Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC PDW [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

No i te magi sa nierozbieralne. Tzn sa rozbieralne ale tylko raz. :)

 

W istocie kolba sie ryla i to po 3 tygodniach posiadania, i 2 strzelaniach. Niby nie duzo ale zawsze (jeszcze nie mam na to koncepcji ulepszenia)

 

Proponuje zakupic hurtowo kilka kg kleju i pozaklejac wszystkie piny, srubki itp zanim sie je pogubi. Przede wszystkim pin boltcatcha, sruby blokady kolby i osi kolby itp. W sumie to ta blokada bolta to z gowna jest wycieta i sprawia same problemy.

 

Ale giwera ma kopa. Jak na 67cm zelastwa strzela poteznie (w moim 400fps'ow na stocku - tak jak wyjalem z pudla). NA razie HU podkreca bez zarzutu. Giwere da sie ustawic pod eotecha - bez problemu trafia w punkt.

 

Wykonanie zewnetrzne robi same ochy i achy. Giwera latwo sie rozklada (bez narzedzi). Schody zaczynaja sie przy wyciaganiu GB.

 

Szkoda ze ten "wcisnijkropek" nie pasuje we wspomniana juz srodkowa dziure pod kolba choc w instrukcji jak byk stoi ze pasuje (moze tylko moj egzemplarz felerny)

 

No giwera poreczna bardzo i nie meczaca. I ta ilosc dostepnych risow.

 

Jak dla mnie na razie 5 z minusem. Zobaczymy po wystrzeleniu wiadra kulek.

Edited by MAJCHER
Link to post
Share on other sites

To tak panowie reasumując, przewertowałem cały wątek ale niestety nic konkretnego tutaj naprawdę nie ma, więc tak podsumowując to czy opłaca się kupić tą replikę i włożyć w nią trochę serca ( czyt, kasy w tuning), bo nie ukrywając replika bardzo mi się spodobała, ma to coś w sobie :).

Pozdrawiam Ponury.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zakupiłem replika już w domu.

Tak na szybko z oględzin, komora hop siupa do wymiany, magazynek od razu idzie na szafeczkę. Body bardzo ładne, bolt catch działa jak należy, nie mam z nim żadnych problemów. Kolba daje rade, chybocze się o jakieś może 1-2mm. Podsumowując myślę że warto ją zakupić.

Link to post
Share on other sites

Nio widzisz. I co? Bolalo? :)

Ani ten post zabawny ani...... ale żeby nie nabijać postów...

Szkoda ze ten "wcisnijkropek" nie pasuje we wspomniana juz srodkowa dziure pod kolba choc w instrukcji jak byk stoi ze pasuje (moze tylko moj egzemplarz felerny)

...u mnie "wciśnij kropek" wchodzi tam i trzyma się normalnie bez żadnych problemów, widocznie masz racje że coś w twoim egzemplarzu jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

U mnie też w tym miejscu nie pasuje, a żeby pasował z boku obok selektora to musiałem podpiłować kropka.

 

Wydaje mi się, że kiepski odlew body.

 

Poza tym miałem problem z komorą hop-up i jej ułożeniem względem gearboxa, krakmani musieli wymienić komorę i podpiłować jej mocowanie w body bo kulki się cięły niemiłosiernie.

 

Ogółem świetna i poręczna replika ale duży minus na spasowanie części.

Link to post
Share on other sites

U mnie też w tym miejscu nie pasuje, a żeby pasował z boku obok selektora to musiałem podpiłować kropka.

 

Wydaje mi się, że kiepski odlew body.

 

Poza tym miałem problem z komorą hop-up i jej ułożeniem względem gearboxa, krakmani musieli wymienić komorę i podpiłować jej mocowanie w body bo kulki się cięły niemiłosiernie.

 

Ogółem świetna i poręczna replika ale duży minus na spasowanie części.

No właśnie ta komora nie wygląda najlepiej jak już wyżej pisałem, moja ma dużo nadlewek takich niedopiłowanych i nie wgląda ogólnie jakoś szczególnie za ciekawie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Edit. znalazłem odpowiedź.

 

Z jakich kulek korzystacie? bo 0,2g lecą jak chcą, zero powtarzalności strzałów i zastanawiam się, czy to wiatr, waga kulek, czy coś nie tak z repliką. 0,25 będą ok, czy lepiej pośrednie 0,23?

Edited by Maciej
Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały temat, i wszyscy chyba patrzą na tą replikę pod małe dystanse. A jestem bardzo ciekaw jak jest z dużymi dystansami ?

 

Konkretnie chodzi mi o las.

Może testował ktoś na dłuższej lufie np. 360 + tłumik dźwięku ?

I jak z gb ? Co warto na wstępie wymienić pomijając standardowo gumkę hu.

Pytam bo zastanawiam się nad nią, a raczej preferuje las.

Link to post
Share on other sites

Komorę hop siupa. Replika jest krótka, nie wiem po co pakować jej taką długą lufę, wstawię precke 270 wraz z tłumikiem to opiszę co nieco, na razie czekam na paczkę właśnie z ów lufą.

No więc tak, części przyszły, przez pomyłkę zamiast 270 zamówiłem lufę 247 :wink: No ale nawet lepiej że tak się stało. Zamontowałem przezroczystą gumkę guardera, oraz lufę MB Black Phantom V.II długości 247 wcześniej już wspomnianej. Tłumik JBU lewoskrętny. Na razie strzelałem tylko na podwórku ale z 15 -20 metrów trafienie puszki nie było problemem

. Strzelałem z jakiś tam resztek exceli, najprawdopodobniej 0,25. Dzięki tłumikowi replika ma jakiś taki miły cichszy dla ucha dźwięk.

Edited by pony666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...