Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spolszcze dla potomności obrazkowo topic stąd: http://team-fsa.forumperso.com/t1358-tuto-montage-canon-et-hop-up-ratech-sur-g36c-we bo mogą być problemy jak ze mną , to co wg nich jest w prawo to dla nas jest w lewo :P

 

No więc tak:

1. Zaczynamy od odkręcenia barrel nuta (na forum jest napisane w prawo, ale zdjęcie jest dwuznaczne, bo z naszej perspektywy to lewo, a z 1 osoby prawo)

prawog.jpg

 

2.Odkręcamy śrube imbusem 1mm i oddzielamy

imgp5611.jpg

 

3.Odkręcamy małą śrube i rozdzielamy na 2 połowy

imgp5615.jpg

imgp5616.jpg

 

4.Wymieniamy to co mamy, i zakręcamy na jakimś lakierze do paznokci albo cuś, żeby się śruby nie luzowały.

 

 

No to ja jestem uradowany bo wreszcie ustabilizowałem ciut lufe + już da się odkręcić zaklejony gwint ;) Swoją drogą nie wiem po co był klejony, skoro był zabespieczony z tyłu oringiem.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie zacząłem kombinować przy swoim g36 i nurtuje mnie kilka zagadnień...

 

Po pierwsze nie wiem czy dobrze załapałem zasadę działania pewnych części, ale mam pewien pomysł... w "tylnej" części cylindra są dwie "podpory" na których opiera się dysza/zawór cylindra (chodzi o to, co według tutoriala z poprzedniej strony należy spiłować aby "wszedł" poprawnie NPAS). Czy mam rację sądząc, że gdyby je delikatnie podpiłować to również na stock'owej (tzn. takiej, która nie jest NPASem) dyszy nieznacznie zwiększyłaby się prędkość wylotowa? Jakby się dało wykręcić do około 430-450 fps na greengazie przy dłuższej lufie to by było miło...

 

Po drugie wczoraj zamontowałem z ciekawości w miejscu dyszy coś takiego:

http://www.specshop.pl/product_info.php?manufacturers_id=166&products_id=6315&name=Big_Dragon_-_Zawor_Cylindra_HiCapa#!prettyPhoto

część co najlepsze bezproblemowo pasuje (bez tej uszczelki, co jest w zestawie - z uszczelką to nawet do hi-capy nie chciało za bardzo wejść...), jednak z powodu braku chrono nie jestem w stanie określić czy cokolwiek zmienia...

 

Trzecia i ostatnia jak na razie kwestia: wie ktoś coś więcej o zestawie, do którego link podał Ryba1993 ( http://www.evike.com/product_info.php?products_id=35699 )? Moc nie jest trochę przesadzona? jak z działaniem i kulturą pracy?

Edited by Tofikos
Link to post
Share on other sites

Co do przeróbki stockowej dyszy by podnieść moc to owszem jest to możliwe tak właśnie jest przerobiona ta dysza high fps z evike.Sam się wkurzyłem że dysza za 60$+VAT i Cło (30$ dysza i 30$ Przesyłka) jest tylko przerobioną srockową dyszą.

Link to post
Share on other sites

Co do przeróbki stockowej dyszy by podnieść moc to owszem jest to możliwe tak właśnie jest przerobiona ta dysza high fps z evike.Sam się wkurzyłem że dysza za 60$+VAT i Cło (30$ dysza i 30$ Przesyłka) jest tylko przerobioną srockową dyszą.

Mógłbyś podrzucić linkiem, albo zrobić zdjęcia o ile jest to przypiłowane? Kurcze, chyba znowu zakupie chrono.

Link to post
Share on other sites

Co do przeróbki stockowej dyszy by podnieść moc to owszem jest to możliwe tak właśnie jest przerobiona ta dysza high fps z evike.Sam się wkurzyłem że dysza za 60$+VAT i Cło (30$ dysza i 30$ Przesyłka) jest tylko przerobioną srockową dyszą.

Ryba prawie bankowo żadnego cła i vatu nie zapłacisz od takiej wartości paczki, celnicy nawet jej pewnie nie otworzą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No i urwałem już trzecią rączkę przeładowania,macie jakiś patent na ich wzmocnienie lub wiecie gdzie można kupić taką metalową ???

 

Łącznie ze mną - to czwartą :biggrin:

 

Niestety też myślałem czy można gdzieś dostac taką rączkę - niestety nie da się . Pozostaje jedynie zrobienie przez kogoś na maszynie CNC .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...