Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XV-lecie Stowarzyszenia "Dzikie Gęsi"


Recommended Posts

Stowarzyszenie "Dzikie Gęsi" zajmujące się rekonstrukcją, oraz ASG

ma zaszczyt zaprosić chętnych na uroczyste spotkanie z okazji 15 lat istnienia grupy.

 

Odbędzie się ono w dniu 12 września 2009 roku w Poddębicach (Łódzkie)

 

Program:

- 8.00 odprawa dowódców grup,

- 9.00 rozpoczęcie działań w terenie,

- 16.00 zbiórka uczestników w miejscu zakwaterowania (placu apelowym),

- 17.00 uroczysty apel z udziałem zaproszonych gości, przedstawicieli władz i organizacji,

- 18.00 polowa biesiada.

 

Organizator zapewnia wyżywienie i kwaterunek w dniu 12.09

 

Możliwy przyjazd na miejsce w dniu 11.09

Więcej szczegółów niebawem ;)

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt na PW.

 

Uwaga! "Wolnych" miejsc jest nie więcej niż 100!

 

Zapraszamy!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prosimy wszystkich o uwzględnienie w planach, że należy być gotowym do wyjścia w pole o 9:30 w sobotę.

 

Trasa naszego tryumfalnego przemarszu przebiega przez Poddębice i ulice będą zamknięte przez Policję czuwającą nad bezpieczeństwem. Jakiekolwiek zamieszanie i bieganie z giwerami po mieście jest niewskazane.

 

Jak ktoś nie może być tak wcześnie rano w sobotę, to zapraszamy w piątek wieczorem - będzie co robić :).

 

Z uwagi na objazd (roboty w centrum miasta) zalecaną drogę dojazdu zaznaczyliśmy na zielono.

 

Najnowsza wersja mapki.

 

mapadojazdupoddebice.th.jpg

Edited by Wolf
Link to post
Share on other sites

Xie, wszelkie pytania są kierowane do Brody na PW (patrz pierwszy post) właśnie dlatego żeby nie było spamu. Zainteresowanie jest.

 

Zlot nie jest jednodniowy, przyjechać można w piątek (zalecane z punktu widzenia konieczności wczesnej "gotowości bojowej" w sobotę). Zapewniamy nocleg z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w obiekcie hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach. Dostępne łazienki, prysznice i WC.

Jeżeli ktoś będzie bardzo chciał może rozstawić własny namiot (miejsca dość).

W sobotę po strzelaniu impreza jest do ... bólu, będzie ciepły posiłek, zalecamy zabranie własnej "zastawy" gdyż naczyń jednorazowych może nie wystarczyć i są nieporęczne.

W niedzielę, spokojnie można się wyspać i ruszyć w drogę powrotną do domów z miłymi wspomnieniami.

Ponieważ prawdopodobnie dla wszystkich nie wystarczy łóżek polowych proszę zabrać karimaty, materace itp. oraz każdy śpiwór oczywiście.

Link to post
Share on other sites

To teraz moja kolej na post dziękczynny :lol:

 

Panie, Panowie, Gęsi: jak przy najbliższej okazji nie zrobicie powtórki to się bardzo pogniewamy. Bardzo ... :mrgreen:

Miejscówka była praktycznie hotelem 4ro gwiazdkowym, przynajmniej jak na warunki ASG, ludzie i impreza jeszcze lepsi, strzelanie ... nie wiem, nie postrzelałem sobie, ale za to muszę serdecznie podziękować wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, a szczególnie pochwalić oddziały S.S.I.J. i Czerwonej Orkiestry za akcję ratowania pilotów. Chłopaki - szacunek :)

 

W imieniu Kombinatu jeszcze raz dziękuję za udane spotkanie, do następnego.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze jeszcze raz 100lat dla Gęsiorów!!! Strzelanie baaardzo udane i satysfakcjonujące. Wielkie pozdro dla Kruków, z kt órymi przyszło nam wspólnie działać. Zwłaszcza dla Patryka i Pawła z którymi zleżliśmy we trójkę cały las i żywi dotarliśmy do sztabu:-)

Link to post
Share on other sites

nie ma to jak dobry wyjazd w starym stylu niez te ags zgredy ktore odmowily to niech zaluja i tyle.. - przeziebilem sie itp. zdycham teraz. niemniej nie zaluje. ilosc metrow przewidziana na 'dynamiczne' dzialania zostala wykorzystana przez mnie. ( 400m ). czesc artystyczna udana :]

 

ja musze przejrzec zdjecia ( i filmy - z piatku ( od razu z soundtrackeim ))

to co sie uda to wrzuce na picase.

Link to post
Share on other sites

No właśnie Alex, jesz pastę, czy potrzebujesz asysty? :)

Ja o dziwo nie umarłam od leżenia na ziemi, ale mało nie zasnęłam za kierownicą...

 

A jeśli o podziękowania chodzi... uściski były, całuski, to moim podziękowaniem sprawozdanie będzie. Taki jeszcze jeden mały drobiazg ode mnie :) Nie ma dwóch zdań, "staruchy" (kolokwializm, proszę nie brać do siebie) bawić się potrafią, chociaż jednak kilku zabrakło, to fakt.

 

Ze specjalną dedykacją dla 2 wesołych Panów:

Link to post
Share on other sites

Raz jeszcze 100 lat i więcej.

Super impreza z piątku na sobotę, wiele niezapomnianych chwil i ogrom śmiechu. Tańce, filmy...nie będę wymieniał więcej - bezcenne :D

Mimo, że strzelanka miała być tylko dodatkiem do imprezy, była naprawdę extra.

Choć po bardzo krótkim spanku, zafundowano nam 1005 punktów lansu :D dość długim przemarszem przez ulice, to resztkami sił udało się dotrzeć na miejsce strzelanki, gdzie patrole i potyczki były naprawdę super.

O sobotniej imprezie nic nie napiszę, bo po długich, wcześniejszych godzinach na nogach jakoś mnie ostro zmogło ;)

 

Oby więcej takich imprezek. Gratulacje dla Jubilatów, za taką organizacje.

Link to post
Share on other sites

Serdeczne dzięki za super weekend chłopaki !

Było wybornie; zarówno podczas porannych manewrów w lesie, jak i podczas wieczornych przy ognisku. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem okazję współpracować, zarówno w lesie jak i przy ognisku.

Niestety nie wszystko pamiętam z drugiej części imprezy.

I to wcale nie przez nadmiar alkoholu jak to sugerowali niektórzy złośliwcy, a przez zwykłą sklerozę powiązaną z moim już podeszłym wiekiem. :mrgreen: ;)

 

ps.

Do zobaczenia ponownie !

 

ps2.

Ale żeby nikt z Kruków nie pamiętał momentu jak wręczaliśmy Wam prezent ???

 

 

:mrgreen: :mrgreen:

;)

 

 

 

ps2.

Sto lat chłopaki !!!!

Link to post
Share on other sites

Tak, strzelanie rewelacja. Przyjęta konwencja zapewniła ogrom zadań bojowych wprowadzając nie raz grupy w niezły kocioł. Czad. Mimo wspomnianego dodatkowego charakteru strzelania spieszę donieść, że dawno tak dobrze nie postrzelaliśmy.

 

Organizacja świetna i atrakcje towarzyszące - pokazaliście klasę Gęsi :)

 

Serdeczne dzięki za tak świetnie spędzony weekend :)

 

@savique: dzięki i Wam za doskonałą współpracę :) Szkoda, że musieliście wcześniej zakończyć grę.

 

ps2.

Ale żeby nikt z Kruków nie pamiętał momentu jak wręczaliśmy Wam prezent ???

 

Ale żeby ŻADEN?! :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Happy Birthday Wild Geese once more!! :uśmiech:

 

Gęsi - Wspaniałe manewry, super organizacja, świetna zabawa! - bardzo dziękuję Wam i pozostałym współtowarzyszom za wspólny wyjątkowo udany weekend :ok:

 

 

...

Wielkie pozdro dla Kruków, z kt órymi przyszło nam wspólnie działać. Zwłaszcza dla Patryka i Pawła z którymi zleżliśmy we trójkę cały las i żywi dotarliśmy do sztabu:-)

Wspólne manewrowanie na krawędzi życia i śmierci pozostanie niezapomniane ;)

Wzajemnie Savik - wielkie dzięki dla Ciebie i Twoich współtowarzyszy.

 

 

...

ps2.

Ale żeby nikt z Kruków nie pamiętał momentu jak wręczaliśmy Wam prezent ???

:mrgreen: :mrgreen:

;)

...

 

 

...

Ale żeby ŻADEN?! :mrgreen:

 

O czym mówicie?? - bo nie pamiętam :roll:

 

:wink:

Link to post
Share on other sites

A ja chciałem podziękować Szczepowi i jego małżonce za urocze kilka godzin spędzonych w leśnym sztabie.

 

Szczep z cygarem w zębach nadawał przez trzy GSM-y na raz. Odczytywał kolejne rozkazy z mokrych kartek.

 

Żona Szczepa pitrasiła kolejne kanapki z "zajebistą" mielonka.

 

A ja, jak przystało na ochronę sztabu... miałem na wszystko oko, wylegując się na bodybag i pogryzając jakieś ohydne cukierki z MRE.

 

Sielanka, jak w rodzinie 8)

 

 

... a i jeszcze JANOSIKOWE (klik)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...