Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hi-Cap Vs. Low-Cap,Real-cap


Recommended Posts

1.Faktycznie wchodzi mi tam ok 100 kulek.

2. Ładuje zwykle do nich trochę mniej.

3.Co trwa dłużej podkręcenie grzechotki czy wymiana magazynka.

4. Jestem za strzelaniem kompozytem a nie sypaniem.

5.Jeżeli ma sie magazynek włożony do karabinu a nie grzechotkę to rozważniej używa sie spustu bo ma sie świadomość ze kulki mogą sie skończyć.

6.Co do przyciskania ogniem to mając grzechotkę można ją podkręcać podczas strzelania serią wiec można wywalić całą na raz wiec sam sobie odpowiedz z czego można szybciej i mocniej przysypać kompozytem....

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites
  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do przyciskania ogniem to mając grzechotkę można ją podkręcać podczas strzelania serią

Więc musisz mieć bardzo zwinne rączki :mrgreen: lub

druma z elektryką.................. :wink: bo ja nawet w stock cm.42 na stock china batce 8.4 nie byłem w stanie tego zrobić podczas celowania(bez jego popsucia) a tym bardziej teraz na ff 4000mAh 9.6....

o jakich magach Ty mówisz ??

Ja mam jednego mida z taiwana do ak i 137 kulek mi tam wchodzi bez problemu :-F

 

Zresztą to co powtarzam od zawsze:

KAŻDY MA WOLNY WYBÓR I STRZELA SIE ,TAM ,JAK I ,GDZIE MU ODPOWIADA

O gustach się nie dyskutuje.

Edited by quad
Link to post
Share on other sites

@Carad

Nie rozumiem Cię , ja po prostu przy strzelaniu na większej odległości i granicy zasięgu nie umiem jednocześnie podkręcać hi (nei psując wycelowania) co zasugerował Piotr.

Pisz jaśniej ,a to co napisałem na zielono powinno coś mówić.

Nie ma co z tematu robić off top-a.

Link to post
Share on other sites

Po przerzuceniu się na low'y i real'e (dość niedawno) stwierdziłem że nie wrócę do Hi-cap'ów. Po prostu wymiana magazynka pod ogniem daje tyle frajdy, nie to co podkręcanie.

 

OT

Nie rozumiem Cię , ja po prostu przy strzelaniu na większej odległości i granicy zasięgu nie umiem jednocześnie podkręcać hi (nei psując wycelowania) co zasugerował Piotr.
Można trzymać ręką spód magazynka i jednym palcem kręcić. Sposób ten działa o ile nie poruszamy się szybciej niż wooolny marsz. Wszystko zależy też o d tego w którą stronę trzeba kręcić, trzeba wtedy trochę inaczej złapać za magazynek.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tylko low lub real :mrgreen:

dlaczego? a no dlatego że uczy myślenia a nie bezmyślnego zasypywania plastikiem przeciwnika ;-) Jak ma się nawet 50 kulek w magu, strzela się dubletem i do tego 4 magi w kamizelce to naprawde uczy precyzyjnego celowania, zmniejszenia dystansu do przeciwnika.

No i to chyba wymóg na MilSimach ;-)

Link to post
Share on other sites

Kurcze wszyscy tylko low real mid a jak jest jebanka to jak jeden mąż lecą z hajami. Co za ludzie :)

 

wszystko zależy z kim grasz (czytaj: zmień ekipe, to chyba w okolicach Wawy nie jest problem?) , to po pierwsze

Po drugie ja jestem przy zdrowych zmysłach i wiem jakich magazynków używam ;-)

Gram z kolegami którzy dążą do jak największego realizmu gry, czasem trafiają się gracze którzy sypią plastikiem po świecie, bywają też pancerni ;-)

A PRZEDE WSZYSTKIM PRZESTAŃ BRAĆ UDZIAŁ W "JEBANKACH"

Edited by 1beduin
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przyznam się, że używając hi-capów czułem dyskomfort. Miałem 1 low i jeden hi. Kiedy skończyła się amunicja w tym pierwszym zmieniałem maga i strzelałem z drugiego. Ale kiedy kończyły się kulki, to zamiast wyciągnąć kolejnego maga, podkręcałem kółeczko. Teraz sprzedaję replikę, a w przyszłości same low :). Moja pierwsza replika (AK74 z cymy) też była wyposażona w lowy i nie narzekałem, wręcz przeciwnie :D.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja zawsze biegałem z hi-capem na początku swojej przygody z ASG. Potem dobry mój kolega pozbywał sie 6 Low-Capów z Classica, oczywiście kupiłem je wszytskie i od tej pory mam 6 low i 1 mida.

 

Wiem jedno nigdy nie wróce do hi-capów :) Fakt jest trudniej bo czesto się zdarzało że wpadałem do budynku, 5 strzałów i trzeba wymieniać magazynek pod ogniem..ale to daje frajde :D

 

A tak wogóle szybciej się wymieni magazynek niż go podkęci :D

Link to post
Share on other sites

Mam 4 Midy G&P i 2 krókie Hi-Capy G&G do M16.

Żałuję, że kupiłem hi-capy, na midach świetnie mi się strzela i nigdy nic nie

szwankuje (w najgorszym przypadku kulki się zblokują, ale to żaden problem). 1 hi-cap już mi odmawia posłuszeństwa...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Osobiście mam 6 low-capów i jednego hi-capa którego dostałem w kałaszem cymy . Lowy mi się lekko zacinają ale to moja wina ze źle je nasmarowałem a hi-cap mam w rozsypce . Wole lowy bo nadają mi cały czas 120 pestek na sprężyna a jak potrzebuje to napakuje do niego 30 jak real .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ze względów finansowych mam na razie hi-capa ale jak już ktoś wcześniej pisał... co to za frajda mając 500bb w replice ? Przykładowo G36 raczej nie mieści tyle amunicji :) Gdy będzie mnie stać kupię low/real capy (chociaż nie wiem jeszcze który konkretnie).

 

A klimat - jak dla mnie - jest bardzo ważny ! :) Z hi-capem jest go malutko.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...