Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się wypowiem już kolejny raz lecz z innej sytuacji niż poprzedni.

Mianowicie replika poszła do serwisu, cała operacja trwała ok. 1.5 tyg. (Szczytno-Kraków///Kraków-Szczytno) i jestem bardzo zadowolony. Kiedy dzowniłem to zawsze dostawałem żetelna odpowiedź. Replika po powrocie działa!!! i to najważniejsze. ;-p

 

Pozdro Artur ze Szczytna

Link to post
Share on other sites

Pancernie, szybko, świetnej firmy kurierskiej używają(do szkoły przywiózł...dobrze, że woźny nie wiedział co jest w paczce xD), super kontakt(zawsze szybko odpowiadają), świetne ceny i wszystkie inne pozytywne opinie które pojawiły się wcześniej :D

Link to post
Share on other sites

Wyłamie się z tych pochwał. Niby szybko i pancernie, ale nie jestem do końca zadowolony. 1. Replika bo wyjęciu z pudełka posypała mi się w rękach (dekiel, suwadło, te sprawy). 2. Wycior na siłę wepchnięty do pudełka i odkształcony w sposób uniemożliwiający użycie. 3. Zamówione kable mimo wyraźnej prośby nie zostały zamontowane

Link to post
Share on other sites

Sklep ogólnie fajny, dobre ceny itp. ale zdecydowanie odradzam serwisowanie/tuningowanie/wysyłanie na gwarancję replik. Pisząc krótko-lecą sobie w ch.....kulki..........Kiedyś mając pierwszego AEG-a(nie umiałem jeszcze sam go naprawiać, grzebać w nim) wysłałem go po zacince do krakmanów. Przysłali mi go z powrotem ale coś mnie podkusiło żeby go rozebrać. Okazało się, że brakuje dwóch zębów na zębatce środkowej a, że karabin działał dalej to oni to olali i nie zmienili zębatki....bo po co.

 

Po zakupie guna warto od razu do niego zajrzeć, wypodkładkować, nasmarować itp. bo to nie stoi u nich na najwyższym poziomie ;-)

Link to post
Share on other sites

A ja bym zaczynał dostrzegać opieszałość serwisantów. Replika wróciła jakiś czas temu, wystrzelone ok 1000 kulek i znów chyba to samo. Czyżby część tak mała jak wł/wył prądu w replice nie mogła zostać zastąpiona nową?

Link to post
Share on other sites

Zamawiam w tym sklepie repliki i wyposażenie już od roku. Jedyne na czym się zawiodłem to EG-707 mianowicie jedna część ciągle wypada, najpierw niewiedziałem co to więc przy okazji tata mi go tam zabrał, ponoć naprawili to w kilka minut:).

Zamówołem także AK47 CM042S spisuje się świetnie. Za jakiś tydzień zamierzam się tam wybrać i kupić MB03 BLACK [Well], jeżeli ma ktoś rą replike niech napisze na prv. jak się spisuje:)

 

POLECAM TEN SKLEP!!!

Link to post
Share on other sites

Dorzucę swoje 3 grosze.

 

1 zamówienie:

- ak z cymy - szybko, solidnie i bezproblemu.

 

2 zamówienie:

- wkład do camelbacka - na zdjęciu z zieloną rurką i ustnikiem, przyszedł wściekle niebieski - wymieniony bez problemu

 

- batka - wszystko ok

 

- precka Element w teorii 6,04 (wg opisu, cięta przez nich na 2 cm kawałki, mierzona dokładnie i wynik zawsze 6,04)- tu zaczęły się schody:/

Lufa została docięta do pożądanego rozmiaru i sprawdzona elektroniczną suwmiarką. Wynik, o zgrozo 6,14!!! Tyle ma stock z cymy! Drugi pomiar w Gunfire - 6,08.

Jeden i drugi wynik dobitnie pokazują, że owa lufa precką nie jest. Niestety jako, że została obcięta o 5 cm nie było możliwości zwrotu. Zaproponowano mi 20% na inną lufę ale nie skorzystałem, dostałem paczke 0,25 pj w gratisie. Niby ok ale niesmak pozostał.

 

Reasumując sklep w sumie ok ale chyba nie do końca wiedzą co sprzedają a ściemnionych precek i tak ludzie nie będą reklamować bo większość nie ma czym tego sprawdzić

Link to post
Share on other sites

Ja z tym sklepem nie miałem problemów.

Wcześniej zamówiłem kamizelkę taktyczną a teraz G608-3 JG.

Broni jeszcze nie testowałem bo narazie nie mam gdzie.

W tych dwóch przypadkach przesyłka była na drugi dzień w moim domu.

Jak narazie ode mnie + dla tej firmy.

 

PS.

Mój pierwszy post na forum więc przy okazji się przywitam 8-)

Link to post
Share on other sites

Witam,

to moj pierwszy post, wiec prosze o wyrozumialosc:D. Mam jedno pytanie co do krakmanow: chodzi mi o repliki ktore przysylaja, kolega mi powiedzial ze dostal replike ktora byla tak nasmarowana ze pol wojska mozna by obdzielic i od razu na poczatku musial caly gearbox rozebrac.Jesli ktos tez taka dostal prosze o odpowiedz.

 

A tak przy okazji to mam pytanie czy ta replika jest dosyc dobra (moze ktos ja zakupil) http://www.taiwangun.com/shop,show,1522

Link to post
Share on other sites

A tak przy okazji to mam pytanie czy ta replika jest dosyc dobra (moze ktos ja zakupil) http://www.taiwangun.com/shop,show,1522

 

Ja u nich ostatnio kupowałem i z repliką było wszystko w porządku.

Smarowanie dobre i wcale nie przesadzili.

A co do repliki to mam wersje z lunetą ale to powinny być te same repliki.

Jest dosć mocna ale w zakresie dobrej zabawy.

Link to post
Share on other sites

Nie zmienia się. Z zakupów zawsze byłem zadowolony, teraz trafiła się reklamacją i o dziwo kontakt bez problemów, wysłałem, naprawili, odesłali. Nawet strzela ;-). Jedna rzecz tylko jak leżał pistol u Chłopaków, to zdechł zawór w magazynku, zdarza się, ale wysłali mi z powrotem z lekko trafionym zaworem, napisałem im co się stało. I tutaj miłe zdziwienie, w przeciwieństwie do "renomowanych i polecanych" serwisów, grzecznie przeprosili, poprosili o późniejsze przypomnienie w razie chęci zamawiania czegokolwiek od nich w jakimkolwiek terminie i jak to ładnie ujęto:

(ciach)podac numer zamowienia, a postaramy sie zmazac ten

niemily obraz(ciach)

Naprawdę bardzo mnie tym ujęli i zmazali już samymi tymi słowami niemiły obraz sytuacji.

Pozdrawiam i oby tak dalej Panowie :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...