Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam forumowiczów!

 

Czy miał ktoś styczność z wersją custom RA-TECH? LINK Czy takie przeróbki (nie licząc oczywiście NPAS) są warte dopłaty niemalże 500 zł?

 

Osoby posiadające tego customa proszę o opinię.

 

Pozdrawiam

Są warte, masz wymienione wszystkie niezbędne części, które są narażone na zużycie i dodatkowo masz przesyłkę za free w UE, także nie masz cła...

Link to post
Share on other sites

@pidzejfat

 

Od kiedy Taiwan jest w EU? Przesyłka będzie szła spoza strefy Shengen więc celnicy z uśmiechem wlepią ci cło. Pamiętaj też o 22% vatu i opłatach przewozowych. I żeby nie było że gadam głupoty, zamawiałem dokładnie tego scara z European Airsoft Shop i takimi opłatami zostałem obarczony. Droga impreza:/

Link to post
Share on other sites

$375.00 tax incl. -Na polskie podatek wliczony

 

Free shipping-Darmowe zakupy

 

Może kupiłeś sobie zwykłego SCAR nie z tym wliczeniem.

 

Paczke oclą w momencie gdy z Azji dojdzie do granic UE a tu napisali, że nie ma tego bo wliczone w cene. Chyba na jedno wychodzi.

 

 

jest to informacja pewna na 100 % czy tak strzelasz z tym cłem i VAT'em ?

 

co do przesyłki to mam informację z RA-TECH że do Polski przesyłka jest za free ale właśnie nie wiem jak z tym cłem i VAT'em.

 

będę zamawiał sobie 416 albo bezpośrednio z RA albo właśnie przez to augdal.net

 

także za jakieś 5 tygodni pewnie będzie już wiadomo :)

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites

Dwa pierwsze zdania są ze strony więc to masz na 100%. Sam SCAR kosztuje 220$. Z podatkiem i wysyłką za free podaja, że 375$(155$ różnicy) + to do akrabinu :

RA TECH WE NPAS KIT (40$)

RA TECH WE part #64 stainless rod(15$)

RA TECH WE Firing pin+Valve Locker (35$)

STINGER WE HOP UP KIT(20$)

WE new co2 mag*1(46.50$)

Suma 156,50$.

 

Więc opłaca się brać patrząc na to, że wysyłka free i opłaty pokrywają oni-tu głowy nie dam bo jeszcze zakupów nie robiłem u nich.Napisać wam nie zaszkodzi a wydziergać parę zdań po inglisz *każdy umie ;)

 

*Bez obrazy dla tych co nie podołają.

Link to post
Share on other sites

Byłem ze swoim Scarem na strzelance przy +3 stopniach. Na semi nie było najmniejszych problemów (magi na GG), z auto nie korzystam więc nie wiem. Scar (stock) kolegi (Peacemakera) kilka razy złapał syfona, ale jak zaświeciło słońce i się troszkę wygrzał problemy zniknęły. Dodam że mój Scar to wersja DX od Ratech'a, możliwe że coś to zmienia w kwestii tolerancji temperaturowej. Dziwne jest że mój Scar jeszcze nigdy nie złapał syfona, tylko przy -5 strzelał na pusto (a później wypluwał kilka kulek naraz). Nie mam pojęcia dlaczego.

Link to post
Share on other sites

Witam! Czy ktoś jeszcze testował SCARa w zimowych warunkach, na GG i na CO2 czy były jakieś problemy z syfonowaniem i czy się sprawdza ogień pojedyńczy w tych warunkach?Mam jeszcze pytanie czy ktoś jeszcze uszkodził kolbe strzelajac na CO2?pozdrawiam ! PAT

Link to post
Share on other sites

Witam!

Jestem tutaj nowy. Planuję zakupić replikę, której dotyczy ten temat. Zaznaczam, że przeczytałem cały wątek. Mógłby mi ktoś doradzić gdzie kupować tzn. w polskich czy zagranicznych sklepach? Cieszyłbym się gdyby ktoś mi polecił jakiś sklep.

Prosiłbym również, aby ktoś odpowiedział na pytanie Thaliona.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ad. Thalion

Kulki latające w rózne strony to zwykle sprawa uszkadzanych kulek w trakcie podawania do komory HU (objawia się to kawałeczkami kulek przy komorze) źródło problemu to za nisko siedzący magazynek, jeśli kulki skrecają w jedną stronę to wina źle ułożonej gumki HU lub uszkodzonej (często zdarzało się przy zielonej padły mi chyba ze cztery)

 

Ad. v4syl

Mój SCAR przyszedł z WGC -od lat u nich zamawiam, choć początkującemu polecam raczej polski sklep.

 

Strzelanie przy +5C było możliwe na singlu na czystym propanie

mam zamontowane coś takiego

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...