Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jarmix-militaria.pl


Recommended Posts

Mam bardzo pozytywne odczucia po zakupach w Jarmix. Sporo sensownego asortymentu i sprawna realizacja. Fajnie, że są również dostępne ekspresowe płatności i nie traci się czasu na oczekiwanie księgowania w bankach.

Co prawda zamiast Promyka 590, otrzymałem 650, ale następnego dnia dosłano odpowiednią lufę, a kurier odebrał tą przydługą. Nie mam tego nikomu za złe, bo i tak był to zakup bardziej na przyszłość. Idzie zima to kręcone V2 z domu nie wyjdzie :)

Najbardziej cieszy fakt dostępności cylindra typu 3, bo w tym kraju to biały kruk dostępny łącznie w tylko 3 sklepach!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupowałem od nich ładownice, kulki i jakieś pierdoły - paczka wysłana w dniu odebrania zamówienia, u mnie w ciągu 48 godzin. Wszystko elegancko zapakowane, pełen profesjonalizm.

 

Jedyne zastrzeżenie to spam na maila - od dwóch miesięcy dostaję prośby do wystawienia opinii o produktach - mniej więcej dwa maile dziennie.

 

Ogółem mówiąc,

9/10.

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za wszelkie opinie. Są one dla nas bardzo ważne, gdyż dzięki nim wiemy nad czym mamy jeszcze popracować.

 

Ciągle się rozwijamy, pozyskujemy nowych partnerów do współpracy i włączamy nowe produkty (tu niebawem sporo się będzie działo). Wszystko to dzięki Wam moi Drodzy!

 

@Mickie_Black - z góry przepraszam za spam - tak nie powinno być. Przy Twoim koncie musiał wystąpić jakiś problem. Bardzo proszę podeślij mi na PW Twój mail sprawdzę co się dzieję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Bardzo serdecznie polecam Jar-mix bardzo dobra obsługa i profesjonalne doradztwo od ludzi z wielkim doświadczeniem. Wymiana/dopasowanie części całkowicie bezproblemowe i szybkie. Chłopaki dokładnie i rzeczowo odpowiadają na wszystkie pytania i starają się pomoc jak tylko mogą nawet tak nękającemu ich klientowi jak ja :icon_razz2: Jeszcze raz serdecznie POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ostatnio kupowałem sprężynę m160 Guarder do APS2. Nigdzie w PL nie była dostępna, a na stronie tego sklepu widniało kilka sztuk. Widzę, że sklep ma bardzo fajny asortyment w dobrych cenach, na pewno częściej będę odwiedzał stronę tego sklepu.

 

Paczka była solidnie zapakowana i wysłana tego samego dnia co wpłata pieniędzy. Przesyłka była następnego dnia w paczkomacie.

 

Nie wiem jak wygląda kontakt ze sprzedawcą, bo nie było potrzeby kontaktu. Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie.

 

Na pewno mogę polecić ten sklep.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...