Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może go nieumyślnie zniechęciłem do zakupu za co przepraszam frk0 ale zależy mi na tym żeby nie sprzedawał tego tydzień po kupieniu lub pytał o to co zepsuł otwierając :icon_lol:

 

Oglądałem filmik na youtube ostatnio i nie wygląda to na strasznie skomplikowaną konstrukcję. A nawet gdybym coś zepsuł, to poszukam rozwiązania i spróbuję to naprawić. To jest logiczne, że nie będę na początku ogarniał co i jak, ale człowiek uczy się na błędach. Ty też pewnie od razu wszystkiego nie wiedziałeś i z upływem czasu zwiększałeś swoją wiedzę na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Jakieś już doświadczenie mam, bo rozkręciłem i naprawiłem Hi-capa do rk 02 :icon_smile:

 

Jesteś moim nowym idolem. Przyjmujesz na staż?

 

Przesiadłem się na zasilanie hpa, zakupiłem sobie butlę 13cu czyli 0,21L. O taka:

http://assassins-arms.com/sprzet/butle/systemy-hp/system-hp-spyder-13-3000-psi-pl.html

W praktyce jest średnicy puszki tigera, z tym że trochę wyższa. Pojemność ma wystarczyć na oddanie ok 600 strzałów ~600fps. Zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Mendi: mógłbyś podać jakieś szczegóły związane z tą powtarzalną konwersją do SWD czy jest to na razie owiane tajemnicą?

Być nie jest i nie było tajemnicą. Konwersja działa jak ma działać i na co2 i na hpa, fps są stabilne i ogólnie hula pięknie. Przez pół roku użytkowania przesżło przez swd ok 4 tys. kulek - tyle co przez 3 lata normalnego użytkowania. W tym czasie jedyne co się zużyło to dorabiana, przedłużana dysza ( w zasadzie łączone tulejką 2 dysze: stalowa z sdik i normalna aegowa alu) w tej alu pękał kołnierz, a rozwiązaniem okazała się dysza mosiężna.

Chłopaki z MC skopiowali sobie dokładnie rozwiązanie, ale czy dorobili maszynowo części które ja sam wycinałem i czy planują to sprzedawać - tego nie wiem. Docelowo konwersja pod swd miała być tańsza niż pdik pod m4 i pochodne. Męczcie Zambeziego.

Link to post
Share on other sites

Pany uważajcie na gumy g&g - obecna seria to a z jakiegoś kupolitu zrobiona jest.. Pal licho że nadlewki na kołnierzu są, ale ten kołnierz bardzo ładnie odpada od reszty gumki, a z cycka bardzo szybko robi się bax...

Czas powrócić do sprawdzonych promyków, ale na testy kupiłem tez gumę e&l'a i czarną shs.

Link to post
Share on other sites

Zamontowałem z swoim wiośle komorę PPS i purpurową gumkę KA. Pierwszy strzał ok., ale potem już kulki się blokują w komorze i są tylko puste strzały. Po powrocie do standardowej komory tego problemu już nie ma. Co może być przyczyną takiego zachowania repliki? Czy komora PPS jest jakaś wadliwa?

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites

Maciej0011, jeśli komora jest nowa, to zwróć ją do sklepu, bo to się do niczego nie nadaje. Dołóż kilka złotówek i kup porządną komorę od czechów.

Widać się skusił ceną 40zet na gfc za tą padake pps. Natomiast czeska, uczciwa komora nadal swoje kosztuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...