Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja mam takie pytanie z innej półki, bo nie moge nigdzie o tym informacji żadnych znaleźć...

1-jak tam lufa siedzi?bo jako że to snajperka to wypadało by wymienić na przyzwoitą preckę, więc, lufa od AEGa, vsr, czy jak?

2-i to samo pytanie tyczy się dystansera, czy wejdzie tam AEGowy dystanser typu H(który np nie wlazi do M24 CA i pochodnych)?

3-jak tam jest wstawiona lufa wewnętrzna do zewnętrznej, zwyczajnie jak w AEGu, czy na gumowych amortyzatorach jak w snajperkach sprężynowych?

4-jak wygląda ogolna trwałość mechanizmu, tzn zamka uszczelek itp?co ile to to trzeba mniej więcej wymieniać smarując co strzelankę?

 

no i to narazie tyle. tylko prosił bym o odpowiedź osoby które to naprawdę wiedzą, a nie odpowiedzi w stylu "to jest do kitu, kup ak47 cymy bo strzela jak ostre"...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

mini recenzja pierwszych wrażen:

konstrukcja solidna, szkoda że nie ma regulowanej poduszki policzkowej, no ale trudno,

nie wiem czy to wina tylko mojego egzemplarza, ale, lufa wewnętrzna minimalnie się chybocze w środku i czasem ją słychać, co wnerwia, jednak można na to zaradzić jakimiś uszczelkami (sam będę kombinował),

przy przeładowaniu uszczelka na dźwigni zachacza minimalnie o dolną część korpusu, nie wiem czy tak jest we wszystkich gaziakach i nie wiem czy to ma jakiś wpływ na działanie.

Zasięg to około 80m na kulkach 0.4 blaster debil, o celności się nei wypowiem, bo strzelałem bez jakiej kol wiek optyki, ale jako że udawało się trafić w człowieka, to sądzę że i celność będzie dobra,

TRZEBA WSZYSTKO PODOKRĘCAĆ, u mnie plastikowa nakładka na dźwigni przeładowania i lufa zewnetrzna byly niedokręcone,

no i to chyba tyle, replika nie jest idealna, ma wady, tutaj nei mam porównania do innych gaziaków, ale w porównaniu do M24 CA jest zdecydowanie lepiej.

może po przyszłym tygodniu dam coś większego.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Posiadam g96 od tygodnia, kupiłem używkę. jestem bardzo zadowolony ;) Łoże bez porównania lepsze niż w well-u (chropowate i z innego materiału). W środku metalowy korpus przechodzący przez całe body. Lufa wewnętrzna tak jak kolega wyżej pisał też się chybocze i czasami ją słychać. Hop up bardzo czuły i idealnie podkręca kulki. Gdy odciągniemy zamek do tyłu ma lekkie luzy, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu ,ponieważ wystarczy dwa centymetry do tyłu i już mam załadowany. Zasięg mierzony to 68 metrów (skrzynkę elektryczną- około szer.45cm wys. 60cm). Strzelałem z domu metr od okna :) Kulki 0,36g P&j invisible i gaz ultrail power gas. A niemierzone to na oko 80m metrów- talerz satelity sąsiada, średnio 7/10(sypał śnieg) . Na replice siedzi lunetka 4-16 point precision AOE (polecam) z siatką mil dot. Ogólnie co mnie najbardziej denerwowało w replice to chyboczący adapter dwójnogu (izolacja i po sprawie). W temperaturze pokojowej można wystrzelić 3,3 magi kulek na jednym nabiciu gazu, ostatnie 5 strzałów to plucie kulkami. Do wieczora postaram się wrzucić fotki. Proszę pytać jak ktoś ma jakieś pytania ;)

Link to post
Share on other sites

Czy pasują części od tanaki nie chce Cię wprowadzić w błąd ale wydaje mi się że tak. Uszczelki pasują a po za tym w tej replice siedzi coś takiego Bolt,Pack,Uszczelki i to wszystko dedykowane do m700 tanaki, więc na pewno pasują. Ale w tej replice nie ma co za bardzo wymieniać jedynie lufa i komora (ale te części są dobre). Można by zrobić konwersje na HP ;) (moc ,powtarzalność i przy niskich temp. strzela). Zależy od Ciebie ile ci wystarczy, nie ma też co szaleć z fps bo będziesz do puszek mógł postrzelać. Jak na razie nie byłem na strzelance i nie mogę się wypowiedzieć czy wystarczy. Miałem tuningowanego warriora 590 fps z lufą km-head i dawałem radę. Tutaj jest troszkę więcej fps.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Niestety nie mamy w ofercie wzmocnionych części do tej repliki.

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy / With our best regards

_____________________________________

Załoga SpecShop.pl / SpecShop.pl Team

 

email: info@specshop.pl

tel. +48 61 852 13 76

fax +48 61 851 76 44

 

 

E-maila wysłałem 2 dni temu, lecz nie pytałem się o części/tanaki (czy pasują)xD

Edited by Kohan warrior
Link to post
Share on other sites

Wygląda na bardzo wytrzymałe, nie trzeszczy, jest dobrze spasowane (tak jak pisałem wyżej w środku jest metalowa konstrukcja) Nie wygląda to na abs ani plastik. Jest to lepszy materiał. Dla ciekawych replika na stopce kolby posiada mały znaczek G&G (jedyny-widoczny)

Link to post
Share on other sites

Sądząc po konstrukcji tak ta komora pasuje ale wtedy musisz zastosować inną gumkę i robi się problem z grubością dyszy bo oryginalna jest dużo za cienka!!!

 

Wszystko to opisałem w temacie o Tanace M700 AICS bo z tego co widzę jest to klon tej repliki i różni się detalami jak np rączka przeładowania.

 

Jeśli się mylę to mnie poprawcie!

Link to post
Share on other sites

Zgadza się! Nawet dają przyrząd do wbicia tej "bajeranckiej rureczki" ale i tak jest konieczna ingerencja bo ona jest grubsza na całej długości i albo trzeba ją przetoczyć do wielkości dziury w bolcie lub bolta rozwiercić pod nową dyszkę.

 

Operacja detal ale zawsze.

 

W tamtym temacie już poprawiłem nieścisłości dotyczące dyszy.

Minionego sezonu nie miałem czasu na zabawy ale może teraz się uda :happy:

 

Wymyśliłem coś innego do mojej Tanaki :wink:

http://www.airsoftpost.com/product_info.php?cPath=24_72_597&products_id=32842

Robią na zamówienie tutaj:

http://www.edgicustom-usa.com/index.php

 

Bo luf PDI i tak nie ma a ceny są drakońskie zatem zacząłem myśleć o tej firmie tym bardziej że robią już od średnicy 5.98

Link to post
Share on other sites

Tak jak obiecałem wklejam kilka fotek :icon_biggrin:

 

Gdy zrobi się cieplej <20 stopni zrobię porządny test. Dzisiaj mi się nudziło ,a miałem pod ręką dremla, więc wypolerowałem cały zamek i kanał w bolcie(ładnie wygląda i może gaz będzie szybciej leciał :hahaha:) Po za tym uszczelniłem całą komorę teflonem a maga silikonem. Całą lufę zewnętrzną wypchałem gąbko i całe body. (dźwięk strzału podobny ,ale jest ta świadomość że strzela ciszej :cool: i przy okazji wyeliminowałem dźwięki obijania się lufy wewnętrznej o zewnętrzną)

 

To po środku to metalowy korpus body:

 

b05dcf172ae95c3fgen.jpg

 

Korpus

 

177b1b53fa446cf5gen.jpg

931abad4f4ba290egen.jpg

 

Rozebrany magazynek:

 

78b0c4196f5cc5c2gen.jpg

 

Komora hop up:

 

5dbfafcef0fc0cbbgen.jpg

36b76353b9753918gen.jpg

 

Spust taki sam jak w tanace:

 

485a70e14e4148ecgen.jpg

d8f2631bcad7a17fgen.jpg

 

A oto efekt mojej dzisiejszej pracy :icon_biggrin: Gdy tylko dorwę pastę polerską zrobię lustro.

Te "zarysowania" na zamku to smar.

 

9fa83b3ff9d8f135gen.jpg

 

Chodziło mi o ten kanał , co jest czerwona uszczelka, i dysza.

 

13753d6dc69dd528gen.jpg

 

Kompletny

 

e0ef23511b061aebgen.jpg

 

Teraźniejszość:

 

b27acdf4fe3eee23gen.jpg

 

Przeszłość:

 

78401198002e564egen.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

Epter

Link to post
Share on other sites

Komora zewnętrzna Hop Upu jest metalowa czy plastikowa??? Wygląda jak metal ale może łudzi.

 

Prawie identyczna jak Tanakowa z wyjątkiem tego elementu z gwintem na lufę zew. To akurat lepiej pomyślane. W Tanace jest tam osobny plastikowy pierścień i oring

 

Jaka długa jest lufa wew???

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich.

Bratu przyszła dzisiaj omawiana replika i na starcie problem a dokładnie dwa. Poskładałem wszystko do kupy i chciałem oddać strzał na sucho (maga nie włożyłem do gniazda) i echo, sprężyna kurka w ogóle nie była napięta, ponowiłem próbę kilkakrotnie - to samo. Odkręciłem łoże od reszty, przeładowałem i sprężyna została napięta i oddałem strzał. Domyślam się, że po skręceniu w całość łoże coś gdzieś dociska i uniemożliwia to napięcie sprężyny. Macie jakieś pomysły co może być nie tak? Może już ktoś się z tym spotkał i rozwiązał problem. Drugi problem jest taki, iż po kilku cyklach przeładowania nie umiem już otworzyć zamka, tak jakby się zablokował. Używam bardzo dużo siły podczas próby otwarcia go ale ten ani drgnie.

 

P.S. brat nie ma konta na wmasg i proszę o pomoc w jego imieniu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...