Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Fabrycznie ten pistolet ma w pierwszych strzałach 663fps !

Ciekawi mnie na jakiej wagowo amunicji był robiony ten test 8-O .

Nawet system Blow Back nie zżera tak dużo gazu jak to jest w replikach innych firm.

Edited by edek01
Link to post
Share on other sites

Spokojnie pytałem fachowców z Capri co sprzedają ten pistolet .

I faktycznie Blow Back nie odskakuje do końca jak jest to w pistoletach z Blow Back innych firm!

Dlatego większa dawka gazu jest podawana w przewód lufy a zatem więcej fps!

Bardzo dużo ludzi z światowych forum zachwyca się właśnie małą awaryjnością i jak mocno strzela ten pistol.

Link to post
Share on other sites

Ale wydaje mi się ze system przeładowania zamka jest podobny jak w kałachu!

Czyli wszystko idzie w lufę i mała cześć Co2 idzie do kanału gazowego aby ruszyć zamkiem .

Najgorsze jest to ze nie ma w internecie przekroju tego pistoletu!

Fakt faktem to nowy system Blow Back firmy G&G.

Taki nie do końca jak by wielu chciało.

Link to post
Share on other sites

Specjalista, znów. Patrząc z wierzchu na korpus to jest dokładnie to:

http://www.bron.pl/bron_pl/sport/produkty/...mbat_classic__1

 

Żeby przerobić to na system z bb, trzeba wstawić jedną część i skrócić magazynek. Patrz, w ersofcie ten magazynek raczej jest krótszy, więc element BB się zmieści. Mówie tutaj o zasadzie działania tych na 4,46 bbs. A tak szczerze to spekuluje, bo tego nie rozbierałem, ale patrząc na FPSy i na wygłąd na to mi właśnie wygłąda.

Link to post
Share on other sites
Żeby przerobić to na system z bb, trzeba wstawić jedną część i skrócić magazynek.
To się do najśmieszniejszych kwalifikuje...

 

Słuchaj, może się dogadamy? Frezarka się znajdzie, tokarka, ogolnie narzędzia na których ta jedną część wykonac można. Zapłacę Ci stówkę za przerobienie mi socoma stti (ew rugera KJW, AMT od marui) na GBB. Dogadamy się? Przecież to tylko jedna część :D

 

 

Chłopie, rozbierałeś kiedyś gaziaka? Takich bredni nie czytałem od dość dawna. Chyba że sobie żarty robisz... to w sumie śmieszne.

Link to post
Share on other sites

Eh Dexter, Kolego złoty. Ja je serwisuje od 3 lat. Gaziaki na greengaz jak też gaziaki na CO2. Na kulki 6mm jak też i na 4,46 bbs.

Ja takie zaplecza technicznego nie mam, aby dokonywać tak posuniętych zmian konstrukcyjnych, ale za to producent tak. Dla niego to nie problem stworzyć coś takiego, dokonać potrzebnych modyfikacji.

Najwidoczniej Dexter nie chcesz czytać ze zrozumieniem, stanołeś na etapie 150 cm w kapeluszu i smaru grafitowego, jednak prosiłbym Cie, abyś mocniej się przykładał w rozmowach ze mną, bo wyjaśnianie Ci takich rzeczy jest po prostu bezowocne.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Jakiego zaplecza wymagasz do wystrugania

jedną część
?? Coś oprócz frezarki, pilników, dremla, wiertarki, tokarki, szlifierek? Całkowicie serio pytam, na przerabianiu gnatów NB na BB można zrobić biznes. :lol:

 

Widzisz, ja się zatrzymałem na 150 w kapeluszu ale to Ciebie na forum mylą z laską.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że stąpasz po niepewnym gruncię z tą "laską".

 

Tak, jedna część, która jest odpowiedzialna za ruch zamka. Trzeba takową zrobić, odpowiednio dopasować do zamka. Rozumiem, że nie znasz dokładnie zasady działania systemów BB na CO2 i 4,46 bbs? Więc może darujemy sobie tą dyskusję? Albo się doucz.

Link to post
Share on other sites
Tak, jedna część, która jest odpowiedzialna za ruch zamka. Trzeba takową zrobić, odpowiednio dopasować do zamka. Rozumiem, że nie znasz dokładnie zasady działania systemów BB na CO2 i 4,46 bbs? Więc może darujemy sobie tą dyskusję? Albo się doucz.
Sram na to jak działają wiatrówki. To ma być ASG a jak działa gaziak na CO2 z BB akurat wiem. Policzmy... szkielet mechanizmu BB, cylinder gazowy (loading muzzle, jak się to nazywa po Polsku?), głowica tłoczka BB, uszczelka tłoczka BB, jedna lub dwie spręzynki od cylindra, co najmniej 3 śrubki mocujące. Faktycznie, sorry, mechanizm BB składa się z jednego elementu, źle sobie policzyłem :D

 

 

EDIT:

zapomniałem: sprężyna powrotna wraz z prowadnicą (chyba że w mechanizmie NBB jest taka sama), inny mechanizm spustowy (z przerywaczem).

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Ja cały czas mówie o wiatrówce. Po wygłądzie sobie tam ubzdurałem radośnie, że to może byc właśnie modyfikacja wiatrówki. Tamta byłą gotowa na przyjęcie BB, ale została tego pozbawiona. Właśnie przez takiej brak fajnej części. Chwalisz się więdzą de facto jej nie posiadając. Wielkokrotnie to pokazywałeś. Ale teraz Cie prosze, abyś swoje dywagacje odłożył na bok i zaczoł czytać to co pisze, jeśli na to nie masz ochoty to po prostu nie pisz i nie czytaj, bo wydaje mi się, że ja o jednym, a Ty o zupełnie innym.

Link to post
Share on other sites
Przerobiona wiatrówka na 4,46 bbs.
Jeżeli dla Ciebie przerobiona oznacza "Ma taki sam szkielet, okładziny i inne części zewnętrzne" to ok. Dla mnie to inny gnat z tym samym "szkieletem, okładzinami i innymi częściami zewnętrznymi".

 

 

Chwalisz się więdzą de facto jej nie posiadając.
Baa, za to Ty jesteś boski z grafitem rysującym chrom i "jedną częścią" :). Buhahah idę spać. Dzięki za poprawienie humoru.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...