Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC PDW [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Chce zmienić kolbę PDW na kolbę m4 ale cały myk jest w tym że chcę w tej kolbie mieć baterię. Żeby było solidnie wpadłem na taki pomysł że wymienię komorę spustową od PDW na taką od m-ki i teraz pytanie czy ktoś robił już takie zabiegi ?? Bo nie wiem czy części by się spasowały. I kolejne pytanie gdzie bym kupił sam korpus spustowy ? Bo jak patrzyłem na taiwanie i gunfire to tylko całe body mają.

 

Co myślicie o tym pomyśle ? Najbardziej w tym zabiegu mi zależy na tym aby bateria była w kolbie (nie chcę tych rozłączanych przewodów ) i na solidności przeróbki. Może ktoś ma jakieś inne pomysły.

 

PS

 

Przejrzałem tu inne sposoby na przerobienie ale żaden jakoś do mnie nie przemawiał. Chyba że coś przeoczyłem

 

 

@Puloman wątpię że aktualne ale jeśli tak to mi zostanie :icon_biggrin:

Edited by Colter
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Witam,

Zakupiłem ostatnio używanego KAC'a od boyi i wszystko ładnie oprócz tego że kolba po rozłożeniu jest skrzywiona na prawą stronę. Jest to wina wyrobionego zaczepu. Czy ktoś ma pomysł co z tym można zrobić lub gdzie kupie ten szary przycisk? Jeśli wgl da się go wymienić :/

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Tańsza wersja KAC'a PDW od BOYI z metalowym GB, plastikowym body i 390 fps.

Chciałbym kupić młodszemu bratu i zrobić downgrade do 330-340 fps.

 

Ktoś ma tą tanią wersję KAC'a i może coś o niej powiedzieć? Na początek wystarczy dla 10 latka?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...