Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrick, o dwóch zamówieniach mówiłem w kontekście dwóch sklepów, bo na augdalu nie ma niektórych rzeczy, które z kolei są u buddy'ego :???: A że np na 4 magach GG i dwóch CO2 robi się już 230$ to inna para kaloszy... BTW - u Krakmanów są dostępne magi GG w tan do SCARa, za jedyne 165 zeta... :wink:

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu pytałem się o części zamienne do WE w specshopie, napisali, że będą pod koniec stycznia, więc gumki też powinny się znaleźć w tym składzie. Całe 2 strony temu pisałem o problemie z pinem trzymającym taką rolkę na młoteczku, zaniosłem scara do rusznikarza i dorobił mi pina o większej średnicy i zabił go z 2 stron, a co ważne rolka ma dalej swobodę ruchu.

 

Strzelał ktoś Reg Gazem :>

Jeśli masz na myśli Red Gas to tak, strzelałem i ma wyraźnie większego kopa :) ale do budynku bez npasa bym nie wchodził...

Link to post
Share on other sites

Jakieś wieści o komorze hop-up do standardowych gum?

Na razie ten ich wymysł nie działa... (testują i niby coś tam poprawiają-problem z trzymaniem kulki podczas wprowadzenia jej do komory)

Tzn testowali, czy nadal to robią to szczerze wątpię, wyszły nowe gumki i pokrętła Hu które usprawniły regulację i celnośc HU

Sądzę, że ten projekt został zawieszony (to jest tylko moja opinia)

Jak się pojawi to znów będzie głośno o tym.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Są jeszcze dysze i regulatory od ts-custom z wysyłką gratis :) Zamówiłem sobie i doszło bez problemów, z tym, że pomylili dyszę na gg/top gas z dyszą na CO2 :-F

Co prawda na maila zareagowali ekspresowo i wręcz wzorowo, bo obiecali dosłać gratis tą właściwą, ale jak z tym będzie to zobaczymy.

A swoją drogą ciekawe jaka jest różnica - dysza na CO2 którą dostałem wygląda zupełnie jak oryginalna ze SCAR-a, za to na zdjęciu ta na gg/top gas wygląda zupełnie inaczej :roll:

Na razie nie mam możliwości sprawdzenia jak to działa, bo nie mam dostępu do chrono.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Zakupilem SCARa od Krakmanow. Narazie wszystko bajgla ok - bo na sucho w domu...

 

Rozebralem go do "rosolu" i mam pytanie o hopup:

1. Moja gumka jest czarna - czy WE zmodyfikowalo pierwotne zielone i nie ma potrzeby zmiany?

2. Patrzac przez lufe od strony HU nie widze, aby gumka wybrzuszala sie, pomimo maksymalnej regulacji (rozebralem caly HU i kuleczka odpowiedzialna za nacisk na gumke jest na miejscu). Czy tak ma byc (tzn. nie widac garba)?

3. Na RATECHu widzialem HU STINGER - w sumie rozni sie on tylko dodatkowym dystanserem pomiedzy kulka, a gumka - czy ktos to probowal zastosowac? lub wykonac domowym sposobem?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie!

 

Czy magazynki New WE CO2 magazine TAN są kompatybilne z SCAR-em? Na filmiku pokazowym wykorzystany jest WE M4 :???: . Taka też nazwa widnieje na pudełkach. Z tego co wyczytałem w tym temacie, magazynki do M4 różnią się od tych do SCAR-a i nie są kompatybilne. Ale w nazwie New WE CO2 magazine TAN nie ma sprecyzowanego modelu.

 

Z drugiej strony, sklepie też widnieje oferta kupienia dedykowanego magazynka WE M4 Mag GreenGas TAN.

 

Z mojego punktu widzenia sklep umieścił model uniwersalny do M4/SCAR oraz model dedykowany do M4. Nie wiem, co o tym myśleć.

 

Czy ktoś kupił maga z tego sklepu i mógłby rozwiać moje wątpliwości? :-P

 

Pozdrawiam,

terenide

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...