Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

 

Powiedziony opiniami postanowiłem kupić w tym sklepie...(tym bardziej ze jest tam zajebisty vest AAV FSBE :P)

 

 

Brałem kamizelkę, ochraniacze na nogi i kolana, oraz hełm mich 2000.

 

 

Przedmioty jak na fotkach i w opisie.Wysyłka dosyć tanio 16 zł kurier.

 

Była w dwa dni(kupiłem w czwartek na wieczór, przyjęli w piątek w Poniedziałek tj wczoraj przyszło)

 

Paczka panzer dobrze zabezpieczona.

 

 

Tylko szkoda ze na zakupy za dużą kwotę nie dodają jakiś bonusów np kulki itp itd

 

 

ogólnie polecam bo wszystko było ok.

Link to post
Share on other sites

sklep jest best wszystko ok polecam ja zamawiam juz tam 1 rok i paczka nigdy nie dotarła po wyżej 3 dni miła obsługa wysłałem do nich m4a1 na wymianę styków i powiedzieli ze za wszystko 80zł paczka przyszła za darmo!!!!!!!!!! ale powiedziałem ze nie będę tak dobrego sklepu oszukiwał i zadzwoniłem do nich i osoba która obsługiwała mówi mi ze to miało być za darmo . Pytam się ich jak za darmo jak gwarancja skończyła się 5 miesięcy temu . Podziękowałem za tak miły prezent . Szacunek panowie dobry sklep dobra obsługa i tak dalej .;]

Link to post
Share on other sites

Że do tajwanugun wysłałem broń na naprawę pogwarancyjną i powiedzieli ze mam zapłacić 80zł a jak przyszła to nic nie zapłaciłem bo nie chcieli zadzwoniłem do nich i mówią ze to miało być za darmo [naprawa pogwarancyjna ] podziękowałem i ok

Link to post
Share on other sites

Również się podzielę wrażeniami. Sklep jest ok. W miarę szybka przesyłka (raz doszło do mnie w 16h). Troszkę małe rabaty dają dla stałych kilientów i nie mają kulek G&G, czy MadBulla, które używam. Raz zamówiłem u nich 2000 innych kulek. Zadzwonili mi, że niestety nie mają ich na stanie. W ramach przeprosin wyślą 4000 za tę samą cenę. Paczki są pancerne, ale mimo to raz mój kumpel dostał AK ze złamaną kolbą a inny broń polutowaną. Mnie na szczęście takie coś się nie zdarzyło, więc polecam. 8,5/10.

Link to post
Share on other sites

Taka dłuższa historia. Robiłem zamówienie w taiwangunie, wcześniej dzwoniłem żeby popytać się o to i owo. Wszystko zależy od ludzi. Odebrała jedna osoba, zapytałem się, co mógł to powiedział a na co odpowiedzi nie znał to powiedział żeby zadzwonić za 5-10 minut a on w tym czasie się dowie. Za drugim razem trafiłem na osobę mniej skorą do pomocy, nie mogła znaleźć pracownika z którym wcześniej rozmawiałem a potem z pytaniami pokierowano mnie na e-mail. Ok, zacząłem pisać e-maile, tutaj było trochę ciężko, zadałem chyba trzy czy cztery pytania a osoba, która odpisywała w każdym e-mailu odpisywała tylko na jedno z nich, także po pięciu/sześciu e-mailach dopiero wiedziałem wszystko co chciałem wiedzieć. Tutaj też miałem wrażenie, że różne osoby odpisywały, najpierw e-maile były, krótkie, pojedyncze słowa, czasem odpowiedzi nic nie wyjaśniały a potem nagle e-maile były pełne, dokładne i odpowiedzi były nadal konkretne ale bardziej szczegółowe. Zamówienie poszło, wszystko ok, trochę e-mailami przypominałem co chciałem żeby zrobili z repliką przed wysyłką. Wysyłka opóźniła się o jeden dzień bo dość niespodziewanie poinformowali mnie, że muszę wpłacić 100zł na poczet tuningu. Potem wysyłka i na drugi dzień paczka jest. Zapomniano dołożyć jednej rzeczy, która powinna być ale przeprosili i powiedzieli żeby przy następnym zamówieniu się przypomnieć.

 

Replika działa jak należy, stockowe części zamiast, których wstawili te co kupiłem dostałem razem z paczką. Mogę spokojnie polecić. + dla Taiwanguna

Link to post
Share on other sites

Ode mnie również poleci plus dla Krakmana - ostatnia paczka doszła bardzo dobrze zabezpieczona i równie szybko jak poprzednie, z kurierem od DPD się można dość elastycznie ustawić lub zmienić "w locie" adres, zawartość w 100% zgodna z opisem na stronie, odpisanie na maila równie szybkie (mieszczące się w 24 h) - jeszcze nieraz coś stamtąd zamówię.

Edited by Fanatik
Link to post
Share on other sites

Byłem u Krakmanów dziś, wizyta taka dziwna, kumpla obsługiwali ponad pół godziny, a chciał tylko wymienić lunetę na inną. Ja przy okazji gumę wymieniłem na sylikonową bo sam nie umiem. I co najlepsze gościu na początku powiedział, że godzinę będę musiał czekać i się tym załamałem, ale myślę spoko wrócę na galerię zjem i wrócę. Ale ku mojemu zaskoczeniu po jakiś 20 minutach gościu mi dał front z mojej P90, później kolejne 10 minut czekania na resztę pomimo że 2 ich tam siedziało, a było tylko 1 klient oprócz mnie i kumpla :D ale ok ogólnie +, nie duży ale jednak plus.

 

Pewnie z tą szybkością wymiany tej gumki to się przestraszyli, że tutaj napisze i nikt więcej do nich już nie będzie przychodził wymieniać części :P sory, że tak dużo napisałem xD

Link to post
Share on other sites

Niedawno kupowałem AK-47

Jeszcze tego samego dnia co wysyłka paczka była w Zamojskim oddziale DPD(tak wiem, to nie jest "wina" sklepu :) chociaż plus, że wybrali dobrego kuriera :P).Następnego dnia w południe u mnie.

Jak zwykle zapakowane bardzo dobrze.Gumkę wymienili a w starą włożyli kawałek gumowego przewodu aby się nie rozwaliła(taki np. specshop nie robi takich "operacji") .

Link to post
Share on other sites

W obliczu wielu plusów sklepu Taiwangun, nie może zabraknąć i minusów ;). Oto jeden z nich:

 

Zamówiłem kolimator, który miał mieć zmienne przybliżenie. Dostałem go, okazało się, że nie ma zmiennego przybliżenia, ba, w ogóle nie ma przybliżenia. Wchodzę na stronę, żeby zobaczyć czy w opisie nic mi nie umknęło i widzę, że napis "powiększenie płynne od 1-4x" zniknął, a na jego miejscu pojawił się napis "powiększenie naturalne 1x".

 

Ekipa taiwangun widocznie zauważyła pomyłkę w opisie kolimatora, który zamówiłem i postanowiła ją poprawić. Jednak szkoda, że nie raczyli już poinformować o tym mnie, gdyż najbardziej zależało mi właśnie na tym przybliżeniu. Uznali, że skoro ktoś zamówił jakiś towar konkretny, to nie warto go informować, że ten towar wcale taki nie jest, bo może ten "ktoś" się z zakupu rozmyśli.

 

Doskonale wiem, że przysługuje mi prawo zwrotu towaru, ale nie skorzystam z niego, gdyż osobiście nic nie tracę (kolimator został zamówiony do sklepu Airsoftowego, w którym pracuję więc jedynie mój szef na tym straci).

 

Nie piszę więc tej opinii jako skargi ani nie kieruję jej do obsługi sklepu. Moja wypowiedź jest jedynie apelem do innych klientów tego sklepu - gdy zamawiacie jakiś towar, zwłaszcza taki, który jest NOWY w ofercie Taiwangun - sprawdźcie, czy ten opis jest zgodny z rzeczywistością, choćby poprzez telefon do obsługi sklepu.

 

Pozdrawiam :)

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich M249 MKII paczka dotarła po dwóch dniach,przesyłka kurierem za free,dostałem kabel do sterowania box'em a w opisie produktu pisało że kabel sprzedawany jest osobno (może to jakiś gratis).To była moja pierwsza rzecz kupiona w tym sklepie,ale na pewno w przyszłości skorzystam z jego oferty.jedyne co pozostaje mi jako zadowolonemu klientowi to polecić ten sklep, tak na marginesie moi kumple jeszcze nigdy nie narzekali na Taiwangun a często tam zamawiają :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Dostałem wszystko tak jak było zamówione , cóż wysyłka szybka - zapakowane ładnie ... jedynie co to poczta dała ciała - kto to widział żeby priorytet szedł 5dni , no ale poczcie wybacze w końcu przez te nawałnice też mieli pewnie nie lada problem...

Sklep w moim odczuciu jak najbardziej na plus . Co więcej przynajmniej w sprawie interesującej mnie repliki dotrzymali terminu dostawy więc jak dla mnie to już duży plus.

Link to post
Share on other sites

Kolej ma moją opinie.

 

Towar zamówiony w niedziele ok.21-22, dostarczony w środę. Szkoda, że nie wysłali już poniedziałek. Replika zapakowana porządnie, towar zgodny z opisem na stronie.

 

Kontakt e-mailowy bdb. Miałem problem z rozłożeniem repliki, na zadane pytanie dostałem szybką odpowiedź.

 

Polecam

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem kulki i kilka magazynków w środę wieczorem, w czwartek w okolicach południa wysłane (o czym nie poinformowali mnie mailowo, dowiedziałem się wchodząc na stronę w historię zakupów), w piątek przed południem paczka była u mnie, z tym że ktoś źle zapisał adres, bez nazwy ulicy i musiałem potem sam się fatygować po paczkę do kuriera. Paczka estetycznie spakowana, towar odpowiednio zabezpieczony, jednakże nie było rachunku. Mimo to ode mnie plus, bo najważniejsze że przyszło to co zamówiłem i całkiem szybko ;)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zamawiałem SWD z A&K. Zamówienie złożone w piątek, dostawa w poniedziałek. Ogólnie wszystko pozytywnie gdyby nie brak shit-kulek (zawsze dodawali) - niby nic bo w sumie nigdy się z nich nie strzelało, ale sam fakt. Druga sprawa (całkiem nie zależna od nich) to ignoranckie podejście kuriera - nie było mnie w domu, po kontakcie telefonicznym kazał mi przyjechać po paczke na bazę! Po odmówieniu był ździwiony, że życze sobie żeby paczka została dostarczona na wskazany adres...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...