Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

redberet.pl


Recommended Posts

Wygląda to może na niekonsekwencję z mojej strony, ale złożyłem u nich jeszcze jedno zamówienie. Po prostu jako jedyny sklep w Polsce mieli ten rozmiar i to camo jakie mnie interesowało a że jechałem na wakacje i chciałem "to" mieć, to się zdecydowałem.

Tym razem popisali się błyskawiczną dostawą, brawo, naprawdę. Z tej strony muszę być sprawiedliwy i szczerze pochwalam.

Jedyny, mały minusik - wybrałem pocztę polską jako dostawcę, Panowie natomiast mimo mojej deklaracji wysłali mi paczkę kurierem. Wybieram PP nie dlatego, że jest taniej (jakieś 3 zł) tylko, że dla mnie to wygoda (wbrew pozorom) bo mogę sobie odebrać paczkę kiedy chcę w wiadomym miejscu, natomiast kurier zwykle przyjeżdża w godzinach kiedy mnie nie ma. Nie raz musiałem drałować na drugi koniec miasta po odbiór paczki ("i ma pan tylko 2 dni bo jutro odsyłamy do nadawcy"). Tak, wiem - mogę wskazać adres do pracy, ale charakter moich obowiązków powoduje, że też mnie często nie ma pod adresem zatrudnienia.

Ocena ogólna 1-6: 5-

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ją ogólnie mogę polecić ten sklep. Reklamowałem u nich pistolet na co2, może i trwało to trochę, ale był problem z magazynkami, a konkretnie z ich dostępnością, jednak całą sprawe udało się załatwić ( zwrot gotówki), bez problemu, a przy okazji, można popytać się o części i uzyskać jakąś poradę. Ogólnie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wcześniej już powiedziałem, że to zarąbisty sklep w jakim do tej pory byłem, związany oczywiście z ASG. Ciągle robię w tym sklepie zakupy i nigdy nie miałem z niczym problemu.

 

UWAGA!!!

 

Uwaga tyczy się zamawiania tylko i wyłącznie przez strone redberet.pl (nie mylić z profilem na allegro). Zanim coś zamówicie za pośrednictwem sklepu internetowego radzę ZADZWONIĆ i się upewnić, że mają. Ja tak miałem ze swoją G36. Na stronie "dostępne" a w żeczywistości nie ma. Poprosiłem, ściągneli i w ciagu trzech dni już miałem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja mam swoje zdanie i zamierzam się podzielić :) Glock 17 od Army Armament był moim 3-cim zamówieniem w tym sklepie, jakiś tydzień temu pojechał na serwis, na razie brak odpowiedzi, jak dzwoniłem chyba w piątek, powiedzieli że w przyszłym tygodniu coś będą wiedzieć, zobaczymy jak sprawa wyniknie, co do sklepu gorąco polecam :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Osobiście polecam sklep, kupiłem tam moją emkę KWA.

Proponował bym najpierw dzwonić i potwierdzać dostępność niektórych rzeczy. Nie wszystko co jest dostępne na ich stronie jest dostępne od ręki. Poza tym wszystko jak najbardziej na plus, ceny, jakość obsługi, asortyment, doradztwo itd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ostatnio robiłem tam zakupy i mogę szczerze polecić. Nieźle zaopatrzony punkt do tego fachowa obsługa, sprzedawca nie szczędzi rad i opinii na wszelaki asortyment , nie tylko ten z jego sklepu. Dodatkowo przy zakupach dostałem niezły rabat i gratisy. Duży plus za to , że sprzedawca umówił się ze mną na zakupy w sobotę , która mi pasowała kiedy to sklep miał być nieczynny. Zalecam jednak kontakt telefoniczny w celu dogadania terminów i dostępności gdyż asortyment nieco różni się od tego na stronie i nie wszystko jest na miejscu. Polecam jeszcze raz!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szybko, sprawnie, ceny dobre.

Pełen asortyment dla g36 od JG, znajdziesz niemal każdą część do tej repliki.

Jedna uwaga - zamiast 2-punktowej uprzęży bugee dostałem zwykłą, za to taką, której nie mieli nawet na sronie [od krakmanów].

 

Ale generalnie sklep godny polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

robiłem u nich kilka razy zakupy z sieci:

1) blok zagowy do G-36 - szybko sprawnie

2) sleketor do G36 - i tu zabrakło kilku elementów (tzn na fozie w sklepie były w paczce nie) - miałe je i tylko dla pewności spytałem czy nie wystepuja w komplecie z selektorem (np na gunfire ich w komplecie nie było) - 2 czy 3 dni później przychodzi paczka z brakującymi częściami - a ja pytałem tylko czy sie w opisie nie pomylili - dużyyyy plusik

3) chwyt przedni do G36 CYMA - cena dla mnie atrakcyjna, czas dostawy dłuższy bo ja oferma nie poczytałem że przez kilka dni nie wysyłają - no cóz maja prawo do remanentu, ale jak tylko zaczęli znów wysyłać to paczuszka błyskawicznie była u mnie.

Do dnia dzisiejszego mam tylko pozytywne doświadczenie z tym sklepem

Link to post
Share on other sites

Złożyłem zamówienie w sobotę, jest czwartek i paczki nie ma. Wszelkie próby kontaktu - telefoniczny, mailowy, GG nie dały rezultatu, nikt nie odbiera telefonu, nikt nie odpisuje, żadnego maila że zlecenie przyjęto do realizacji, jak kliknąłem potwierdzenie złożenia zamówienia tak żadnej wiadomości na temat paczki. Żeby nie było że zadzwoniłem raz i nie odebrali i wieszam na nich psy, dzwoniłem wczoraj przez prawie 3.5 godziny po 11.30 ( otwarte od 11.00 ) i dzisiaj przez pół godziny po 11.30, po południu też wczoraj nie odbierali. Ba ! Nawet na fejsbuku napisałem, też żadnej odpowiedzi.

 

Napisałem maila z anulowaniem zamówienia... Ciekawe czy tego maila odbiorą czy się obudzą z paczką za tydzień -,-'... Osobiście nie polecam...

Link to post
Share on other sites

Nie mogę już edytować, właśnie dostałem maila ( w końcu ) że zamówienie zostało przyjęte i że zostało wczoraj wysłane ( a było złożone w sobotę ... ) ... Cóż, przy najbliższej okazji skorzystam z oferty sklepu jeszcze raz, zobaczymy, może po prostu miałem pecha a oni nawał roboty, zdarza się.

Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny przypominam, że dział Opinie służy wyrażaniu opinii na temat danego sklepu i oferowanych przezeń usług, a nie wypytywaniu się "czy wie ktoś ile to kosztuje, bo wolę zapytać na forum, czekać milion lat na odpowiedź i wkurzać modów zamiast w 5 minut wejść na stronę sklepu, zadzwonić i się dowiedzieć."

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

25.02 koło 16 robię przelew, koło 22 zamówienie w trakcie realizacji, na następny dzień wysłano (otrzymałem numer paczki), 27.02 około godziny 11 kurier przyjechał

+Zamówiłem replikę, kulki i gumkę hop up

+Kontakt telefoniczny wzorowy

+Błyskawiczna realizacja i wysyłka zamówienia

-Paczła słabo zapakowana, a mianowicie, karton z repliką, był owiniety tylko czarną folią, nie było folii "pyk, pyk :D" przez co w jednym miejscu karton był uszkodzony, ale replice nic się nie stało

Link to post
Share on other sites

Serwisu nie polecam. Mieli wymienić sprężynę na sp100 guardera i gumkę na g&g, wsadzili jakąś syfiastą chińską sprężynę, o gumce oczywiście zapomnieli. Dodatkowo rozciągnęli sprężynkę od spustu przez co nieraz on nie odskakuje.

DUŻY ---

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony również minus dla serwisu. Brat oddał do nich G36 na tuning. Całą operacja trwała jakoś ponad miesiąc (!!!), nie było opcji by się dodzwonić i dowiedzieć czegoś konkretnego. Za każdym razem sprzedawca mówił, że "już niebawem, już za kilka dni, już zrobione" itp. Generalnie trwało to bardzo długo, a po powrocie repliki okazało się ze gumka HU jest uszkodzona. Wczesniej nie było z tym sklepem problemu, ale opcja tuningu (i sposób podejścia sprzedawcy czyli ciągłe zwodzenie) potwornie nas rozczarowało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Towar doszedł szybko, co zamówiłem to i przyszło także pozytyw lecz jeśli chodzi o reklamacje produktu t.j okulary ochronne miały pasować na okulary korekcyjne żadnego odzewu co oczywiście uniemożliwia oddanie nie pasującej rzeczy, i do tego na aukcji niestety nie ma wymiarów więc ciężko wyczuć. Więc komentarz pozostawiam neutralny

Link to post
Share on other sites

Mam mieszaną opinię co do tego sklepu i bardziej skłaniam się co do tego, że jednak nie warto tam kupować.

 

Zamówłem u nich Scar'a od BOYI oraz parę pomniejszych rzeczy:

Plusy:

- chyba najniższe ceny

- przejrzysta strona internetowa

- spory asortyment

- miła i fachowa pomoc przez telefon

Minusy:

- pieniądze wysłane 26.03 dotarły tego samego dnia zmiana statusu zamówienia na ,,przyjęte do realizacji" dopiero 28.03!! Paczka do dzisiaj nie wysłana 01.04. Dzwoniłem do nich w czwartek odebrano za trzecim razem sprzedawca powiedział, że replika dopiero przyszła (mimo, że była opisana jako dostępna) i obiecałem że zostanie wysłana w czwartek lub piątek najpóźniej. No cóż poleciał sobie w kulki..i to nie te z ASG

- Sklep nie odbiera email w ogóle. Na gmailu można sprawdzić czy wiadomość została odebrana -> moje dwie zwyczajne nawet nie olane. Po prostu nie odebrane..

- Numer gg także podany bez sensu -> ciągle nie dostępny nikt nie odpisuje

- Niby miły sprzedawca , ale nie daje klientowi dojść do słowa ja się spytałem czy warto wzmacniać flaki scara i dostałem 5 minutowy wykład na mój koszt na temat ulepszania mocy fps kiedy totalnie mnie to nie interesowało tylko wiedza czy na stockowych częściach wytrzyma dłużej niż pół roku...

 

Co do samej przesyłki wizualnie nie mogę się na razie wypowiedzieć bo jeszcze nie dotarła 04.01. kiedy tak się stanie edytuję posta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...