Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VIVA STEN MK.II


Recommended Posts

http://www.taiwangun.com/shop,show,1539

Jest już u krakmanów, cena trochę straszy. Na moje niefachowe oko wygląda ładnie(czy zgodnie z oryginałem to niech powiedzą obeznani w temacie), wygląda też na strasznie niewygodną replikę ;)

 

Ok. 300fps w stocku

Gearbox zmodyfikowany v.7

W zestawie mamy Li-pola

 

ps. nie jestem pewien czy to I czy II klasa, sugerowałem się tym że to jest u krakmanów. Jeśli się mylę, to proszę poprawić ;)

Link to post
Share on other sites
wygląda też na strasznie niewygodną replikę

 

Tak ma być :)

 

Magazynki pasują od MP40 co jest plusem(oryginał też tak miał)

Nie powinno być też problemu z niepodawaniem ostatnich kulek.Wystarczy przechylić o kilka stopni i już lecą wszystkie :)

Edited by Altair94
Link to post
Share on other sites
Tam dajesz kciuk w ten otwór a z przodu za maga trzymasz.

 

Trzymanie Stena za magazynek to mit z filmów o dzielnych komandosach. W rzeczywistości mogło to uszkodzić broń. Stena powinno się trzymać normalnie, czyli za łoże.

Link to post
Share on other sites

Za sam magazynek może uszkodzić, ale trzymanie za gniazdo nie powinno nic zniszczyć.

 

Instrukcja zabraniała trzymania za magazynek, za mocowanie magazynka, trzeba było trzymać za łoże. Bardziej "luksusowe" modele miały drewnianą kolbę i chwyt przedni oraz otulinę na chłodnicy.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Cholera... Osoby leworęczne to miały przewalone... Ten Sten jest piękny w swojej prostocie i brzydocie - tak samo jak cała seria SA80. Tylko czekać na tańsze chinole. :mrgreen: Pozdrawiam.;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...