Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Widzę, że prywatne wycieczki stanowią u Ciebie główny motor dyskusji, wysiliłbyś się na coś bardziej finezyjnego. Zbyt prymitywny jesteś dla mnie, aby cokolwiek wskórać takimi zaczepkami.

Dla mnie przerobiona oznacza, że wstawili inny magazynek i większą lufę. Spekuluje. Raz tak zostało zrobione przy okazji beretki co miała 600 fps. Z filmów nic konkretnego nie wynika. Ale widać Ty już wiesz jak jest na 100%, wydałeś wyrok i będziesz go bronił niczym błędny rycerz. Życze Ci słodziutkich snów.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę się nie kłócić a kulturalnie rozmawiać !

 

(Dla mnie przerobiona oznacza, że wstawili inny magazynek i większą lufę. Spekuluje. Raz tak zostało zrobione przy okazji beretki co miała 600 fps.)

 

Nie zgodze sie z tobą AnR-Większa lufa 6mm daje mniejsze ciśnienie niż 4.5mm dlatego wiatrówki strzelają ołowiem !

A czy pistolet ASG lufa 6mm wystrzeli śrut o wadze 1,24g??? z prędkością 120m/s nie ma szans!

Wiem bo tuningowałem od 2004r pistolety ASG i zawsze coś pękło po wystrzelaniu z 50 magów .A pistolety tuningowałem do strzelania amunicją 0.89g!

To tylko beretta z lufą stalową 6.01mm Co2 i dodaną mocniejszą sprężyną 150% kurka dawała rade ale Hop Up ciągle się walił!

 

Co do magazynka G&G to tam nie ma żadnej uszczelki co by podawała gaz do góry komory systemu Blow Back podczas strzału. http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=3136

 

Co do wiatrówki colta 4.5mm i G&G extreme 6mm to one tylko podobnie wyglądają !

Bo G&G wygląda i strzela o niebo lepiej.

I jak by dorobił lufę 6.01mm G&G to by dopiero ten pistol pokazał co może .

Edited by edek01
Link to post
Share on other sites

Patrząc na ten magazynek trace wszelakie wątpilowości, jest tak jak mówie prawdopodobnie. Magazynek w stosunku do tej wiatróki jest ścięty, tak aby cały BB się zmieścił. Poza tym jest dokładnie taki sam jak w wiatrówce o której mówie.

A co ma piernik do wiatraka z tym śrutem? Musze Cie rozczarować, ta wiatrówka nie strzela ołowiem, ale stalową kuleczką, bardzo lekką dodam. Nie rozumiem tutaj analogii, prosze mi ją wytłumaczyć.

Link to post
Share on other sites

O lufie 6mm a 4.5mm ,dlatego wiatrówki mogą strzelać śrutem i kulkami Ok.

A już pistolety z Blow Back asg 6mm nie dają rady sobie z pociskiem 6mm 0,89g! Bo za dużo co2 idzie w system Blow Back a mniej w lufe co daje im max 340fps!

 

AnR nie ma takiej opcji ze te wycięcie w magu to jest pod system blow back !

Czy widzisz tam w magazynku uszczelkę skierowaną do góry?????

Jak niby jest podawane Co2 z magazynka do systemu Blow Back??

A G&G ma na nowym Co2 ma 500fps plus Blow Back ale nie wiem na jakich wagowo kulkach 0.12g 0.20g?.

Edited by edek01
Link to post
Share on other sites

Spoko jest odpowiedz a dokładnie ten gość właśnie mówi o tym jak działa Blow Back w tym pistolecie!

dokładnie 1.54 filmu zaczyna objaśniać!

No i mamy amazing gun ;-).

Edited by edek01
Link to post
Share on other sites

dokładnie 1.54 filmu zaczyna objaśniać!

No i mamy amazing gun ;-).

 

Właśnie omówił Ci zasade działania wiatrówki na 4,46 bbs.

Wiatrówka, o której mówie też ma bardzo krótki skok zamka.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...