Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Śruby mocujące fasunek - MICH/ACH


Recommended Posts

Witam

Mam mały problem. Posiałem gdzieś jedną ze śrubek mocujących fasunek do skorupy hełmu. Oczywiście wypadałoby coś tam wkręcić żeby wyglądało z sensem - i tutaj rodzą się pytania do forumowiczów:

 

1) Czy ktoś wie gdzie można dostać śrubkę od oryginału lub jakiejś kopii MICHa? Pomijam Gunsmoke'a wiem że tam ma zestaw 4 oryginalnych za 85 zeta.

2) Czy ktoś ma pomysł jaka śrubka może być w miarę sensownie wyglądającym zamiennikiem? Nie chodzi mi o odpowiedź że najlepiej aby miała podobny kształt - bo oczywiście najlepiej aby była identyczna, ale może ktoś wie do czego są wykorzystywane śruby o właśnie takim kształcie i wielkości i w jakiej kategorii śrubek tego w ogóle można szukać?

 

Pozwiedzam jutro sklepy ze śrubkami w okolicy i będe kontynuował przygodę z niezmierzonym światem Google'a ale może ktoś mnie na coś nakieruje i będzie mi dużo łatwiej znaleźć to czego szukam.

Edited by PieTrzaK
Link to post
Share on other sites

Miałem taki sam problem jak ty i poszedłem do garażu i znalazłem jedną srubę z nakrętka która miała niemal identyczna główkę jak ta od MICHa. Jedyny mankament był taki, że była koloru złotego i na krzyżaka zamiast płaski srubokret ale po potraktowaniu sprayem, nie rzucalo sie to w oczy

 

Ale w sklepie sądze ze bez problemu dostaniesz zamiennik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...