Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CTW - Celcius Training Weapon


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

W piątek doszła, dzisiaj testing, jutro ciąg dalszy. Generalnie na razie chodzi i to całkiem ładnie. Coś rzeczywiście z elektroniką chłopaki kombinowali bo mi rof podskoczył do 26k/sec i kable są innego koloru. Zębatka zjechana i dodana, tłok w cylindrze zrobiony. Normalnie byłbym bardzo szczęśliwy gdyby nie to że przez rok na ctw przeszły 2 worki kulek i 3 miesiące na serwisie;D

 

Ale działa i to najważniejsze.

Link to post
Share on other sites

Normalnie jestem już załamany. Tak ładnie się zapowiadało ale... się coś spierdzieliło. Nie reaguje na prąd (3 baterie testowane). Normalnie chyba wróci do domu (do kojotów.)

 

Może to bezpiecznik :), jest pod zatyczką na której opiera się cylinder.

Edited by fizjog
Link to post
Share on other sites

To wiem. Tylko ze mną problem jest taki: Dobrze mi się z tego strzela, o ile CTW nie ma kaprysu i nie postanowi palić bezpieczników. Po przesiadce na traning weapon nie chce się przesiadać na AEGa, a moje myśli zmierzają ku Systemie, która niestety jest sporo droższa.

Link to post
Share on other sites

Ja wysłałem takie pismo do Coyotów tzn. Wezwanie do wydania towaru na podstawie niezgodności towaru z umową. Po tym piśmie okazało się, że Coyote ściąga dwa silniki od innego dealera CTW. Replikę mam mieć w domu w tym tygodniu, jeśli tak się nie stanie zgłaszam sprawę do PIH. Uprzedziłem ich o tym.

 

Niestety nigdzie nie jest zapisane, że muszą oddać kasę. Muszą ci zwrócić produkt zgodny z umową. Niestety w ustawie nie ma nic o czasie naprawy, jest zapisane "Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia." Rozumiem, że określeniem tego czasu zajmuję się sąd w razie pozwu cywilnego? Warto przeczytać całą ustawę, jest tam parę ciekawych zapisów.

Link to post
Share on other sites

No, moja cetka od fizjoga bangla, zmajstrowałem sobie system na 2 baterie, więc mam wydajne źródło prądu.

 

W każdym razie musiałem podrychtować silnik, jedna cewka się uwaliła ale po dolutowaniu drucika śmiga lepiej niż wcześniej.

 

Jedyny problem mam z oringiem w głowicy tłoka, zerwał się i dysza się mi nie cofa, ale taki oring to w hurtowni koszt 80gr :)

 

Powiedzcie, jak rozmontować hop up? Muszę wejście tej super precyzyjnej lufy potraktować papierkiem bo kulki się potrafią przyciać, a zauważyłem że jak łapie zacinkę to tylko na wejściu do lufy...

Link to post
Share on other sites

Dwa silniki zdobyte cudem dotarły do nas wczoraj. Są już założone do 2 pierwszych w kolejności replik. Testujemy je ale to wymaga czasu. Wyślemy je dzisiaj lub najpóźniej w poniedziałek.

Wiem, że obiecałem koniec tego tygodnia ale będzie to początek przyszłego. Nie jest to nasza wina.

Link to post
Share on other sites

 

Niestety nigdzie nie jest zapisane, że muszą oddać kasę. Muszą ci zwrócić produkt zgodny z umową. Niestety w ustawie nie ma nic o czasie naprawy, jest zapisane "Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia." Rozumiem, że określeniem tego czasu zajmuję się sąd w razie pozwu cywilnego? Warto przeczytać całą ustawę, jest tam parę ciekawych zapisów.

 

Niestety tak ... :wink:

Link to post
Share on other sites

Powiedzcie, jak rozmontować hop up? Muszę wejście tej super precyzyjnej lufy potraktować papierkiem bo kulki się potrafią przyciać, a zauważyłem że jak łapie zacinkę to tylko na wejściu do lufy...

 

Też miałem z nim problem ale CASG wymieniło mi komorę na Systemy + strzelałem z kulek Bioval i nie miałem zacięć. Po za tym sam używałem tego zestawu który jest dużo lepszy niż ten stokowy

 

http://allegro.pl/lufa-6-02mm-do-systema-p...1223540786.html

 

Nie miałem zacinek a zasięg i skupienie było rewelacyjne.

Link to post
Share on other sites

Dwa silniki zdobyte cudem dotarły do nas wczoraj. Są już założone do 2 pierwszych w kolejności replik. Testujemy je ale to wymaga czasu. Wyślemy je dzisiaj lub najpóźniej w poniedziałek.

Wiem, że obiecałem koniec tego tygodnia ale będzie to początek przyszłego. Nie jest to nasza wina.

 

Dzis jest wtorek.

Repliki nie ma, info tez nie ma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...