Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brak trybu pojedyńczego


Recommended Posts

Szukałem ale nie znalazłem, więc pytam. Mam Ak47 Cyma .028. Po rozkręceniu repliki (gearbox nie był ani wyjmowany ani rozkręcany) i czyszczeniu złożyłem go i leżał tak dobry miesiąc, teraz kiedy chcę strzelać to bezpiecznik działa, na trybie ciągłym jest ciągły a na pojedyńczym... też ciągły. Czy ma ktoś pomysł co to może być? Odkręciłem "języczek" do zmiany trybów, ale nie widzę żadnych nieprawidłowości, wszystko rusza się tak jak powinno. Proszę o pomoc jeśli miał ktoś podobny problem albo domyśla się co to może być.

Link to post
Share on other sites

Są luzy, tzn w którymś momencie selektor majta się w tą i z powrotem? Jeśli tak dokręć śrubę, jak nie pomoże polecam to co u mnie, czyli owinąć ten metalowy wałeczek w środku taśmą, w szczególności to wcięcie od strony płytek.

 

Jeśli luzów nie ma, sprawdź spasowanie płytek selektora, pobaw się, poprzestawiaj jeden ząbek w dół, w góre aż znajdziesz poprawne ustawienie.

Edited by P3t3r
Link to post
Share on other sites

Ech, odkręciłem górne body żeby się "od góry wszystkiemu przyjrzeć, i szkielet gearboxa jest pęknięty :/ W dwóch miejscach, może więcej, nie wiem czy to była przyczyna, ale koniec zabawy odsyłam replikę do reklamacji. Ciekawe czy krakmani uznają, w końcu gearbox jest do wymiany a repliką przecież nie rzucałem ani nic :/

Mimo wszystko dzięki za chęć pomocy, temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...