Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A powiem tak mają dużo "chińczyków" praktycznie raczej sklep z dolną półką mi się kojarzy kupiłem kiedyś parę rzeczy od nich bodajże produkcji ACM rozpadły mi się po 2 tygodniach normalnego używania nie bawiłem wtedy się jeszcze w MilSimy lub jakieś bardziej hardcorowe wersje strzelanek. Raczej jakość średnia co do obsługi jest Ok ale odradzam kupowania chińczyków.

Podsumowując miła obsługa niektóre karabinki mają OK a sprzęt raczej słaby w sumie moje uczucia co do tego sklepu są mieszane.

Link to post
Share on other sites

Jak zwykle, po przesyłkach z Taiwana trzeba bawić się z paczką, ale to na plus wychodzi. :)

 

Ostatnio kupiłem maskę neoprenową na rzepy i co się okazało? Posiadała tylko dwie miękkie "poduszki" i nie można było jej założyć.

Edited by Lemonpl
Link to post
Share on other sites

W moim przypadku raczej pozytywnie, replika + wszystkie dodatki dotarły w 2 dni zapakowane tak pancernie, że kurier nie mógł wyjść z wrażenia :wink: Niestety pojawił się także zgrzyt, zakupiona bateria li-po firefoxa miała uszkodzone 2 z 3 ogniw i poszła na reklamację. W zależności od tego jak zostanie rozwiązana sprawa zdecyduję, czy warto zostawić tam jeszcze parę złotych.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamawiam u nich często. Jest zawsze bezproblemowo, miła obsługa. Widzę, nie tylko ja mam problemy z otworzeniem paczki, ale wychodzi to na plus, bo nigdy nic nie było uszkodzonego.

 

Co do kulek PJ, to pogorszyły się bardzo jakościowo. Mam około 2tyś 0,25 sprzed 1,5 roku i porównując je z kulkami nowymi, to te starsze latają lepiej, są też lepiej wykonane. Ale nie zacinają się i midy podają je normalnie, więc generalnie zastrzeżeń nie mam.

 

Ogółem sklep ma u mnie duży + :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Byłem wczoraj osobiście kupić kilka pierdółek. Najpierw grzecznie czekałem w kolejce, obsługiwano jakichś dwóch klientów. Potem zza lady zniknęła obsługa więc chwilę poczekałem. Po kilkukrotnym chrząknięciu i staniu 15 minut kiedy kilkakrotnie mijał mnie ktoś z obsługi (niosąc jakieś kartony chyba) i zero reakcji- wyszedłem. Może brakuje im pracowników? Nie wiem. Minus.

Link to post
Share on other sites

Zamawiam u nich od roku i jeszcze się nie zawiodłem. Dziś poszło kolejne zamówienie i pewnie tak jak zawsze pakę będę miał na drugi dzień.

 

Potem zza lady zniknęła obsługa więc chwilę poczekałem. Po kilkukrotnym chrząknięciu i staniu 15 minut kiedy kilkakrotnie mijał mnie ktoś z obsługi (niosąc jakieś kartony chyba) i zero reakcji- wyszedłem. Może brakuje im pracowników? Nie wiem.

 

Fakt faktem to co napisałeś zdarza im się dość często. No ale nie dziwota, jak w większości jadą na zamówieniach przez neta, to i na miejscu czasu nie mają. Za takie podejście minus. Za całą resztę plus.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nigdy nie zamawiałem przez neta, ale z czystym sumieniem mogę polecić sklep stacjonarny, kupywałem u nich już kilka broni i mnóstwo akcesoriów. Obsługa miła, można nawet kupić rzeczy których nie ma na stornie ;) (kilka już kupywałem) Z reklamacją nigdy nie miąłem problemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...