Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A takowe pojawiają się od razu przy zaksięgowaniu zapłaty czy mam pisać iż nie otrzymałem 30 ileś punktów za paczkę kulek za pobraniem? Nie jest to dla mnie jakiś problem, że nie mam tych punktów, ale mogą się kiedyś przydać :icon_biggrin:

 

#edit.

Dobrze, już chyba wiem co może być powodem braku punktów.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Kolega kilka postów wyżej chciał dinozaura... Nie lubię dinozaurów ogólnie. Ale moja dziewczyna lubi kwiatki. Nie wierzyła mi że specjalnie dla niej wyślą... Poprosiłem więc o rysunek kwiatka...

 

100_6034.JPG

 

Wielkie dzięki dla sklepu, zakład z dziewczyną wygrałem... O co zakład ? No wiadomo : )

 

Kolejne posty zawierające zdjęcia obrazujące paczkę, lub jej dekorację będą leciały w kosmos i posypią się bany. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem trochę po 24 w poniedziałek, dziś już dostałem, ogromny plus! :icon_biggrin:

 

A ktoś będzie prosił lub to zrobił o zdjęcie któregoś z palców pracownika?

 

Ci goście z taiwana to teraz muszą mieć niezłe jaja z nami.

 

I to jakie!

 

Też będę miał ubaw, jeśli ktoś jeszcze wrzuci tutaj jakieś zdjęcie opakowania paczki. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Nie mam nic do zarzucenia: zamówiłem już sporo sprzętu, i za każdym razem nawet pomimo fanaberii typu przetrzmynie paczki u nich, żeby połączyć ją z inną paczką kupioną za punkty wszystko docierało bardzo szybko.

Mogę też dodać, że nie spotkałem się z żadnym uszkodzeniem, czy niedomaganiem w ich produktach, w przeciwieństwie do "markowych" rzeczy które kupowałem w najbliższym mnie specshopie, a które notorycznie miały awarie (replika classica), czy też szybko się zużywały (a-tacs który sprał się w drugim praniu)

 

TL;DR

WIELKI PLUS DLA NICH

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

Nie wiem czy ktoś z Was pisał o zakupach na raty w tym sklepie a nie chce mi się przeglądać 53 stron ( lenistwo ale co tam ). Ja kupowałem, zakupu dokonałem w niedzielę 13.1.2013, w poniedziałek był u mnie kurier z dokumentami, w środę dostałem mail, że potwierdzono iż podpisałem umowę a w czwartek replika była u mnie w domu, więc jak dla mnie rewelacja. Obsługa to kolejny mega plus tego sklepu, pełna informacja, wsparcie i czas odpowiedzi na mail bardzo krótki, na dodatek poprosiłem o mały bonus w postaci zdjęcia zwierzaka dodanego do repliki co by kobieta moja łatwiej przyjęła wydanie kasy na różne graty do ASG :icon_smile: Wszystko się zgadzało, replika działa, strzela. Ogólnie polecam i to bardzo.

 

Fajnie, że dzielisz się informacją. Tak trzymać! Aczkolwiek tak na przyszłość odnośnie "nie chciało mi się czytać XX stron, to opcja "przeszukaj temat" działa póki co bez zarzutu.

W.

Link to post
Share on other sites

A ja daję serwisowi tajwanguna duuuży minus.Dwa lata temu[może i póżniej ]sprzedawali type 89. Napisałem czy serwisują, odpisali że nie bo większość części jest nietypowa i nie mają nawet okablowania! Przeca gerbox ma większośc części typowych a do okablowania wystarczy mieć dobry przewód.Replika przez nich sprzedawana a teraz wypiąć się na klienta? :icon_eek2: :icon_evil:

Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites

Ciesz się, że nie przyjęli do serwisu. Zamiast tego poszukaj porządnego serwisanta, który rzetelnie naprawi replikę. Taiwangun to dobry sklep do kupowania jednak są inne, o wiele lepsze serwisy. Dla Krakmanów zajmujących się sprzedażą chińszczyzny o wysokiej awaryjności serwis jest raczej kulą u nogi niż źródłem zarobku więc i podejście inne. :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wszystko git i malina, aż chce się wydawać u nich kasę. Przesyłki bardzo szybko realizowane, dobrze zapakowane i z reklamacjami nie ma problemu. Z 3 razy reklamowałem źle wykonane oszynowania do eMek, po około tygodniu była zawsze u mnie nówka funka, dobrze wykonana.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Z racji że pracuje w Krakowie, wczoraj podjechałem zakupić w Taiwangun parę rzeczy. Przy okazji dowiedziałem się, że za niedługo nie będzie można już kupować od ręki, tylko będzie trzeba wcześniej zrobić zamówienie na ich stronie, ewentualnie na miejscu zamówić i odebrać w innym terminie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A co mi tam ! też się podzielę opinią.

Sklep moim zdaniem bardzo dobry.

Oferta swoim bogactwem może nie poraża ale mają wszystko co mi potrzeba, szybka obsługa paczki mam zawsze po 2 dniach od zakupu.

Towar zawsze bardzo dobrze i solidnie zapakowany.

Jedyny minus to że punkty znikają zanim zdąży się uzbierać na coś konkretnego ;p

 

Polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A więc tak. Pewnego razu zrobiłem zamówienie i produkty zostały pomylone. Odesłałem to co nie chciałem i przysłali mi to co chciałem, ze zwrotem kosztów przesyłki i informacją by przy następnym zamówiniu wspomnieć tą sytuację. Przyszło zamównie a tam dodatkowo do normalnego zamówienia, plecaczek, maska "kryj-ryj" i kominiarka. Ode mnie duży plus, a nawet dwa.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Więc, mam do was małe pytanie. Czy miał ktoś już problemy z ich serwisiem? Wysłałem do nich 3 raz replikę z tym samym problemem, a ona wróciła kolejny raz nienaprawiona :icon_sad: Raczej ze mną wszystko wporządku, bo nie tylko ja widzę problem, ale i ludzie, z którymi się strzelam, tylko wg. Pana z serwisu jest wszystko ok. Chodzi o ten problem http://forum.wmasg.p...-045-popychacz/ Tym razem nie wymiana gumki, ale dyszy i listwy, choć wymienili to na siłę, bo wg. nich jak przyszła to było git malina, a cierpliwość mi się już kończy, bo wydałem już 60zł na przesyłki i straciłem sporo spotkań

Edited by Pixel_95
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...