Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jarmix-militaria.pl


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nic się nie bój ! Sklep jest rewelacyjny. Sporo towaru w naprawdę świetnych cenach. Obsługa..hmmm.. Przekonaj się sam - jak dla mnie są to ludzie, którym zależy na dobrej opinii a co za tym idzie wykonują swoją pracę na ocenę celującą. Mieszkam w Słupsku i znam sklep doskonale. Śmiało możesz robić zakupy. Satysfakcja gwarantowana. Sklep ciągle się powiększa a półki zapełniają coraz lepszym i markowym towarem. Są legalnym dystrybutorem marki NFM ( a to już do czegoś zobowiązuje)/ Pozdrawiam

 

 

P.S: Nie jestem właścicielem..heehhe (co by nie było)

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Krótko i na temat. Sklep zaufany. Nie kupiłem tam zapalniczki- wciąż robię tam transakcje na spore sumy. Sklep z mojego miasta więc kupuję w siedzibie. Obsługa fenomenalna. Serdecznie polecam, pewnie, szybko i przystępnie!

 

PS. Też nie jestem z obsługi sklepu żeby nie było :P

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja również dołączam się do grona zadowolonych klientów. Wszystko ok, bardzo dobry asortyment. Można ściągnąć dowolny produkt, jeżeli nie ma go na miejscu. Wspaniała obsługa, współpracuje ze środowiskiem, odpowiada na sygnały co przydałoby się w ofercie. Do tego NFM, Specops, Mechanix, Bates i najważniejsze repliki w dobrych cenach. Kupowałem tam dużo sprzętu i nie zawiodłem się. Polecam serdecznie.

 

PS. Nie jestem z obsługi.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam, tak jak większość chłopaków z wcześniejszych postów jestem ze Słupska i kupiłem tam pełno szpeju. Byłem i nadal jestem zadowolony z każdego zakupu. Dla każdego Air Soft'owca coś się znajdzie. Obsługa na 6+.

 

P.S Też nie należę do obsługi. 8-)

Filu

Edited by suvuris
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jar Mix to El Dorado jeżeli chodzi o zakupy Air Softowe. Obsługa jest rewelacyjna. Wiem bo sam kupuję i jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie jedyny taki unikatowy sklep. Duży asortyment, markowe produkty oraz wysoka jakość. Polecam bo naprawdę warto:)

 

 

PS: To brzmi jak słodzenie ale to moja szczera opinia.

Janko

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Jestem po pierwszym zakupie.

 

Szybka wysyłka, paczka pożądanie zapakowana, paragon razem z towarem.

Może trochę wygląd strony odstrasza - ale niech nikogo to nie zwiedzie. Obsługa i sklep 100% profesjonalizmu.

 

A i cena za kuriera bdb. Nie naciągają. Następne zakupu pewnie również będą na jarmix-militaria.pl

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Również polecam. Nie traktują klienta przedmiotowo. Zawsze dla nich jesteś partnerem. Służą radą i pomocą no i mają pojęcie o tym co mówią. Ja POLECAM. Nie jestem już w stanie policzyć ile już wydałem w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłem. Zresztą pierwszą replikę tam brałem także mały sentyment został również ze wzajemnością ze strony sprzedającego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep ma podobne ceny do zbrojowni :)

Sklep jest świetny, szczególnie obsługa która jest przemiła :) Mają cierpliwość, wiedzę, potrafią doradzić. Dostałem bonus za to, że paczka doszła do mnie po 5 dniach, co aż tak długo nie jest :) Wybór jest duży, jednie kamizelek jest trochę mało, ale ogólnie sklep jest świetny. Jakość obsługi stoi na najwyższym poziomie. Polecam :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Obsługa klienta jest rewelacyjna! Przysłano mi w paczce nie taki miernik do akumulatorów jaki zamawiałem, więc naprędce napisałem reklamację i zabrałem się do pakowania aby ten z powrotem im odesłać. Po ok. 4 minutach od wysłania zgłoszenia otrzymałem telefon, żebym nie wysyłał tego miernika - oni za to doślą mi poprawny, ale następnego dnia, bo poczta już zamknięta. Drugi miernik doszedł i teraz jestem szczęśliwym posiadaczem "dwóch za cenę jednego" ;]. Jeszcze wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem do klienta (w jakimkolwiek innym sklepie, nie tylko airsoftowym) - sprzedawcy, którzy nie boją przyznać się do błędu i za niego zapłacić. Oby tak dalej!

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...