Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KTW M73 carbine aka Winchester


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
Guest Jedi Knight

Gdzie polski dystrybutor / sklep / może nawet osoba prywatna, na te repliki:

 

KTW Winchester M1873 Carbine

 

A&K gas-powered full metal Winchester model 1892 Maxi

 

wiem że jest z zagranicy możliwe do ściągnięcia ale to nie good idea

 

Jakiekolwiek Lever Action Rifles?

Link to post
Share on other sites

Ostrzegam przed ich chińskimi kopiami (gazowymi). Razem z kumplem ściągneliśmy dwie repliki na kowbojskie imprezki. Moja nie strzeliła ani razu (ciągłe niemożliwe do opanowania nieszczelności i momentalne uszkodzenie mechanizmów ze stopu plastelny z woskiem ;p ) Kumpla strzeliła razy sześć, potem sypł się mechanizm lewara.

Ale na ścianie wygląda cudnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sluchajcie mam pytanko. Czy jest gdzies w Polskim sklepie replika winchestera ale takiego jakiego mial Terminator w dniu sadu lub buncie maszyn? Sorry za ortografie ale klawiatura mnie sie psuje...(Poskie znaki)

I co oznacza Other Power Source? Bo znalazlem takie cos http://shop.ehobbyasia.com/marushin-terminator-2-m1887-8mm-shotgun.html i nie wiem jaki mam napend... i czy da rade nim robic takie ,,wywijasy,, jak sam Terminator (przeladowanie w jednej rece itp.)

Edited by Glock19
Link to post
Share on other sites

Sluchajcie mam pytanko. Czy jest gdzies w Polskim sklepie replika winchestera ale takiego jakiego mial Terminator w dniu sadu lub buncie maszyn? Sorry za ortografie ale klawiatura mnie sie psuje...(Poskie znaki)

I co oznacza Other Power Source? Bo znalazlem takie cos http://shop.ehobbyasia.com/marushin-terminator-2-m1887-8mm-shotgun.html i nie wiem jaki mam napend... i czy da rade nim robic takie ,,wywijasy,, jak sam Terminator (przeladowanie w jednej rece itp.)

 

Angielski w tych czasach to podstawa, wstydem jest nie znać tak prostego języka, którego uczą w każdym liceum, a teraz pewnie i w gimnazjach i niżej. Co do napędu - dwa razy pada w specyfikacji to, czym jest napędzany. Co do terminatora - jedno zdanie odpowiada na Twoje pytanie, przytoczę Ci je, również ze strony sklepu: "But, please don't swinging the gun as seen on movie, it may cause damage to the gun or the user...".

 

Wesołych!

Link to post
Share on other sites

Lesio sorry jeżeli Cię obraziłem ale mnie Angielski ciężko idzie, i proszę nie gniewaj się na mnie ok? Ale nadal nie dowiedziałem się jednego, a konkretnie czy da się kupić to w Polsce? I nie denerwujcie się jeżeli przeoczyłem jakieś zdanie bo wczoraj miałem dwuletniego kuzyna na głowie i miałem w domu piekło...

Edited by Glock19
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest Jedi Knight

Jak mi powiesz jak to uszczelnic to chyba sie nie posiąde z radosci. Mam tą replike i jest bardzo wybredna co do gazu ale jak wszystkie gaziaki. O 100 fps moze byc roznic przy zastosowaniu gazu guarder / abby a np badziewny asg ultraair gas (zielony)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...