Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rękawice - opinie / porady


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przegladam, przegladam i sam sie dziwie jakie zajebiste rzeczy robia w Poslce :)

Nomexy, Kevlary, Windstopery... rekawice do zjazdow, do broni, policyjne dla AT ze wzmocnieniami... wszystko do wyboru do koloru... nawet rekawice w kamuflazu "plamiak"... i w wiekszosci przystepne ceny :)

Link to post
Share on other sites

Alert to sklep

Galaskor to producent

nie musze chyba tlumaczyc jak to wplywa na cene ;)

Alert sprzedaje zachodnie produkty

Galaskor jest polski

nie musze chyba tlumaczyc jak to wplywa na cene ;)

 

ale asortyment maja na prawde fajny :) na przyklad tanie ochraniacze Hatcha :)

Link to post
Share on other sites

Wiem wiem Navy - ale Hatcha produkty znam dlatego mowie.

 

Co do porownan - Kopromed to tez nasza krajowa firma ale ich produkty to lekka kpina... jakos tak ciezko zaufac a roznica miedzy 90PLN a 118 czy 122 to zadna roznica ( a dobry produkt trwa i trwa).

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

Foka, Lukazari, walcie na maila co potrzebujecie. Jak bede jehał po spzret dam cynk i wpłacicie mi kase na konto, wtedy wam wyśle.

 

CO do tego glaskóra, to te rekawice ochronne w polskim plamiaku, to gore texy, Formoza takich uzywa(wiem bo widziałem) i podobno GROM, z tego co też sie orientuje wchodzą w skład polskiego gore texu)(kurtka ochronna, spodnie ochronne, podpinka polarowa i kaptur), ale nie jestem pewien, bo nie mam tych rękawic. Natomiast ciekawe są te rękawice w kamuflarzu szwedzkim(moge sie pomylić, ale naj pewno jakiś północny:)

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

Recon, walnij maila, albo GG: 3430472.

pogadamy :)

asortyment to standart US Army i armii holenderskiej. mundury, LBV, A:ICE, oporządzenie jakieś, PASGT, M1, takie tam bajerki mniejszej rangi. kamizelki siatkowe pod PASGT. różne rzczy.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites
przegladam, przegladam i sam sie dziwie jakie zajebiste rzeczy robia w Poslce :)

Nomexy, Kevlary, Windstopery... rekawice do zjazdow, do broni, policyjne dla AT ze wzmocnieniami... wszystko do wyboru do koloru... nawet rekawice w kamuflazu "plamiak"... i w wiekszosci przystepne ceny :)

a jak już sie nazachwycasz to załóż je na rece i spróbuj wziąść pistolet do ręki..wtedy dopiero wyjdzie, że nie przylegają do reki,skóra sie zwija na dłoni pod uchwytem,palec w rekawicy nie mieści sie w kabłąku..;).

dobre rekawice to skarb.takie naprawde dobre utrzymują reke w pozycji naturalnej tzn.gdy trzymasz rekę lużno skóra wewnątrz dłoni jest naciągnięta.w każdym innym przypadku rekawica będzie przeszkodą jesli chcesz w niej pracować długo i pewnie.

nosze rekawice i latem i zimą i ich jakośc powoduje , że albo ląduja na półce albo na dłoni.a za jakość nieraz trzeba słono zapłacić.

Link to post
Share on other sites
coz, na razie uzywam rekawic lotniczych i nie narzekam...
a miałes kiedys na reku profesjonalne rekawice do strzelania ?

trzeba przyznac że większośc sprzętu wojskowego (w tym rekawice) jest robiona tasmowo i na średni wymiar w swoim rozmiarze..dla mnie to róznica jak między motocyklem a skuterem...

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

Ja swoje Nomexy USAF kupiłem za 35zł. Nie jestto duza cena, a standart dosyć wysoki, tak samo ja, rekawice Heavy Duty, służą mi dobrze.

Jezeli ty narzekasz to twoja sprawa, ja nie potrzebuje zmiany rękawic, Foka jak widać też nie:) A jak ktoś nazreka na małą wytrzymalość nomexów, to niech sobie sprawi holenderska wersje, troche trwalsza.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites

ja nie narzekam bonie nosze takich rekawic ;).

ja tylko mówię, że rekawice to bardzo indywidualny sprzęt i ...musza byc wygodne.obecnie mam rekawice bez palcy które mimo że są dopracowane mają wadę nadmiaru skóry na dłoni.strasznie to wnerwia przy chocby uchwycie broni w dłoń.DAM JE DO PRZERÓBKI;)

ale sa rekawice idealne....ale tez drogie...HellStorm...mniam...cos 250 zl za pare ale dłoń sama układa sie do chwytu.]

mam tez rekawice do strzelania zimą>skórzane.naszukałem sie ich 2 lata i ...mam;)..tak więc mając takie podejście widzisż, że standrd armijny jest dla mnie niewystarczający (oczywiście nic nie ujmując prywatnym odczuciom kolegów ani jakości nomexów;))i polecam spróbowac profesjonalnych rekawic do strzelań.

zobaczymy wtedy czy ubierzesz jeszcze nomexy (a juz zimą to wogóle skandal;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...