Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

redberet.pl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

Kupiłem u nich replikę i uczucia mam mieszane w sklepie internetowym replika była dostępna, przelałem pieniądze i czekam.

po 2 dniach nieobecności kuriera zadzwoniłem do sklepu gdzie uświadomiono mnie że replika płynie jeszcze statkiem do Polski, sprzedawca zwodził mnie praktycznie codziennie że jutro paczka będzie w rezultacie czekałem 7 dni.

 

A poza tym paczka zgodna z opisem i dobrze zapakowana jednak ceny w tym sklepie w niektórych przypadkach są pozytywne.

Edited by wojas175
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Witam ostatnio zakupiłem na Allegro na aukcji RedBeret replikę JG G608 . Polecam sklep, pełen profesjonalizm nie mam nic do zarzucenia. Jedynie co mi się nie podobało to, że replik nie mieli na stanie i musiałem trochę czekać, ale to nie trwało długo. Polecam sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kupiłem u nich replikę KWA M4. Wszystko ok - dobry kontakt, współpraca i konkurencyjne ceny. Co prawda musiałem trochę poczekać ponieważ ostatnia sztuka która była dla mnie okazała się uszkodzona (problem z Gearboxem) jednak po upływie 2,5 tygodnia przybyła nowa dostawa. Emeczka trafiła do mnie i jestem z niej zadowolony (oczywiście KWA v2 ). Do tego wziąłem trochę akcesorii

 

Szczerze polecam :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szybki kontakt z nimi, na maile odpowiada w przeciągu 15 minut, nawet jeśli chodzi o godziny wieczorne i weekendy. Kupiłem u nich CM.048M na allegro (użytkownik orangenet-polska to ich konto) w cenie 649zł, przy czym na gunfire ta replika jest 100zł droższa. Zamówienie w niedziele, przesyłka w domu w środę po południu. Polecam szczerze.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam . Szczerze nie polecam. Wiedząc że mam 14 lat "cwaniakowali " . Zamawiałem kamizelkę taktyczna czarna i 4 mag low cap 68 kulek. Dzwoniłem do nich i pytałem co z zamówieniem to powiedzieli że nie mają czarnych , mogli sami zadzwonić . Powiedziałem ,że może być coyote brown . Wszystko niby okey . W opisie tej kamizelki mieli że w ładownicy mieszczą się po 2 magazynki . Otwieram paczkę, patrze i widzę że nie wchodzą po 2 na 200%. A magazynki... zamawiałem 4x68 kulek a dostałem 1x68 i 3x35 . Na koszty odsyłek itd komuś może nie starczyć pieniędzy . Powiedzmy że 0.5 /10

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Czy ktoś miał doświadczenia z realizacją reklamacji przez redberet?

Przyznam szczerze, że to co się na razie dzieje to żenada. Zamówiłem u nich duperelę: kapelusz. Przysłali nie ten rozmiar (naprawdę jest za mały). Złożyłem reklamację 26.03.2012 przez ich system reklamacyjny i mimo dwóch zapytań przez formularz kontaktowy milczą do dziś. Żeby jeszcze mięli tych reklamacji jakieś setki, ale moja ma numer ... 9 (słownie: dziewięć). Może myślą, że te 44 PLN to sobie odpuszczę? Ale ja nie odpuszczę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Co prawda mam za małe doświadczenie we współpracy ze sklepem - 1 zakup - ale jestem bardzo niezadowolony ze "współpracy" z nimi. Od zakupu (zupełnie nieudanego - jak pisałem wyżej - przysłali nie ten rozmiar) do definitywnego rozwiązania sprawy minęły 2 miesiące i to nie z mojej winy. Wszystkie czynności z mojej strony zajmowały góra 2-3 dni (wpłata, złożenie reklamacji po odbiorze towaru, zwrot towaru), za to reakcja sklepu trwała tygodniami. Co prawda, w końcu, zwrócili mi pieniądze (razem z kosztami wysyłki zwrotnej) bez dyskusji, ale czas jaki im to zajęło jest poza wszelkimi standardami. Za rozwiązanie sprawy - malutki plusik, reszta sprawy mnie odstręcza. Niestety - nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie polecam. Kontakt dobry, tak samo jak podejście do klienta, ale wysyłka i czas realizacji zamówienia to żenada. Zamówiłem (co ważne w tym opisie)

Kapelusz Boonie Hat - PL Desert sztuk dwie w różnych rozmiarach i jakieś tam kulki do tego. Zamówienie złożone 21 maja był to poniedziałek, kiedy do środy status zamówienia się nie zmienił zadzwoniłem do nich z pytaniem co jest nie tak, okazało się, że doszła do nich nowa dostawa kapeluszy i nie mają osłony na kark, zadzwonią do producenta i dowiedzą się czy im je doślą czy nie, mieli do mnie oddzwonić do piątku., nie oddzwonili(rozumiem dużo klientów i wgl, pomyślałem może wysłali poczekam). We wtorek ponownie do nich zadzwoniłem, okazało się, że jest nowy rodzaj kapeluszy i nie mają tych podpinek, no nic powiedzieli, że wyślą kurierem na ich koszt aby szybciej doszło W czwartek czyli wczoraj paczki jak nie było tak nie ma, zadzwoniłem do nich po czym powiedzieli że paczkę wysłali wczoraj i dzisiaj lub jutro powinna być, pod wieczór dostałem smsa od Siódemki że paczka została nadana, czyli została nadana w czwartek a nie w środę tak jak mówili. Paczka doszła do mnie dzisiaj tzn. Piątek. Jeden kapelusz podpinkę ma drugi nie, kulki są w porządku takie jakie miały być. Bilans na paczkę czekałem 2tygodnie, kręcili co do daty wysyłki towaru, ale złego kontaktu im zarzucić nie mogę. Jeszce dodam, że na sklepie status zamówienia to dalej: "Przyjęto zamówienie". Jeżeli zależy ci na szybkiej wysyłce odradzam sklep.

Edited by Kolimbam
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem jak wygląda zamawianie przez internet w RedBeret ale z całego serca polecam przejść się do sklepu, zwłaszcza jak już wiemy co chcemy. Można fajnie pogadać i doradztwo w sprawach ASG jest bardzo profesjonalne. Ja ogólnie jestem zachwycony :D

Link to post
Share on other sites

W sklepie robiłem zakupy kilka razy przez allegro, zawsze przesyłka docierała szybko, nie było żadnych problemów. Ostatnio wraz z kolegą odwiedziliśmy ich sklep stacjonarny (ja pierwszy raz, a kolega już kilka razy był). Sprzedawca na początku wydał mi się niezbyt miły ("streszczajcie się muszę rozpakować paczki"), lecz wyszło na tym, że gadaliśmy z nim conajmniej godzinę, no i jak przyszedł czas na płacenie dostaliśmy całkiem spore zniżki (przykladowo alty za 100zł zamiast 110 bodajże, razem wydałem wtedy około 200zł zamiast 230, więc całkiem nieźle). Ogólnie sklep bardzo polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...