Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PORADNIK: opisy rozkładania replik


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

YOOOOO!!!

Maniacy POMOCY!!!! :cry: Jak rozłożyć USP od TM z HU z serii High Grade??

Proszę pomóżcie!!! :!: Z góry dzięki :)

 

[ Dodano: 29 Cze 2006 21:31 ]

Wiem tylko tyle że robi się to prosto ale kompletnie nie wiem jak bo poluzowała mi się lufa i muszę ją przytwierdzić heh czy jakoś tak :D Bez komentarza.

Link to post
Share on other sites

Banał,po lewej stronie pistoletu masz bezpiecznik i w bliżej końca lufy jest drugi bezpiecznik,atrapa.Przesuwasz go na pozycje górną i wybijasz lekko śrubokrętem od strony prawej.A potem wysuwasz zamek razem ze wszystkimi bebechami :)

Zagmatwane,ale działa.

Pozdro,

Matos.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Rozkładanie Cyber Gun Smith & Wesson M3000 z kolbą:

 

Najpierw odkręcamy boczne szyny' date=' po 2 śrubki każda i odkładamy, żeby nie pogubić.

Później najlepiej odkręćić cały panel z szyną główną.

By zdjąć kolbę odkręcamy 2 śrubki, które trzymają się w 2giej strony na zakrętkach (są w miejscu gdzie się trzyma replike).

Teraz najlepiej odkręcić wszystkie pozostałe śrubki.

Dalej odkręcamy ten plastik który znajduje się przed czółeniem, ściamy go wraz z przednim mocowaniem paska i kawałkiem sprężyny.

Teraz odkręcamy rurę po której przesuwa się czółenko (poprostu kręcimy, jest na gwincie).

Następnie ściągnamy lufe zewnętrzną, jest poprostu wciśnięta, więc na przemian lekko w lewo, lekko w prawo kręcąc ścągamy.

Odkręcamy ostatnią śrubkę, która kryła się pod lufą zewnętrzną, i już możemy rozłożyć body, teraz najlepiej niczego nie zgubić, budowa jest w sumie prosta.

(Jak ktoś chce ściągnąc jeszcze czółenko to jest ono przymocowane małą śrubka do pręta, popychającego tłok)[/quote']

 

Moglbys to bardziej wyjasnic?? szczegolnie od momentu

 

cyt: ,,Następnie ściągnamy lufe zewnętrzną, jest poprostu wciśnięta, więc na przemian lekko w lewo, lekko w prawo kręcąc ścągamy.

Odkręcamy ostatnią śrubkę, która kryła się pod lufą zewnętrzną, i już możemy rozłożyć body, teraz najlepiej niczego nie zgubić, budowa jest w sumie prosta.,, gdzie ty tam widzisz jakas srubke pod lufa zewnetrzna?? i jak ty to na lewo na prawo bo ja jakos krece krece i gowno to daje moze jakies fotki dokladniejszy opis bo ten to mozna...

Link to post
Share on other sites

To jakbys byl taki uprzejmy ,wytlumacz mi jeszcze jak rozlozyc kolbe na pol tzn bo chce pogrzebac w srodku a cos stopka nie chce wyjsc wszytkie srubki odkrecilem! wiec raczej chodzi o to czy przypadkiem na chama trzeba jakos to wyczepic ?? zeby kolba na pol sie rozeszla bo najwyrazniej stopka przeszkadz. HELP

 

P.S z gory thx :P

Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem ze zlożeniem shota M47A DE, niech ktoś da foty każdej części w środku, jak powinna być poprawnie włożona, i opisy mile widziane, bo jak go rozłożyłem, to mi sie wszystko wysypało :/

 

Edit:

Tu są foty, ale marnej jakości bo mam kiepski aparat...

 

http://aquilasoldiers.cba.pl/Nowy%20folder.rar

 

Edit:

Aha i ten przycisk do zabezpieczania luzno mi lata, jak zloze jakos to plastikowe pudlo, i jak wystaje w lewo to jest odbezpieczony (czylli na odwrót niż normalnie)...

Link to post
Share on other sites

C-bOoL to proste, tylko koniec kolby (taki gumowany plastik) jest przyklejony. Są tam 2 śrubki z tyłu. Odkręć je i musisz np. "śrubokrętem" podłożyć i oddzielić stopkę od kolby. I pod nią (stopką) są jeszcze 2 śrubki. Odkręcasz i otwierasz.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam prośbę: mogłby ktoś napisać jak się rozkłada M16A1 od CG? Czy da się go rozłożyć w ten sam sposób co XM177 też od CG? Bardzo proszę o pomoc bo muszę go przesmarować a nie chcę go rozkładać na własną rękę. Z góry dzięki!

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam.

Bardzo potrzebuję fotek wnętrza CZ.Scorpiona vz 61 z TM. Rozłożyłem skubańca, ale coś jest nie tak z magazynkiem - wcześniej wchodził bez problemowo, teraz nie chce wejść wcale. Gdy wkładam go "na hama" nie podaje kulek. Wydaje mi się, że coś nie tak jest z tym "pobieraczem" kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...