Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki G&G 0,28g


Recommended Posts

Witam,

 

Czy ktoś z Was spotkał się z tym, że kulki G&G 0,28g, białe były kiepskiej jakości? Bo moje 1 kilo jakby się dokładnie przyjrzeć to było słabo wypolerowane, wiele ubytków, jakiś zadrapań, niektóre szarawe, jakieś kłaczki... w porównaniu do Madbulli 0,25g bardzo słabo, wyglądają jak jakieś chińskie przedpotopowe.

 

Macie z tym jakieś doświadczenia, czy tylko ja miałem pecha?

 

Pozdrawiam,

 

TS

Link to post
Share on other sites

Masz paragon/dowód zakupu? Ja bym odesłał i się zapytał dlaczego sklep sobie robi ze mnie jaja. Macałem czarne 0,28 G&G, wyśmienite, białaski to nie wiem - swoją drogą to mnie zaciekawił bo chyba niedawno się pojawiły, a ja biedny kupiłem już spory czas temu 7 tys. 0,28 guarderków właśnie dlatego, że Guay Guay'ów nie było białych.

Link to post
Share on other sites

Stare i nowe opakowania G&G, używam od ponad roku. Gramatury:

- .2g - do chronowania

- .25g - białe - zero zastrzeżeń co do jakości kulasków

- .28g - białe i brązowe - zero zastrzeżeń. Białe zawsze się świecą jak psu klejnoty, brązowe natomiast w zależności od opakowania są różne. I tak stary typ opakowania (pomarańczowo czerwone) kulki dość ciemne jednolite przełom nie wykazuje innych odcieni. Nowy typ opakowania - 3k sztuk, niebieskie opakowanie, kulki jaśniejsze wyglądają jak draże kawowe, przełom pokazuje, że minimalnie różni się kolorem warstwa zewnętrzna (wypolerowana) od wewnętrznej. Uwaga kulki pomimo tego że są lekko matowe, są świetnie wypolerowane.

 

Ogólnie aktualnie cały czas gramatura .28g, czasem używam białych, żeby sprawdzić czy hop łapie jak łapał, ew. wrzucam je w pistola, cały czas strzelam z brązowych z nowych paczek i jest idealnie. Jedyny wyjątek szot AGM`a - ten strzela z .25g białych G&G.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Jak dotąd G&G to są według mnie najlepiej wykonane kulki. Używam białych 0,25g i 0,28 oraz czarne 0,25 i brązowe 0,28. Jak dotąd nie znalazłem równie dobrych. Nawet Biovale gorzej latają wystrzelone z mojej PTW...

Fakt, raz trafiło mi się jakieś felerne opakowanie ale to wyjątek.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Zrobię totalny odkop, ale co mi tam, nie chcę nowego tematu zakładać, a tu się dobrze wpisze.

 

Powie mi ktoś co to za twór i jak to się ma do "normalnych" bbs od G&G?

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152197420-Kulki-Perfect-BB-0-28g-3000szt-Blue.html

 

Czy to dalej normalne G&G, tylko niebieski i o dziwnym perfekcyjnym oznaczeniu?

Edited by bszlo
Link to post
Share on other sites

Różnią się - najprawdopodobniej - tylko tyle, że są niebieskie. Wszystkie kulki G&G mają oznaczenie Precision Spherical Ball Bullet, tylko dopiero teraz Gunfire wpadł na to, żeby z tego zrobić dodatkowy chłyt marketingowy.

Zresztą wskazuje też na to dokładność +/- 0,01mm - moje "zwykłe" G&G 0,25 mają tyle samo.

 

PS. linki wstawiaj w , nie w

. Wygodniej się to otwiera ;)
Link to post
Share on other sites

Mam, strzelałem, zwykłe G&G takie same jak brązowe, czy białe, może, ale tylko może minimalnie lepiej kręcą się niż brązowe. Dość dobrze widzi je strzelec, jak strzela na ciemne tło, na jasne typu piasek prawie w ogóle choler nie widać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...