Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotkało mnie miłe zaskoczenie po powrocie do pracy, w domu czekała na mnie paczka z WGC -SCAR :-) choć wg trackingu powinna czekac na odprawę celną.

Wystrzeliłem 4 magazynki z tego 2 na full auto, większośc kulek trafia w kartkę a4 z dystansu 30m

Dzwięk bardzo przyjemny dla ucha.

 

SCAR

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
W Shipping Qoute nie mają Polski, a na maila nie odpowiadają.. :-F

Odpowie, na pewno odpowie. Pewnie jest zajęty. BTW Ty kupujesz SCARA WE ? :o

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Odpowie, na pewno odpowie. Pewnie jest zajęty. BTW Ty kupujesz SCARA WE ? :o

 

NIE! :-F WE przez ten złoty cylinderek i śmieszne rozwiązania w lower receiverze jest u mnie skreślony.. ;)

Chociaż muszę przyznać, że 220$ za replikę na CO2 która nie wymaga wkładu na wejście to na prawde kusząca opcja.. no ale to wciąż SCAR :poddanie:

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

NIE! :-F WE przez ten złoty cylinderek i śmieszne rozwiązania w lower receiverze jest u mnie skreślony.. ;)

Chociaż muszę przyznać, że 220$ za replikę na CO2 która nie wymaga wkładu na wejście to na prawde kusząca opcja.. no ale to wciąż SCAR :poddanie:

Wkładu nie wymaga no chyba, że skromnej wymiany kolby :D

Link to post
Share on other sites

Dzis miałem chwilę żeby dłużej postrzelać, po 2 magazynkach przestał podkrecać kulki (wręcz ostro skręcaja w dół) i nic nie da się wyregulować, zdaje się, że tam jest niestandartowa gumka, czy ma ktoś jakiś pomysł co można zrobić?

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Dzis miałem chwilę żeby dłużej postrzelać, po 2 magazynkach przestał podkrecać kulki (wręcz ostro skręcaja w dół) i nic nie da się wyregulować, zdaje się, że tam jest niestandartowa gumka, czy ma ktoś jakiś pomysł co można zrobić?

269_IMG_9585.JPG

 

Zobacz przez lufę czy widać wystające końcówki gumki.

Link to post
Share on other sites

Paweł_G poczytaj wątek na airsoftretreat, który podałem na stronie 5. Oprócz opisywania wad kolby, zajmuja się problemem hopka i ktoś już coś tam wymyślił. Nie miałem czasu wyczytać co dokładnie, gdyż dachówki na dachu czekają na wymianę :/ Mój Scar dalej na cle :/

Link to post
Share on other sites

Rozebrałem replikę, podłożyłem pod kulkę dociskającą hop-up i teraz udało się wyregulować hop-up, niestety mam nowy kłopot: kulki 0,2 SYSTEMA po jakiś 40 metrach wykręcają w lewo albo prawo, domyślam się że ma to związek z tym podkładaniem ale może się mylę.

Link to post
Share on other sites

Pwoinieneś używać min 0,25.

Producent sugeruje używanie 0,28 oraz 0,3g.

W gaziakach poprstu jest to wskazane...

Nawet na HFC134A (słaby gaz) i 0,28 można uzykać bardzo dobre wyniki na 40 m oraz piękne skupienie...

(wyczytane na arnies oraz innych forach)

Link to post
Share on other sites

Do mnie Scar też przyszedł...

Sprowadzałem z WGC był bardzo dobrze zabezpieczony (2 kartony i folia bombelkowa)...

Żadnych pęknięć przy kolbie. Materiał wydaje się całkiem gruby w miejscu. Ja od siebie dałem pomiędzy kolbę a prowadnicę sprężyny odrzutu kawałek gąbki (ot tak zapobiegawczo)

Nr seryjny mojego to 121 :D

Wykonanie repliki jest naprawdę świetne. W praktyce nie dopatrzyłem się jakichkolwiek niedoróbek lub wad materiałowych.

Solidna konstrukcja (taki klocek).

Na razie nie mam GG ani propanu.

Załadowałem magazynki na GG Co2 (do niecałych 200psi) jednak udaje się wystrzelić jedynie ok 5 strzałów...

Jeżeli na GG będzie te 90kulek to byłby to świetny wynik.

Więc co do strzelania na razie się nie wypowiadam.

Dam znać w poniedziałek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...