Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ALLEGRO] vip1977


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Ten allegrowicz jest super! Kupilem u niego jakis czas temu Berette na GreenGas i inny szpej. Szybka wysylka, atrakcyjne ceny ale po miesiacu zauwazylem ze kolo kurka pekl zamek. Nie przypominalem sobie zebym gdzies uderzyl albo jakkolwiek narazil pistolet na szwank i po konsultacji ze sprzedajacym odeslalem go na reklamacje. Nie dosc, ze zamek wymieniony na nowy (w karcie gwarancyjnej napisane, ze "po starej znajomosci", choc znajomosc byla ultra krotka) to dodatkowo replika super nasmarowana. Pozniej kolega poprzez niewlasciwe traktowanie zepsul zatrzask magazynka. Dzwonie do goscia i mowie jaki jest problem to nawet nie chcial kasy na przesylke i listem ekonomicznym przyslal mi zatrzask. Pech chcial, ze jednak zatrzask byl do innego modelu Beretty, ale mnie juz bylo glupio tak od goscia wyłudzac, wiec nie zglaszalem pomylki. Przelozylem zatrzask na opcje dla leworecznych i musialem sie przyzwyczaic :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Zakupiłem u niego 25.01.2013 replike Glock 18C i padł mi na pierwszym wystrzeleniu kilku kulek.. A było to dokładnie wczoraj. Dzisiaj muszę się meczyć z wysyłką do niego aby mi gwarancję uznał... Nie polecam

 

 

[edit]

Wyjątkowo niepoważne podejście do tematu.

Mam nadzieję że po wyjaśnieniu sprawy reklamacji zdecydujesz się napisać jak przebiegła.

Na przyszłość polecam też zapoznanie się z TYM tematem, zanim zdecydujesz się wysmarować kolejny taki wpis.

k272

Link to post
Share on other sites

Nie polecasz fabryki w której wyprodukowano pistolet? Czy nie polecasz sprzedającego za to, że sprzedał Ci pistolet którego on nie produkował i nie mógł wiedzieć o tym, że ma jakąś wadę fabryczną?

 

A propo gwarancji - co, ma do Ciebie przyjechać pod dom i jeszcze na kolanach błagać o możliwość naprawy repliki?

 

Ogarnij swój umysł człowieku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie polecasz fabryki w której wyprodukowano pistolet? Czy nie polecasz sprzedającego za to, że sprzedał Ci pistolet którego on nie produkował i nie mógł wiedzieć o tym, że ma jakąś wadę fabryczną?

 

A propo gwarancji - co, ma do Ciebie przyjechać pod dom i jeszcze na kolanach błagać o możliwość naprawy repliki?

 

Ogarnij swój umysł człowieku.

 

A co mam napisać że kupiłem u niego replikę i poza tym że się zepsuła z nie moich przyczyn po pierwszych kulku strzałach to jest wszystko ok ? żartujecie sobie ? To jest jakiś klub adoracji Vip1977 ?

Link to post
Share on other sites

Żeby uznać gwarancję, sklep musi najpierw otrzymać spowrotem wadliwy produkt. Więc nie wiem, o co się prujesz. Ten glock cudem technologicznym nie jest. Jest to tani chińczyk, każda partia jest innej jakości i nie wiadomo, kiedy się popsuje. Sprzedawca mógł Ci przesłać uszkodzony pistolet i o tym nie wiedzieć. Dlatego jest gwarancja, dzięki której możesz wymienić wadliwy model na sprawny.

Link to post
Share on other sites

@Janosz: Najpierw pogadaj ze sprzedającym, który notabene jest solidny (sam miałem okazję kupić u niego kilka rzeczy), a nie oczerniasz go publicznie za to, że zepsuł ci się najtańszy na rynku elektryk jakiej takiej klasy. Swoim zachowaniem sam wystawiasz swoje świadectwo.

 

Najpierw załatw sprawę ze sprzedającym, a dopiero potem wejdź tu i się wypowiedz. Lojalnie ostrzegam - w innym wypadku ryzykujesz znalezienie się na celowniku moderacji.

 

Proszę pozostałych użytkowników o powstrzymanie się od dalszego komentowania zaistniałej sytuacji. W innym wypadku posty będą znikać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sklep mnie wyrolował. Po chamsku mnie oszukali.

Zamówiłem lufę gwintowaną. Niestety okazał się bublem. Dostałem egzemplarz z pękniętą komorą nabojową. Po zgłoszeniu tego do serwisu odesłałem ją. Serwis mi ją odesłał i powiedział, że to nie jest pęknięcie, tylko odlew! Jak przeróżne rzeczy widziałem, tak w to po prostu nie wierzę. Ba, dostałem lufę w stanie gorszym, niż wysłałem. "Serwis" wziął nożykiem i porysował lufę, żeby sprawdzić pęknięcie. Nie wiem w ogóle jak można odesłać w takim stanie przedmiot do klienta... Po dostaniu przesyłki napisałem o nowych wadach i mi odpisali, że nie dało się tego innaczej sprawdzić, a w ogóle to nie jest pęknięcie tylko odlew i wszystkie takie lufy mają taki ślad. W takim razie po co było sprawdzać i trwale uszkadzać lufę, skoro wszystkie są takie same? Zrobili ze mnie idiotę i odesłali ją z powrotem ale w końcu po długiej wymianie maili zaproponowano mi odesłanie lufy z powrotem i zwrot kosztów. Na lufie mi bardzo zależało, więc poprosiłem o wysłanie nowego egzemplarza, zamiast zwrotu pieniędzy. Powiedziano mi, że nie będą ponosić kosztów przesyłki - zrozumiałe i ich cytuję: "ostateczną decyzją jest zwrot kosztów". Więc poprosiłem o zwrot pieniędzy i zamówiłem kolejny egzemplarz przez allegro wraz z dodatkowym magazynkiem. Po tej czynności zadzwoniono do mnie i powiedziano mi, że jednak nie zwrócą kosztów bo lufa nosi ślady użytkowania! Normalnie jakieś żarty...

Link to post
Share on other sites

Ja polecam bardzo, wysyłka działa tak szybko że aż się lekko zdenerwowałem.

A stało się tak dlatego że kupiłem replikę i inne bajery ale szukałem gazu i nie było.

Kupiłem wszystko i zrobiłem przelew, po niewielkim czasie przeglądałem aukcje i znalazłem Gaz.

Albo przegapiłem albo dopiero co dodali, gdy zadzwoniłem żyby dołożyli do paczki to już paczka była w rękach kuriera :icon_razz:

Generalnie wszystko 100% OK :icon_razz:

Edited by klamot
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep mnie wyrolował. Po chamsku mnie oszukali.

Zamówiłem lufę gwintowaną. Niestety okazał się bublem. Dostałem egzemplarz z pękniętą komorą nabojową. Po zgłoszeniu tego do serwisu odesłałem ją. Serwis mi ją odesłał i powiedział, że to nie jest pęknięcie, tylko odlew! Jak przeróżne rzeczy widziałem, tak w to po prostu nie wierzę. Ba, dostałem lufę w stanie gorszym, niż wysłałem. "Serwis" wziął nożykiem i porysował lufę, żeby sprawdzić pęknięcie. Nie wiem w ogóle jak można odesłać w takim stanie przedmiot do klienta... Po dostaniu przesyłki napisałem o nowych wadach i mi odpisali, że nie dało się tego innaczej sprawdzić, a w ogóle to nie jest pęknięcie tylko odlew i wszystkie takie lufy mają taki ślad. W takim razie po co było sprawdzać i trwale uszkadzać lufę, skoro wszystkie są takie same? Zrobili ze mnie idiotę i odesłali ją z powrotem ale w końcu po długiej wymianie maili zaproponowano mi odesłanie lufy z powrotem i zwrot kosztów. Na lufie mi bardzo zależało, więc poprosiłem o wysłanie nowego egzemplarza, zamiast zwrotu pieniędzy. Powiedziano mi, że nie będą ponosić kosztów przesyłki - zrozumiałe i ich cytuję: "ostateczną decyzją jest zwrot kosztów". Więc poprosiłem o zwrot pieniędzy i zamówiłem kolejny egzemplarz przez allegro wraz z dodatkowym magazynkiem. Po tej czynności zadzwoniono do mnie i powiedziano mi, że jednak nie zwrócą kosztów bo lufa nosi ślady użytkowania! Normalnie jakieś żarty...

 

Widzę, że niektórzy próbują na siłę wyładować swoje niepowodzenia życiowe.

Jak zabierasz głos publicznie to opisuj sprawę rzetelnie.

Zapomniałeś napisać, że reklamowałeś produkt w 100% sprawny. Szukaliśmy rzekomego pęknięcia i jakoś go nie znależliśmy.

Owszem zaproponowaliśmy zwrot towaru...

Ale w między czasie lufę założyłeś do repliki i trochę sobie poużywałeś - to zapomniany mały szczegół.

Myślenie dziecka - poużywam sobie towar, jak się uda to zwrócę do sklepu i kupię taki sam nowy.

Komentarz nasuwa się sam...

Edited by kris1977
Link to post
Share on other sites

Szkoda mi nerwów na takie dziecinne dyskusje z niewiarygodnym sklepem...

Oskarżanie mnie o spowodowanie ubytków (używanie) produktu i zwalanie winy serwisu na klienta jest nie na miejscu.

Cała sytuacja została już przeze mnie opisana.

Wyzywanie klienta od dziecka (w najgorszym znaczeniu) i brak szacunku tylko świadczy o "profesjonalizmie" sklepu.

Nie mam nic więcej do dodania.

Link to post
Share on other sites

Skoro tak stawiasz sprawę, to niech będzie. Kolejne posty w tej sprawie (czy to klienta, czy to sklepu) będą kasowane z powodu braku dowodów którejkolwiek ze stron na poparcie swoich racji. Dorośli jesteście - dogadajcie się, albo nie. Ale to prywatnie. Publiczne obrzucanie się mięsem nie będzie tolerowane.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zakupiłem tydzień temu w serwisie dwie repliki i całość transakcji przebiegła bez najmniejszego problemu. Użytkownika znalazłem przez allegro.

 

Bardzo podobał mi się kontakt ze sprzedającym, oraz fakt że był skłonny do negocjacji cenowych (oprócz dwóch replik, kupowałem jeszcze trochę oprzyrządowania).

 

Zakup przebiegł wyjątkowo sprawnie (rewelacyjny czas wysyłki, sama wysyłka gratis), do dostarczonego sprzętu nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam serdecznie wszystkim!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Raz kupowałem jakieś kulki i chyba alarm do lipo. Zamówione na allegro, odbiór osobisty - bez najmniejszych problemów. Sprzedawca bardzo miły, można porozmawiać, doradzi. Mimo, że zamówienie na tanie pierdoły to podejście bardzo profesjonalne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam,

zamówiłem u nich replikę KP-07 w sierpniu. Dostałem dość szybko. Wystrzeliłem dwa magi, magazynek syfonił, bb nie działał do końca. Wysłałem na serwis, przyjęli i nawet nie przeczytali opisu usterki(kartka w przesyłce zwrotnej była w tej samej pozycji po moim włożeniu) bo w mailu dostałem odpowiedź, że replika została sprawdzona, przeczyszczona i odsyłają bo wszystko działa i nic nie znaleźli.

Ok, niech będzie.

Doradzili mi zakup maga co2, kupiłem, nawet dwa. Wystrzeliłem jeden niecały magazynek i replika wypluła lufą cały gaz(z 2 innych magów na gg i co2 zrobiła to samo). Zdejmuje zamek, a tam pęknięty cylinder.

Napisałem do Sportguna i dowiedziałem się, że używanie magów na co2 jest na odpowiedzialność użytkownika. Oczywiście nie muszę dodawać, że nie ma tej informacji zawartej w aukcji ani na stronie o mnie. W mailach też nic o tym nie powiedzieli.

Informuję, ostrzegam.

Generalnie wcześniej mógłbym polecić sklep, ale po takich przejściach, teraz proponuję być po prostu czujnym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...