Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ALLEGRO] vip1977


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja u niego kupowałem nie dawno pistolet gazowy gaz i kulki .Świetny kontakt mailowy,szybka przesyłka.Spokojnie można u niego kupić ale jeżeli masz ta samą broń np w taiwangun.com=wtedy będzie i zapewne taniej,to w ogóle nie ma co wahać tylko kupić specshop.pl / taiwagun.com / zbrojownia.linuxpl.com.

Link to post
Share on other sites

Rok temu kupiłem od Vip1977 M4 DBoys i działa do tej pory bez zarzutów,z resztą zaopatruje się u tego allegrowicza regularnie i nie mam żadnego zastrzeżenia co do sprzedawcy .Nie pozostaje mi nic innego jak polecić tego sprzedawcę jako zadowolony kupujący :ok: , jeżeli chodzi o adres www.sportgun.pl mi również nie działa ta strona :???:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja również mogę tylko polecać.

Kupiłem dla znajomego replikę i działa bez zarzutu (będzie już prawie rok i około 10 tys kulek- dzieciaki też sobie do puszek strzelają)

Sprzedawca zna się na rzeczy, wie co sprzedaje i jak się z tym obchodzić.

Dodatkowo ma serwis- oddałem replikę (typowe- rozkręciłem i jak poskładałem to nie strzela). Nie dość, że znowu działa, to jeszcze dużo ciszej i sprawniej.

Ceny naprawdę konkurencyjne, szczególnie dla osób, które odbierają osobiście- części różnych producentów miewa nawet w cenach niższych niż u źródła...

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem działają oni na podobnej zasadzie jak taiwangun, pytałem sie o modywikacje/tiunngi do broni. Powiedzieli ,że jezeli kupie gumke czy tam lufe to wszystko mi zamontują. ;) Szykuje sie do zakupu u nich 048S. Jak uważacie lepiej brac za 699zł u vipa czy na TG za 739? ;]

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Eee , kupiłem od Niego replike ZEPSUTĄ i męczyłem się przez miesiąc żeby ją zwrócić . NIE POLECAM , poza tym zniszczył mi nerwy :evil:

 

Przez ponad rok napisał 2 posty i oba krytykujące sklepy. Albo nie uczciwa konkurencja albo jakiś przypadek problematycznego klienta.

Link to post
Share on other sites

u niego kupilem pierwsza berette [jakies 3 lata temu] i akcesoria. potem druga, potem shotguna i jeszcze wiecej akcesoriow. koles cechuje sie ekspresowym kontaktem i mega ekspresowa przesylka. raz zrobilem zakupy w sobote i w poniedzialek byla paczka. no gigant. z gwarancja tez nie robi problemow. godny konkurent krakmanów:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

To teraz ja powiem coś na temat vipa.

 

 

Jest to rzetelny i uczciwy sprzedawca. Kupiłem u niego 12szt magazynków krótkich od PJ. Szybko przyszły, dobrze zapakowane, wszystkie świetnie podają. Nie dawno kupiłem replikę colt 1911 WE GBB. Po wystrzeleniu pierwszego magazynka replika przestała działać właściwie. Zadzwoniłem, miły kontakt, odesłałem. Po tygodniu replika wróciła w pełni sprawna z wymienionym na nowy dolnym korpusem. Ktoś powie replika przyszła uszkodzona. No może i tak ale tak to już jest z replikami- to są strasznie wadliwe zabawki. Ważne jest ż vip bez problemów, szybko i sprawnie naprawił mi replikę w bardzo krótkim czasie. Wieeeelki plus za obsługę klienta i serwis, tak przecież trudny do znalezienia u wielu sprzedawców i w sklepach. Nie sposób sprzedać replikę tylko uszczęśliwić klienta gdy coś pójdzie nie tak. Polecam. :icon_biggrin:

Edited by walekval
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...