Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Dawid4009

Byłem u Krakmanów osobiście, przed majowym długim weekendem- chciałem dokonać małego upgrade mojej PJ4 RIS. Replikę zostawiłem w serwisie po godzinie 14 we wtorek, do odbioru była gotowa w środę po południu- zamontowana komora hop up metalowa i czarna gumeczka (wszystko guarder), lufa precyzyjna SRC, zewnętrzna lufa stalowa, do tego dokupione (do lansu) tłumik i kolimator aimpointa. Kontakt z ekipą sklepu bardzo dobry, człowiek któremu zostawiłem pod opieką moją emeczkę dzwonił do mnie kilka razy aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Szczerze polecam, chłopaki się starają- nie pierwszy raz kupuję coś w tym sklepie, i jak dotąd nie narzekam. Jedyne co mnie nieco drażni, ale to nie tyczy się tylko tego sklepu, to brak produktów- nie wiem czy rynek airsoft w Polsce przeżywa jakiś kryzys, ale prawie wszędzie są puste magazyny. Jednakże wracając do tematu, krakowski sklep na 5 z dużym +:)

Link to post
Share on other sites

Ja mam mieszane uczucie ponieważ jako sklep sprzedający bronie PJ i który ma serwis broni asg powinni mieć do nich części! A tak ja już sobie czekam na biedny szkielet 4 miesiące i niema. Ciągłe przekładanie na inny termin jest najgorsze !

Link to post
Share on other sites

Gorąco nie polecam, replika m4 (CA) zakupiona rok temu, i także u nich robiony tuning, dziś okazało się że głowica tłoka i cylindra są źle dobrane, niby karabin chodził ale był nieszczelny. I weź dojdz do takich machlojek, jak masz plombę na gearboxie

Link to post
Share on other sites

Hmm chce wysłać replikę (uszkodzony selektor i chyba tłok).. mam trochę zjechane kable (przetarte w jednym miejscu) i zjechane 2 śrubki z klapki silniczka... przyczepią się do tego?

Selektor lata dosłownie ma 5 pozycji, naprawią to na gwarancji?

Cm041

Edited by lukas22
Link to post
Share on other sites

Panowie z KRAKMANA zaskoczyli mnie pozytywnie. Bardzo! Otóż zamówiłem replikę pistoletu p226, kaburę udową, gaz, i inne duperele dnia 3 maja. Cena około 380 zł. Jednak dnia następnego dostałem maila, że kabury zamówionej przeze mnie brak. Pytali co robić. Odpisałem, aby dali mi kaburę droższą o 10 zł ( tych w cenie tej która zamówiłem po prostu już nie było). W międzyczasie złotówka spadła i ceny poszły w górę. Jednak nie mojego zamówienia. Zamiast np. ponad 400 zł (pistolet podrożał, droższa kabura), nadal miałem do zapłaty 380 zł. Ładny gest z ich strony. Albo reguła nie wiem. Ale ode mnie plus, kupuje tam dużo rzeczy i jeszcze nigdy nie miałem powodu do narzekań.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety sie zawiodłem :( kupiłem koledze na prezent ( on o tym wiedział bo sie dokładał ) karabin, niestety przyszedł uszkodzony, złożyliśmy reklamacje i wysłaliśmy go do serwisu, dostałem maila ze karabin naprawiony i ze juz w drodze do mnie jest . Ucieszony dzwonie do kolegi ze mam juz karabin przychodzi otwieramy a tam karbin w takim samym stanie w jakim został wysłany, a naprawa wpisana na karcie gwarancyjnej :( wcześniejsze zakupy w tym sklepie były udane .

Link to post
Share on other sites

A ja niestety troszkę się ostatnio zawiodłem na serwisie oraz przeglądach zerowych wykonywanych przez obsługę taiwangun.com.

Do pierwszego zgrzytu doszło jakieś pół roku temu kiedy kupowałem replikę m14. Jako że szykował mi się akurat mały wypad a replika miała dojść akurat "na styk" zażyczyłem sobie montaż dokupionej gumki HU obawiając się, że sam nie zdążę jej wymienić.

Efekt: Olej silikonowy dosłownie wypływał z komory HU i jej okolic a gumka zamontowana była nieprawidłowo co powodowało zacinanie się kulek przy każdym strzale.

Replika oczywiście przegląd przeszła, została przestrzelana na odległość oraz sprawdzono działanie systemu HU - przynajmniej taka informacja widniała na dołączonej przez sklep karcie informacyjnej. Być może powyższe zabiegi były wykonane przed zmianą gumki choć wydaje mi się iż w przypadku gdy klient życzy sobie jej wymianę powinny zostać przeprowadzone po.

 

W dniu wczorajszym doszła do mnie kolejna replika zamówiona na taiwangun.com

Tym razem było to m249.

Tym razem replika rzekomo sprawdzona i przestrzelana na chrono zaraz po wyjęciu z pudełka nie strzela tj. słychać prace GB jednak kompozyt nie opuszcza lufy. Po krótkich oględzinach okazuje się że cały gearbox ma ok 1cm luzu w body.

Co prawda problem nie był trudny do usunięcia (dokręcenie dwóch śrubek stabilizujących GB) jednak skutecznie podniósł mi ciśnienie.

Dodam że z początku myślałem może że owe śruby poluzowały się w transporcie jednak po porządnym przestrzelaniu i "wytelepaniu" repliki problem się nie powtórzył.

Aha, olej silikonowy znowu zalał mi pół pokoju ;-)

 

To by było na tyle jeśli chodzi o moje żale i uwagi odnośnie sklepu.

Jeśli zaś chodzi o kontakt ze sklepem oraz szybkość realizacji zamówień to jestem z nich jak najbardziej zadowolony.

Link to post
Share on other sites

NEGATYW!!! Replika mp5-a4 przyszła z uszkodzonymi stykami... po kilku strzelankach plomba gwarancyjna, która była ustawiona w miejscu wkładania magazynka, oczywiście pękła od przecierania!!! Okulary i maska za 130zł popękały w kilku miejscach!!! W kamizelce poszły nitki i sam musiałem szyć!!! Shotgunom odpadają lufy i wszystko pęka!!! Przesyłka jest szybka ale kontakt z nimi w sprawie jakichś przedmiotów jest badziewna!!! Ogólnie wszystko się rozlatuje... o i jeszcze rękawiczki mi się rozpruły.

Większość ich produktów to tandeta czy ja mam takiego pecha?

Edited by MarioGrand
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...