Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

redberet.pl


Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odradzam sklep internetowy, załatwienie zwrotu pieniędzy zajeło mi PONAD miesiąc :icon_eek:

(zwrot był co prawda nie według ich procedur)

Zero odpisywania na maile(pytałem czy rozpatrzą go w związku z powyższym, na jakim etapie jest zwrot, czy go ropatrzono a jeśli nie to chce sprzęt z powrotem itd.)

dodzwonić się- graniczy z cudem(gdy już odebrali zapewniali że już , za chwile, zajmą się tym osobiście)

kase dostałem dopiero po kolejnym mailu gdy napisałem że wypowiem się na WMASG na ten temat....

 

Podziałało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam mieszaną opinię co do tego sklepu i bardziej skłaniam się co do tego, że jednak nie warto tam kupować.

 

Zamówłem u nich Scar'a od BOYI oraz parę pomniejszych rzeczy:

Plusy:

- chyba najniższe ceny

- przejrzysta strona internetowa

- spory asortyment

- miła i fachowa pomoc przez telefon

Minusy:

- pieniądze wysłane 26.03 dotarły tego samego dnia zmiana statusu zamówienia na ,,przyjęte do realizacji" dopiero 28.03!! Paczka do dzisiaj nie wysłana 01.04. Dzwoniłem do nich w czwartek odebrano za trzecim razem sprzedawca powiedział, że replika dopiero przyszła (mimo, że była opisana jako dostępna) i obiecałem że zostanie wysłana w czwartek lub piątek najpóźniej. No cóż poleciał sobie w kulki..i to nie te z ASG

- Sklep nie odbiera email w ogóle. Na gmailu można sprawdzić czy wiadomość została odebrana -> moje dwie zwyczajne nawet nie olane. Po prostu nie odebrane..

- Numer gg także podany bez sensu -> ciągle nie dostępny nikt nie odpisuje

- Niby miły sprzedawca , ale nie daje klientowi dojść do słowa ja się spytałem czy warto wzmacniać flaki scara i dostałem 5 minutowy wykład na mój koszt na temat ulepszania mocy fps kiedy totalnie mnie to nie interesowało tylko wiedza czy na stockowych częściach wytrzyma dłużej niż pół roku...

 

Co do samej przesyłki wizualnie nie mogę się na razie wypowiedzieć bo jeszcze nie dotarła 04.01. kiedy tak się stanie edytuję posta.

I jak długo czekałeś ? Sam zamówiłem u nich sprzęt, kasę przelałem w czwartek 18tego, w sobotę pisałem czy paczke wysłano to odpisano mi, że

replika leży na serwisie, wymieniają gumkę, Paczka wysłana będzie w poniedziałek.
Mimo 2 maili dzis z zapytaniem czy ją wysłano (1 email rano kolo 7ej, oraz 2 koło 14stej) do teraz niestety nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Edited by bartsonn
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Chociaż wcześniej napisałem , że polecam to niestety po ostatnich ekscesach diametralnie zmieniam swoje zdanie na temat tego sklepu, a dokładniej sprzedawcy na wielki MINUS. Pozwolę sobie opisać historię, która mam nadzieje ostrzeże innych chcących zrobić tam zakupy!

Jakiś czas temu zakupiłem m4 king arms i po krótkim użytkowaniu replika zaczęła strzelać serią na singlu. Pojechałem i zostawiłem replikę w sklepie w celu naprawy w ramach gwarancji. Po MIESIĄCU czekania bez odzewu , zadzwoniłem (odebrano dość szybko) i zapytałem co się dzieje. Rzekomo replika nie wróciła jeszcze z serwisu bo trzeba było ją odesłać. Miała się pojawić następnego dnia od mojego telefonu. Dzień w dzień dzwoniłem po kilkanaście razy , sprzedawca nie odbierał , gdy udawało się połączyć za każdym razem ta sama śpiewka jutro na sto procent replika będzie. Po kilku dniach i setkach telefonów replika pojawiła się w sklepie, ale jak się okazało serwis jej nie naprawił (podobno wymienili płytkę selektora i to miało pomóc ,ale sprzedawca sprawdził i okazało się , że nie pomogło i stwierdził ,że sam ją naprawi na następny dzień) i tak minęło ich znowu kilka na próbach kontaktu telefonicznego i zapewnieniach , że jutro na pewno będzie. Po którymś dniu i tej samej śpiewce postanowiłem pojechać do sklepu i przypilnować sprzedawcę. W mojej obecności rozkręcił replikę i próbował ją naprawić, ale klienci którzy wchodzili do sklepu non stop odrywali jego uwagę. Po 2h spędzonych w sklepie usłyszałem , że niestety dzisiaj nie zrobi i że jutro z rana ją naprawi.(dodam, że mieszkam po drugiej stronie Warszawy od sklepu więc mam kawał drogi) Dzwoniłem następnego dnia i usłyszałem , że trzeba zaczekać na jakąś część. Replika miała być sprawna następnego dnia. Jak się okazało nie była. Minęło kilka dni zapewnień i trudnych prób skontaktowania się w końcu usłyszałem , że replika jest sprawna i że zostanie mi podrzucona do domu bo sprzedawca będzie jechał w moim kierunku załatwić jakąś sprawę. Umówiliśmy się w wyznaczonym miejscu do którego miałem dojechać , żeby było łatwiej. Otrzymałem sms " Jadę będę za 20 min" , więc pojechałem w wyznaczone miejsce i czekałem i czekałem i czekałem ponad 40 minut po czym dzwonie kilka razy , w końcu odbiera i mówi , że dziecko mu zwymiotowało i musiał zawrócić. Powiedziałem , że w takim razie wysyłam mój adres sms i czekam na replikę w domu, żeby zostawił dziecko pod opieką i przywiózł replikę bo potrzebuję jej na następny dzień na strzelankę. Oczywiście ani repliki ani telefonu z jego strony. Następnego dnia rano pojechałem do jego sklepu - zamknięte i znowu nie odbiera . Wróciłem za godzinę i znowu zero. W końcu pierwszy raz od miesiąca oddzwonił ( wcześniej z 3 razy podawałem mu numer i miał dzwonić i mówić co się dzieje- niestety zero odzewu) powiedział , że ma replikę w aucie jak mogę to żebym podjechał pod dom. Replikę odebrałem spod domu wróciłem do siebie sprawdzam i co- NIE SPRAWNA!. Nie chcę mieć już więcej do czynienia z tym człowiekiem więc zrezygnowałem z gwarancji i na własny koszt naprawiam replikę w innym serwisie.

 

Ogólnie strzeżcie się tego oszusta. Może gdy pieniądze wchodzą w grę jest miły i pomocny ale w przypadku naprawy gwarancyjnej już ma klienta w du..pie ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

 

Wiem, że taki temat budzi emocje, ale proszę - tyle wykrzykników i caps locka nie jest potrzebne.

W.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamówiłem replikę w niedzielę. Jest środa i jest u mnie. Magi owinięte były folią i były dobrze zabezpieczone. Replika była zabezpieczona zwykłą folią ( nie licząc pudła, styropianu itd, co by ktoś sobie nie pomyślał). Wszystko jest. Jak dla mnie plus dla sklepu. Dla niektórych którzy czytać nie potrafią to na sklepie jest napisane że zamówienie jest realizowane od 1 do 3 dni roboczych więc czasami nie wiem co ludzie piszą że długo. A ceny są dobre, na samej tej emce oszczędziłem 50zł+/- bo u konkurencji kosztuje 670 a na redberecie 616. Jak dla mnie + dla sklepu.

 

Na przyszłość - nie obrażamy nikogo, nawet podmiotu jakim jest jakaś firma. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Ode mnie wielki plus jak narazie, replika, okulary i kulki wysłane godzinę po złożeniu zamówienia, telefon z potwierdzeniem i pytanie, czy zamiast i-vo z pomarańczowymi zausznikami nie chce z czarnymi i z przyciemnianymi szybkami. Zależało mi na tym, zeby nie zaciemniały obrazu w lesie, ale sprzedawca wyjaśnił, ze to są tylko "smołki" i nie bedą obrazu zaciemniały. I faktycznie tak jest. Poza tym, jakbym sie uparł na pomarańczowe to musiałbym czekać dłużej na przesyłkę, bo nie trzymają ich na sklepie. Dostałem tez 4000 kulek w opakowaniu zamiast 3000 w butelce, także jest dobrze. Generalnie przesyłka w mniej niż 24h u mnie, super podejście dla klienta, więc ode mnie na razie duży plus. Zobaczymy, jak bedzie kiedy przyjdzie czas na ewentualna gwarancje :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam. Zamowiłem tak 4 rzeczy: dysze, Kamizelka typu Plate Carrier Side Cummerbund System, i dla kumpla:szybko ladowarkę i chest ringa. Zamówienie złożyłem koło 23 we wtorek a otrzymałem ją juz w czwartek o 10! Błyskawicznie! Jest tylko jedno ALE. dostałem nie tę dysze którą zamawiałem ( zamiast takiej czarnej z elementa dostałem fioletową chyba z SHS) nie wiem jak bedzie sie sprawdzać ale tak to wszystko bardzo wporządku! Oprocz tej jednej rzeczy to wszytko na +! Myśle ze moge śmiało polecić :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na początek-nie polecam.

Zamówiłem drobną rzecz,na tzw.początek.Przedmiot przyszedł uszkodzony.Napisałem do właściciela proponując zamianę na sprawny egzemplarz,zapakowałem i odesłałem. Brak odpowiedzi na e-mail i dzisiaj przyszedł zwrot mojej przesyłki,bo adresat jej nie podjął. Chyba jednak typ nastawił się na szybki zysk bez podejmowania odpowiedzialności za ewentualne wpadki... Trudno,ma kolejnego klienta z głowy...A ja nie zwykłem robić "drobnych" zakupów. Tyle,że Redberet już raczej się nie dowie...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Zamówiłem zestaw słuchawkowy, ptt i kieszeń z tego sklepu. Wszystko było dostępne na stronie www. Po kilku dniach czekania zadzwoniłem do sklepu i dowiedziałem się, że owa kieszonka z racji tego, że jest mało popularna na sklepie jej nie mają, ale jest w drodze z magazynu. Wg mnie taka informacja powinna być podana do wiadomości klienta po złożeniu zamówienia.

Poza tym wszystko było ok. Paczka dobrze zapakowana, doszło to, co zamówiłem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zakupiłem http://redberet.pl/p/36/1152226425/replika-karabinka-cm16-carbine-dst-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

Cena ponad 100zł niższa od innych sklepów. Nastawiałem się na jakieś wady ale wszystko jest ok.

Ale żeby się trochę poczepiać to przesyłka była wysłana po 4 dniach od przyjęcia do realizacji a na stronie obiecano 1-3 dni. Wystarczył by mail z informacją o opóźnieniu a byłoby mi miło. Wcześniej wysłałem pewne zapytanie mailem i niestety zero odzewu. Po co więc ten adres na stronie ?

Sam jestem przedstawicielem small biznesu i takie podejście do klienta mnie razi dlatego podsumowując, zakupy na redberet.pl-tak gdy cena będzie dużo niższa, gdy będzie porównywalna lub niewiele niższa niestety nie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ceny mają chyba najniższe, wydaję mi się że jednak wszystko jest sprowadzane.

Ja kupiłem już kilka rzeczy i jestem zadowolony, jedyne co mogło by być sprawniejsze to wysyłka ale tak jak pisałem, pewnie to przez to że ściągają to z innych sklepów/hurtowni, przykład- zamówiłem "coś" na kwotę 380zł (najniższa ceny jaką znalazłem tego produktu), przesyłkę miałem gratis.Od sklepu do miejsca wysyłki jest kilka kilometrów, mógłbym podjechać busem bo to ze 3 przystanki ale niestety nie mogłem się wyrwać z pracy.Przesyłka kurierska dotarła po 4 dniach - nie przeszkadzało mi to ale świadczy to chyba o tym że "grubszy" towar jest sprowadzany.

Plusem jest to że jest duży asortyment i nie trzeba szukać po kilku sklepach.

Link to post
Share on other sites

Tu nawet nie chodzi o repliki ale o pierdoły od 20 zł :)

Po prostu napis "do sprowadzenia", "da się zalatwić" zastąpiono na "dostępny" - proste ale działa bo większości się pewnie nie chcę pisać maila z pytaniem "czy mogli by państwo" albo "czy mają może państwo" :)

Mi to nie przeszkadza bo nie zależy mi aż tak na czasie chyba że mam ciśnienie na "muszę już mieć

i pomacać" to szukam gdzieś gdzie wysyłka jest natychmiastowa.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zostałem tak mile zaskoczony że ąż muszę się tym podzielić.

Zamówiłem produkt w środę (2014-02-12) o 16, w czwartek (2014-02-13) o 9 kurier dostarczył paczkę.

Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się żebym dostał produkt następnego dnia zamawiając po południu.

Mała rzecz, a cieszy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czołem

Czy ma ktoś jakiś inny kontakt ze sklepem niż gg, numer telefonu lub maile ze strony?

Może jest jakiś user który ma kontakt ze sprzedającym?

Niestety będę musiał chyba zmienić zdanie odnośnie tego sklepu dlatego zależy mi na jakimś kontakcie aby bez powodu nie pisać zbędnych minusów w stronę redberet bo być może rozwiążą moją sprawę w jakiś ludzki sposób.

Od 10 lutego nie mogę się w żaden sposób skontaktować a widzę że kolega powyżej złożył udane zamówienie 12 lutego więc sklep działa.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mój kolega w piątek był u nich i kupował replikę oradz dziś się z nimi widział ponieważ miał z nią problem więc sklem na pewno działa. Na pewno kontaktował się telefonicznie więc jak chcesz to zapytam jutro o numer telefonu i podeślę Ci na PW

 

Pozdrawiam

 

Nie wymagamy hiperpoprawności, ale pisz staranniej, proszę.

 

W.

Link to post
Share on other sites

Dostałem swoje zamówienie po 17 dniach od zmiany statusu "w trakcie realizacji".

Beż żadnych gratisów za zwłokę i niepotrzebnie przepłaconego kuriera.

Towar zgodny z opisem.

 

Moja opinia na temat sklepu jest teraz NEUTRALNA ponieważ wcześniejsze zakupy przebiegały bez problemów.

Link to post
Share on other sites

Dostałem swoje zamówienie po 17 dniach od zmiany statusu "w trakcie realizacji".

Beż żadnych gratisów za zwłokę i niepotrzebnie przepłaconego kuriera.

Towar zgodny z opisem.

 

Moja opinia na temat sklepu jest teraz NEUTRALNA ponieważ wcześniejsze zakupy przebiegały bez problemów.

Myślę, że szybciej otrzymałbyś zamówienie odbierając je osobiście :P

Link to post
Share on other sites

Witam,

Niestety moje doświadczenia z tym sklepem również nie należą do najlepszych. W sumie to przy żadnym innym zamówieniu ciśnienie mi tak nie skakało. Najpierw przelew i zawiecha na ich serwerze. Pieniądze z konta zeszły, ale na mailu cisza, żadnej odpowiedzi. Po upomnieniu dostałem informację, że kasa doszła. Potem dłuuugi czas oczekiwania, nerwy, liczne maile i telefony bez odpowiedzi. Miałem już lecieć do sklepu z awanturą, ale jednak się dodzwoniłem, a paczka w końcu doszła. Replika była OK, nie mam zastrzeżeń, ale po takim wstępniaku wolę nie myśleć o gwarancji i żałuję, że wcześniej nie przeczytałem tego tematu.

Sklep ze swojej strony ODRADZAM, a jeśli już, to tylko zakupy w realu i tylko pierdółki.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...