Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silniki elementa


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie pisałem o naboju od kałacha wiesz? Nie będę tobie przytaczał cytatów z wikipedii, ale powiem Ci że QBZ 95 to Chiński karabin bullpup o prostej konstrucji niezawodności jak kałasznikow. Chiny wprowadziły do swojego uzbrojenia całą rodzinę broni na kaliber 5.2mm. Jak wcześniej wspomniałem ten pocisk ma dużo lepsze właściwości balistyczne niż 7.62 czy 5.45 rosyjskiej produkcji. Ma daleki zasięg i przy tym penetrację jak 7.62. Efektywny do 1000M, a maksymalny do 1200. Type 88 to karabin snajperski z rodziny broni na 5.2mm. Jak mówiłem obecnie mają tego pełno i swoim arsenałem deklasują Rosję Amerykę i inne kraje. Kiedyś oczywiście korzystali z rosyjskiej technologii, ale założeniem wprowadzenia nowej rodziny broni miała byc niezależnośc od innych krajów na tym punkcie oraz w razie wojny niemożnośc wykorzystania jej przez wroga i wprowadzenie po prostu czegoś własnego. Nie kopiowanego od innych. Nawiasem mówiąc to QBZ 95 jest lepszy nawet od AUG i TAR-21.

Edited by decigner12
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Element to kopia magnuma ... tylko ze z poprawionym jednym patentem - w magnumach jedyna izolacja miedzy biegunami silnika to farba.

Tu masz juz podkladki izolujace.

U mnie elemenciak lata juz prawie rok na m135 i stockowych zebach. Lipo do niego to podstawa bo nimhy nie wyrabiaja. Ale z magnumem jest to samo.

Ogolnie nie slyszalem jeszcze o spalonym silniku elementa, a o magnumach kilku.

Oczywiscie sam mozesz zrobic podkladki do magnuma - jest to bardzo prosty mod.

Element na lipolu 11.1 spokojnie pociagnie ci m150 z rofem na poziomie 25-28 rps jezeli bedziesz mial mosfet.

Bez mosfeta licz sie z paleniem stykow i to naprawde szybkim.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem silnik elementa ultra torque. Reakcja na spust jest po prostu kosmiczna. ROF 24rps, batka li-po 11.1V 1300mAh Firefox ( już swoje przeżyła ), mosfet, zębatki SHS 18:1, sprężyna M120 SYSTEMY(407fps). Generalnie jestem bardzo zadowolony z silniczka. Miałem G&P M120, P&J, JG, G&G, CA, KA, Systeme Energy żaden z nich nie dorównuje elementowi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...