Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak patrolowy wz.2009 MON


Recommended Posts

Witam.

 

Dzisiaj natrafiłem na naszym kochanym allegro na coś takiego :

http://allegro.pl/item722689485_plecak_pat...z_2009_mon.html

 

ktoś się może z tym zetknął? Na mojego maila o takiej treści :

Treść wiadomości:

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć trochę więcej na temat tego plecaka.

Pisze pan, że plecak jest szyty z potrójnej cordury, można by prosić o więcej informacji z jakiej dokładnie. Czy wiadomo ile cm ma gąbka na plecy? W jaki sposób był testowany na poligonie? (Samo bieganie, jakieś zjazdy na linach itp). Prosiłbym również o podanie jego wymiarów wysokośćxszerkośćxdługość.

Dziękuję i Pozdrawiam

 

otrzymałem taką odpowiedź :

 

Witam

 

Plecak nie ze jest szyty z potrójnej cordury ale szyty potrójnie.Gąbka na plecach ma okolo 2 cm.

Dostaliśmy te plecaki w zeszłym roku jako testowe i przez rok były eksploatowane w terenie i spisywały się świetnie. Te co mam teraz na sprzedaż to już wersja oficjalnie wprowadzona.

 

pozdrawiam

 

 

Napisałem jeszcze jednego maila o trochę więcej informacji narazie czekam.

 

Czy ktoś juz się spotkały z tym plecakiem albo osobą je sprzedające? :)

 

 

P.S nie wiem czy wybrałem dobry dział, jeśli nie to przepraszam i proszę o przesunięcie go do dobrego.

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

To pytanie raczej nie do sklepów, a do Munduru i Oporządzenie i tam też to przenoszę.

 

Zaś w temacie, to pytanie kto to szyje, żeby się nie okazało, że jednak Janysport ;)

 

Wiele legend i wyznawców do Janysportu przyrosło, co nie znaczy, że jest to jedyna, słuszna i prawdziwa marka plecaków we wzorze i nie może się pojawić produkt lepiej wykonany.

Link to post
Share on other sites

Ustalenia z forum PJSu:

PPH "POLSKÓR"

97-200 TOMASZÓW MAZ.

UL. SZCZĘŚLIWA 31

A propos używania w desancie

niby jest kieszeń na camela ale niema "dziurki" sprzedający napisał że samemu trzeba sobie zrobić. :mrgreen:

model chyba "naprawdę prototypowy" bo żaden znajomy go jeszcze niema na stanie,Niby testowy dla WPD ale chyba z jakiejś super tajnej kompani specjalnej??? :lol:

a moi dostawcy ich na oczy jeszcze nie widzieli. :roll:

Edited by Kac
Link to post
Share on other sites

Jezu,jak na to patrzę to ąż mi się niedobrze robi na naiwność tych ludzi.Jeden z nich kupil 4 egzemplarze....eh.

Sam sprzedaję takie plecaczki ale mają jak widzę inną kieszeń w środku.A tak poza tym to identyko:)

No i co do materiału.Znawca super nie jestem,ale jak dla mnie to sie blyszczy jak impregnowany poliester z ktorego sa rowniez "moje" plecaki.

130 zl.....eh.....

Link to post
Share on other sites

Nie potrójna tylko prawdopodobnie trzykrotnie przeszyta (czyli w sumie taki standard w przemyśle a robi z tego nie wiadomo co... ).

Poza Cordurą w aukcji bawi mnie tez tekst o profilowanych plecach. te dwa widoczne przeszycia to całe profilowanie :D

Zdecydowanie trzeba wybrać Janysporta (najlepiej dopłacić i za 199 wziąć wz.93 w Cordurze) i poprosić babcię o modyfikacji przedniej kieszeni poprzez zaszycie jej w połowie, żeby nie była taka głęboka. Potem na kilka lat zapominamy o zakupach nowego plecaka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Możliwe, że mam właśnie od niego ładownice na fragi - jakość wykonania, jak na taką drobnicę, jak najbardziej ujdzie, choć już kamizelki bym u niego nie brał.

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Widać troche insipiracji produktami Miwo. Borol - nie wiem czy jest sie czym zachwycać: techband, system 20mm, i z tego co widze to bardzo liche przeszycia systemu nośnego, zwłaszcza na kamizelkach :strach:. Swoją drogą byłoby dobrze gdyby Admin połączył oba tematy (Plecak patrolowy wz.2009 MON ), w których mowa o wyrobach "Milderu" w 1 bo zrobi sie mały burdel.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...