Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ALLEGRO] vip1977


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, chciałem podzielić się opinią o zakupie u tego Pana, otóż jakiś czas temu kupiłem akumulator 9,6V, wszystko ładnie, pięknie ale gdybym wiedział, że Pan vip1977 każe sobie liczyć za zapakowanie przedmiotu tu cytat ze strony o mnie użytkownika vip1977 z Allegro: KOSZT PRZESYŁKI zawiera cenę przewoźnika + koszt pakowania + 23%vat. Gdybym wiedział za wczasu że moje opakowanie od akumulatora jest cenne NA PEWNO do zakupu nie doszłoby, także zalecam czytanie stron o mnie Użytkowników na Allegro. Wolę zapłacić troszkę więcej za produkt niż mieć policzone opakowanie które i tak trafi do kosza. Dla mnie zwykłe naciąganie, taka jest moja opinia

 

[edit]

Skoro w opisie aukcji masz WYRAŹNIE podane dodatkowe koszy (opakowanie) to sprawa jest jasna. To tylko Twój problem, że nie czytasz dokładnie opisu aukcji. Sprzedawca niczego nie ukrył ani nie zataił. Dlatego nie jest to żadne naciąganie.

 

Nie pasuje regulamin aukcji? To nie kupujesz! Kupiłeś ale nie doczytałeś ZA CO masz dodatkowo zapłacić? Pretensje tylko do siebie.

K2

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Polecam z czystym sumieniem. Ceny bardzo konkurencyjne, repliki można pomacać i przestrzelić. Sam asortyment z allegro nie jest może bardzo szeroki ale na miejscu znajdziemy wiele innych rzeczy. Plusem jest to, że można normalnie i za darmo zaparkować co w tym faszystowskim mieście nie jest już takie oczywiste. 5/5

Link to post
Share on other sites

Kilka razy zamawiałem na allegro - wysyłka natychmiastowa, paczka na następny dzień, ceny konkurencyjne, wszystko naprawdę super.

 

Ale najbardziej polecam wizytę osobistą - za każdym razem jakiś gratis lub porządny rabat, ciekawy asortyment, doradztwo i przede wszystkim cierpliwość (lubię wpaść i rzucić że potrzebuję jakiejś kosmicznej dyszy i zaczyna się przewalanie pudeł na magazynie :icon_biggrin: ). Dobrze że nie da się płacić kartą i mam daleko do bankomatu bo by mnie z torbami wizyty w tym sklepie puściły :hahaha: . POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dorzucę opinie od siebie. Zaopatruje się u vipa już 4 lata. Moje początki naszej wspaniałej zabawy zaczynały się właśnie w sklepie u tego Pana. Beretta bez blow back, praktycznie nigdy mnie nie zawiodła aż do sprzedaży (2,5 roku częstego używania). Repliki mam w zwyczaju kupować używane i samemu je dopieszczać i tu trzeba oddać pokłony dla sprzedawcy. Najlepszy asortyment i doradztwo we Wrocławiu. Ceny bez kupna przez allegro są do rozsądnej negocjacji, duży wybór części i jeśli choćby nam cokolwiek nie pasowało to vip przeżuci pół magazynu by znaleźć choćby najdrobniejszą dyszę, która by idealnie pasowała pod potrzeby klienta (10 min szukania dobrej dyszy bo nie chciałem SHS :P ). I jedna rzecz którą będę bardzo długo pamiętał to jest, że jako jedyny sprzedawca odradził mi zakupu jakieś części z jego asortymentu. Nie pamiętam co to dokładnie było, ale jakaś część gearboxa, a vip nam odradził zakup, stwierdzając że jest to słaba część i nie warto. Który inny sprzedawca tak postępuje nie mając godnego zamiennika? Ogólnie też bardzo fachowo i miło się z nim gada (kumple mnie siłą wyciągają bo jak wejdę to na minimum pół godziny rozmowy) Ostatnio dowiedziałem się o planowanej dostawie części i poprosiłem o gumkę prometheusa. Dość że dostałem ją na umówiony termin to jeszcze w najniższej cenie w Polsce jak sam szukałem. Kupując u niego często i gęsto z kolegami, zdążył nas już zapamiętać i czasem jak przychodziłem z repliką w której coś szwankowało to albo naprawiał na miejscu albo doradzał co kupić (bez rozbierania gb) nie biorąc za rady ani grosza! Co ciekawsze, kiedyś dioda eotecha kupionego u vipa słabo świeciła. Rozebrałem go sam (o ja głupi) i nic nie naprawiłem a tylko ślad na śrubach zostawiłem. Zaniosłem go do sprzedawcy. Oczywiście ładnie mi wytłumaczył, że gwarancja nie przejdzie bo rozebrałem kolimator. Natomiast zostawił go sobie i naprawił. Odbierając nie chciał nawet złotówki za jego poświęcony czas wolny. Czasem można dorwać jakieś używane części z replik dawców, i jak czegoś na allegro nie ma, to i tak warto email napisać bo może vip coś znajdzie. Przechodząc tyle wizyt i czasem będąc naprawdę upierdliwym zawsze sprzedawca był i jest miły oraz fachowo doradził. Znajomy serwisował kilka razy u niego replikę i ani razu nie miał powodu do narzekania. Przyszedłem do niego z magazynkiem gbbr, którymi się nie zajmuje a jednak pomógł z problemem, dlatego oskarżenia o brak wiedzy biorę z wielkim niedowierzanie. Podsumowując, byliśmy u vipa setki razy, wydaliśmy tysiące złotych i nikt z bliskich znajomych nie może powiedzieć o sprzedawcy złego słowa. Serdecznie pozdrawiam sprzedawce i do zobaczenia niedługo w sklepie, a forumowiczom z czystym sumieniem polecam jak najbardziej użytkownika.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

 

parę słów ode mnie. Zresztą co tu dużo się rozpisywać...

 

Świetny sprzedawca,

idealny doradca,

mega serwisant.

 

Zakupy to tam to sama przyjemność, towar można obejrzeć przed zakupem na ul. Nowodworskiej 17b we Wrocławiu. Kontakt jest natychmiastowy. Zaopatruje się tam stale, najbardziej mnie boli gdy czegoś tam nie mogę dostać, ale sprowadzenie dla vip'a czegokolwiek to żaden problem. W sklepie stacjonarnym jest o wiele większy asortyment jak na allegro.

 

POLECAM!

 

~~

Chylek

 

P.S.

 

#progressive

"...Dobrze że nie da się płacić kartą..."

No to masz pecha, bo kartą można tam już płacić :D

Pik Pik i już.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Polecam sprzedającego, czesto osobiście odwiedzam magazyn na nowodworskiej we wroclawiu i zawsze obsluga jest przeprowadzana w sposób całkowicie rzetelny i kompleksowy, kontakt ze sprzedawcą wzorowy, bardzo polecam zakupy u VIPa, aktualnie moja replika leży na serwisie u niego więc po przeprowadzonym serwisie zdam jeszcze dokładną relację na temat jakości serwisu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Szczerze polecam. Kupowałem przez allegro - wszystko w jak najlepszym porządku. Szybko i zgodnie z opisem a i sprzęt znakomity.

 

Była awaria - to naprawili i dalej śmiga aż miło.

 

Cybergunem 1911 rozpocząłem zabawę z ASG i dzięki takim ludziom widzę ze jeszcze wiele kulek przede mną.

 

Pozdrawiam życzę wszystkim sklepom takiego podejścia do klienta

Edited by cyberain
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Kupiony przez allegro magazynek do G17 od WE.

Towar zapakowany profesjonalnie, wręcz "pancernie", cena niższa niż w innych sklepach (wliczając wysyłkę); szybka wysyłka (zamówienie złożone wieczorem 25.04 > wysyłka 26.04 > towar u mnie 27.04).

Z chęcią znów dokonam zakupów.

Polecam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...