Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć , mam pytanie jakie śrubki są w komorze hop up? To są te wkręty dociskowe M3 lub M4?

W komorze stockowej masz 2 śrubki m3x3mm, a w czeskiej masz już 6 sztuk.

 

Do wyboru do koloru: http://allegro.pl/li...s0-uni-1-4-1025

chyba że masz w swojej miejscowości jakiś lepszy sklep żelazny. Ja takiego nie posiadam, więc biorę wysyłkowo, niemal na kilogramy :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

W komorze stockowej masz 2 śrubki m3x3mm, a w czeskiej masz już 6 sztuk.

 

Do wyboru do koloru: http://allegro.pl/li...s0-uni-1-4-1025

chyba że masz w swojej miejscowości jakiś lepszy sklep żelazny. Ja takiego nie posiadam, więc biorę wysyłkowo, niemal na kilogramy :icon_biggrin:

 

Z tego co wiem ,to we Wro jest taki sklep ,więc tam podejdę . Dzięki bardzo za informację :D

Chyba kupię ich z dwie tony ,bo coś obawiam się ,że bedą znikać

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem ,to we Wro jest taki sklep ,więc tam podejdę . Dzięki bardzo za informację :icon_biggrin:

Chyba kupię ich z dwie tony ,bo coś obawiam się ,że bedą znikać

Tony to może nie, ale z 10 sztuk sobie weź, tylko bierz czarne, stalowe - twardsze są i nie rdzewieją tak jak srebrne.

Od razu weź z 10 sztuk m4x4 lub m4x5mm

Link to post
Share on other sites

A jakie śruby są w stock do mocowania Kolbe? Chodzi mi o te dwie najbliżej kolby ?? Bo z tego ci widziałem ja mam inne niż w stoku ,a chce dokupić drewno .

 

 

A jakie śruby są w stock do mocowania kolby ? Chodzi mi o te dwie najbliżej kolby ?? Bo z tego ci widziałem ja mam inne niż w stoku ,a chce dokupić drewno .

 

Link to post
Share on other sites

No i stało się. Sprężyna M190, -5°C i dźwignia przeladowania urwana, guwnolit nie wytrzymał. Ma ktoś jakiś paten, inspiracje jak dorobić dźwignię do suwadła? Złamała się prawie idealnie tak że licuje sie z pokrywą. Myślę żeby przewiercić suwadło i dotoczyć z kawałka pręta aluminiowego fi 12 jakiś ozdobny, radełkowany wichajster i połączyć to śrubą ale może ktoś podsunie jakis fajniejszy pomysł?

Dodam tylko że urwała się bo miałem przedłużke, normalna jest przecież niezniszczalna ;)

Edited by stanis69
Link to post
Share on other sites

a ja już tak mam że kombinowanie to moje hobby :icon_biggrin: taki kraj hehe. Kupić to se może każdy ale ile frajdy jest zrobic coś samemu, ludzie w tym temacie wiedzą o co mi chodzi. Nie no ale tak na poważnie to swd mam tak pokombinowane że nic w nim nie wygląda jak w oryginale no może poza magazynkiem bo tak mi sie podoba więc i dźwignia niech będzie inna. SWD to dobry materiał ale klimat mnie nie kręci bez urazy dla nikogo o gustach się nie dyskutuje.

 

A jeśli chodzi o dystanser to wycina się go z oringa ale teraz nie pamiętam rozmiaru. Można kombinować z takimi od klimy one chyba są “miększe“ coś jakby silikonowe.

Edited by stanis69
Link to post
Share on other sites

Witam mam taki problem. Kupiłem sobie magazynek do swd http://gunfire.pl/pr...pu-A-K-SVD.html od a&k a moja replika to King Arms. Ponoć miał pasować ale nie chce się zapiąć w gnieździe tu przy języku zwalniacza, czy jest jakiś patent na to aby to spasować?

 

Według mnie te magazynki w ogóle nie będą pasować do repliki king arms. One są zaprezentowane tutaj:

http://wmasg.pl/pl/news/show/243980

 

I według mnie są zupełnie inne jak te od A&K. Myślę, że magazynki od Classic Army będą pasować.

Ja kupiłem kiedyś 2 od CA do swd od A&K i nie pasowały. Piłowałem i kombinowałem i nie poszło. Ale myślę, że te od CA do KA będą pasowały. Mam jedną nówkę sztukę zapakowaną, to mogę Ci sprzedać.

Edited by Under B
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...