Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC PDW [BOYI]


Recommended Posts

Witam. Mam kac pdw od około pół roku i od momentu kupna, do dzisiaj dzieje się coś dziwnego. High capy replika obsługuje bez problemu, jednak gdy podepnę dowolnego low capa(próbowałem chyba 4 różnych, od innych osób) to kac wypluwa podwójne kulki, krztusi się i dławi. Kiedy z low capa upuszczę kilka kulek(około 10-15) lub po prostu nie załaduje do końca, problem nie występuje. To nie wina komory hop up, ponieważ działo się to zarówno na stockowej komorze, jak i na metalowej, której używam teraz. Moim głównym podejrzanym jest dysza, jednak w kwestiach technicznych wiem niewiele dlatego proszę o opinię.

Bezpośrednią przyczyną niewątpliwie jest napór kulek z magazynka załadowanego do pełna, jednak na co napór i o co tak naprawdę chodzi to nie wiem.

Edited by smasher
Link to post
Share on other sites
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Mam kac pdw od około pół roku i od momentu kupna, do dzisiaj dzieje się coś dziwnego. High capy replika obsługuje bez problemu, jednak gdy podepnę dowolnego low capa(próbowałem chyba 4 różnych, od innych osób) to kac wypluwa podwójne kulki, krztusi się i dławi. Kiedy z low capa upuszczę kilka kulek(około 10-15) lub po prostu nie załaduje do końca, problem nie występuje. To nie wina komory hop up, ponieważ działo się to zarówno na stockowej komorze, jak i na metalowej, której używam teraz. Moim głównym podejrzanym jest dysza, jednak w kwestiach technicznych wiem niewiele dlatego proszę o opinię.

Bezpośrednią przyczyną niewątpliwie jest napór kulek z magazynka załadowanego do pełna, jednak na co napór i o co tak naprawdę chodzi to nie wiem.

 

Za słaba/zbyt rościągnięta sprężynka popychacza dyszy.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jakieś pomysły? Nie mówię, żę poprzednik się myli, tylko może ktoś ma inne rozwiązanie/podobne doświadczenia, bo jeszcze trochę minie zanim mój kac znów zostanie rozebrany dlatego im wiecej wypowiedzi, tym lepiej.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Miałem podobnie na silikonowej gumce guardera, za dużo "kołnierza" wystawało, jak udało sie dopasować kołnierz to okazało się, że zatrzask unieruchamiający komorę na lufie nie zaskakiwał przez wystającą gumkę. Przyciecie gumki załatwilo sprawę. Ostatnio wogóle zmienilem na zieloną G&G i hula aż miło. No i czy próbowałeś na innych kulkach i czy midy miałeś KACowe czy Mkowe?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam,

u mnie tez wystąpił problem z zatrzaskiem, a raczej już jego brakiem w związku z tym mam prośbę czy ktokolwiek jest w stanie podjąć się wybebeszenia zatrzasku zrobienia dokładnych zdjęć tego co siedzi pod przyciskiem i przycisku ? Chciałbym dorobić taką część.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Zanabyłem sobie takie fajne pdw od boyia, i pytanie do was, mianowicie.

 

Z początku byłem zachwycony puszką, po czym zauważyłem, że do środka żadna poważna bateria nie wejdzie, już to przemyślałem i wytnę trochę plastików ze środka i zrobię bardziej ramkę na baterię niż pudełko, jaka wam tam wchodzi największa bateria? Podrzucilibyście link?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanko-jak ta replika sprawdza się w grach leśnych? Jak jest z zasięgiem na stocku?

 

@Nath - ja przerobiłem na trochę dłuższą wersje bo mam manie robienia pół wyborowej z PM-ów :icon_smile:

Więc zamontowałem tą dłuższą wersje lufy zewnętrznej + tłumik 22 cm ( bodajże ) i lufę precyzyjną systemy 6.04 którą na końcu

potraktowałem brzeszczotem .

W wewnątrz wymieniłem gumkę na systemy energy i na stockowej baterii koło 45-50 m.

A Ci którzy mówią, że pucha przeciąża replikę to polecam zamontowanie latarki po przeciwnej stronie . :icon_smile:

Latam w lesie i nie narzekam. Polecam wymianę magazynka jak pisali posiadacze wcześniej.

Pozdrawiam.

 

Edit: Wygląda teraz tak :

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575027_505122452860379_1755074364_n.jpg

Edited by Zuzo
Link to post
Share on other sites

Kumpel chce koniecznie kupić PDW. Ja mu swojego nie sprzedam za żadne pieniądze. Ciekaw jestem jak wielu posiadaczy ma replikę z oryginalnymi oznaczeniami, bo śledząc ogłoszenia nie widziałem żadnego. Ja swojego kupiłem w pierwszym dniu sprzedaży u krakmanów i ciekawi mnie jak długo sprzedawali repliki z pełna grawerą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam!

 

Zanabyłem sobie takie fajne pdw od boyia, i pytanie do was, mianowicie.

 

Z początku byłem zachwycony puszką, po czym zauważyłem, że do środka żadna poważna bateria nie wejdzie, już to przemyślałem i wytnę trochę plastików ze środka i zrobię bardziej ramkę na baterię niż pudełko, jaka wam tam wchodzi największa bateria? Podrzucilibyście link?

 

Pozdrawiam

 

po lekkim podpiłowaniu śrubek (tych po bokach: od mocowania do szyny i dodatkowej szyny), wchodzi idealnie:

http://www.modele.sklep.pl/pl/Katalog/AKUMULATORY-I-PAKIETY/REDOX-LIPO-1100-mAh-111v-20c.html?producer=3171

 

Za to ja mam problem, gdyż za żadne skarby nie mogę wybić pinu przy magu, by rozebrać giwerę.

 

On jest na tyle luźny, że nim delikatnie pokręcę w prawo i w lewo, ale cofnie się z 0,5mm i nic dalej,

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 5 months later...

Podpinam się do @Okota. Wie ktoś coś może?

Niedawno nabyłem swój za 120 zł :D. Brak prawego selektora, kable są właśnie prowadzone na tył. Musiałem wymienić gumkę hu bo po 2-3 latach kumpel tą zaorał. Replika strzela celnie na około 40 metrów. Replika będzie docelowo zrobiona pod CQB czyli sprężyna m90.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio włożyłem do stocku lipola 11.1 20C. Na auto ładnie daje, ale tylko wystrzelanie 5 kulek. Mimo wszystko po kilku seriach u mnie występuje na 11.1 problem z serią na pojedyńczym.

Jakby ktoś chciał wiedzieć to ten lipol http://gunfire.pl/product-pol-1152201269-Akumulator-Redox-LiPo-1100mAh-7-4V-20C.html mieści się do puszki (w tą plastikową obudowę w środku puszki) razem z przejściówką.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam pytanie. Lufa także u was jest na sprężynie na lufie zamiast sprężynce na hopku? (Sprężyny która dociska na hopup do frontu nie ma, jest tylko na lufie taka sprężyna 4-5cm) Chciałbym się dowidzieć bo teraz nie wiem czy wcześniejszy właściciel czegoś nie pozamieniał :icon_biggrin:.

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sprężyna na lufie jest oryginalnym patentem w PDW Boyi .Więc poprzedni właściciel nic nie zepsuł.

Jaką komorę hop-up polecacie do pdw kac boyi by nie było problemów z podawaniem kulek.Założyłem cymy i był problem z podawaniem kulek z magazynka pdw trzeba było dociskać magazynek do przodu by kulki były podawane.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jeśli go masz to zostaw oryginał boyi, szczelności szukaj w wymianie dyszy i gumy. Dla lepszego hopa warto też poeksperymentować z gumką. Mnie się na żadnej komorze poza stockową nie udało osiągnąć zadowalających efektów-albo kulki nie szły, albo przedmuchy były kolosalne. Dysza, guma, dystanser załatwiły sprawę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...