Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

camelbak wz.93


Recommended Posts

Siemanko

Chcę kupić pokrowiec na camelbak "dromader" od miwo z Praszki. Tylko mam mały problem bo słyszałem że poliester wz.98 ma ciemniejsze kolory i bardziej wyraźne niż polski mundur, a chcę aby się od siebie nie odróżniały. Miwo z Lublińca ma ten camlebak w cordurze ale patrząc na ich zdjęcia to poliester niczym się nie różni od cordury a zdjęcie przedstawia jakąś fantazyjną panterę. Jeżeli ktoś posiada tego camelbaka w cordurze lub jakaś kieszeń z tego materiału to prosiłbym o jakaś fotkę lub informację.

Link to post
Share on other sites

Idealnych odcieni napewno nie dobierzesz, z innego materiału jest mundur a z innego camelbag. Każdy materiał barwiony w pantere w jakimś stopniu się różni od innego i nikt na to nic nie poradzi. Te różnice są tak niewielkie, że nie zwrócisz nawet uwagi jeśli się dokładnie nie przyjrzysz. I bierz camela z cordury, nawet w innym kolorze, cena dobra a wytrzymałość w porównaniu z poliestrem o wiele wyższa. Chyba, że aż tak bardzo ci zalerzy na kolorze w pantere to ok.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Akurat co jak co ale camel może być z poliestru, nie straci nic na swojej wartości użytkowej. Z reguły na owego camela nie będziesz padał ani nie będzie on tak narażony na uszkodzenia jak powiedzmy to co masz na klatce.

 

Idealnego koloru nigdy nie dobierzesz. Mam sporo różnych rzeczy w panterze, i zarówno bawełna jak i rip-stop jak i gore-tex jak i poliester JAK I cordura mają nieco inne odcienie. Jeżeli dalej chcesz mogę walnąć fotę.

 

Jeżeli nadal chcesz mogę walnąć zdjęcie ale dopiero pojutrze.

Link to post
Share on other sites

A ja tam bym i tak wszystko sprayami wymalował, a potem się porządnie upiertentegował :-F Ale tak jak Czarny powiedział - dla niektórych airsoft to wybieg mody i nie daj Boże coś będzie miało lekko inny odcień od reszt! O zgrozo to przecież nie może tak być! :-F :-F :-F

Link to post
Share on other sites

ykhm....niezupełnie.

ostatnio kąpałem się w moim szpeju by sprawdzić jak to zamocznie ogranicza ruchy.

po wyjsciu z wody zauważyłem ,że moje spodnie Kamy stały się brązową plamą,natomiast combat shirt helikona......miał nadal widoczne świetnie kamo.

Osobiscie uwazam ,że jedna plama wyglada klimatyczniej ale zaciekawiła mnie ta rożnica.Ma ktos jakis pomysl?

ja wpadlem tylko na jakis impregnaty,ktore na spodniach mi sie pewnie juz spraly.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...