Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Shadow

 

Chciałeś kupić w PL to może zerkniesz na tą propozycję:

 

http://www.military.pl/we_254m/we-karabin-...dark_9468t.html

 

lub ....ach te customy :

 

http://airsoftglobal.com/advanced_search_r...eywords=we+scar

 

tu wychodziło najtaniej bo wysyłka była ok przy opcji wire transfer:

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...nceSearchResult

Edited by Patrick Bateman
Link to post
Share on other sites

I znowu okazuje się, że M4 i SCAR miały być takie same, ale nie są. Magazynki różnią się. Będą działać na obydwu replikach, ale mając SCARA zalecane jest kupno magazynków do SCARA czyli kolor tan. Chodzi, o którąś uszczelkę mającą być większa dla SCARA o 2 - 3 mm.

Link to post
Share on other sites

I znowu okazuje się, że M4 i SCAR miały być takie same, ale nie są. Magazynki różnią się. Będą działać na obydwu replikach, ale mając SCARA zalecane jest kupno magazynków do SCARA czyli kolor tan. Chodzi, o którąś uszczelkę mającą być większa dla SCARA o 2 - 3 mm.

 

Magazynki do czarnych SCARów pochodzą z linii M4?

Link to post
Share on other sites

Generalnie magazynki TAN są do Scara, a BLACK do M4. Bez względu na rodzaj gazu.

Ja już się nie dziwię, czego WETTI siedzi cicho i się nie odzywa ani na Arnies ani na Gas Guns :D Ciekawe co jeszcze wyjdzie w praniu "kompatybilności".

 

The only difference is the seal is 2-3mm bigger on the Scar mag then the M4.

 

All Tan mags are Scar spec, whilst black ones are not and have to be specifically requested.

Tak, że myślę chłopaki, którzy kupią lub chcą kupić czarnego SCARA, będą musieli dołożyć po kilka dolarów na czarne pokrywy magazynków, lub zwyczajnie malować tanowe. Tak czy siak - this sucks !

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites
A może ktoś wymyślił czemu M4 z filmika, który wkleiłem wcześniej ma tak słabe wyniki na CO2?

Tak. Przynajmniej tak mi się wydaje. Sekret tkwi właśnie w tych uszczelkach:

dsc00677zq.th.jpg

Po lewej mag CO2 po prawej GG. Widzisz, tą część uszczelki, która dotyka komory zaworu od dołu ? Jest ciut krótsza i po włożeniu magazynka nie dociska tak dobrze jak ta w magu na GG. Ponieważ CO2 ma większe ciśnienie to i więcej go zmyka bokiem. Dlatego finalnie występuje spadek FPS.

Link to post
Share on other sites

Scar z Military już przyszedł, dają na niego rok gwarancji, co przekonało mnie do zakupu.

Zatrzask kolby nie zawsze pracował tak jak powinien, ale wystarczyło trochę zabawy i regulacji, natomiast mam problemy z ustawieniem hop-upa. Kulki szaleją na wszystkie strony i różnica zasięgów potrafi wynosić ponad 10 metrów. Jak uda mi się to poprawić, to napiszę co było przyczyną.

 

edit: Zakochałem się w kopaniu i dźwięku blow-backa. :D

Edited by Shadow
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z posiadaczy mógłby przeprowadzić test celności? Na odcinku 50 metrów do obiektu wielkości człowieka? Na co dzień operuje AEG'ami a bardzo mi się spodobał SCAR GBB i jestem ciekaw jak prezentowałbym się na tle moich znajomych z AEGami.

 

Jak mi dojdzie będzie recka ;-)

 

Zrobię też pomiary na chrono od 0,20 do 0,40-jak znajdę

Link to post
Share on other sites

Żeby nie zaczynać tego samego w temacie emki.

Dziś zmontowałem sobie stacje propanową i tym że gazem nabijam magi. Zauważyłem znaczne pogorszenie celności tzn. gumka wariuje, raz w kosmos a 5 razy w glebe na 20metrów :/ Testowałem na zielonej i czarnej gumie.

Link to post
Share on other sites

No właśnie dzwine jest to że po strzelaniu czystym propanem karabin jest cały uwalony w silikonie :? I mimo dogłębnego czyszczenia po kilkunastu strzałach znów jest uwalony :/ Tak jak by ten techniczny propan zawierał jakiś smar?

Oleju nie używam.

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

Hehe to se wydałem 300zeta :D

 

Wyczyściłem dogłębnie wszystkie części i wypolerowałem lufe (ze 20 minut ubijałem wyciorem :P) I ożyło, leci pięknie i równo i chyba dalej niż na gg :P

Edited by eso
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...