Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Polecam jak najbardziej.Kontakt nawet w nocy o polnocy.Wysylalem do naprawy na gwarancji 2x mb03 i proszac o zwrot kosztow wysylki z kazdym razem kulki za 1 P&J 2000szt. 0.23g za 2 Guarder 3500szt. 0.28g.Szybko paczki przychodza.Szkoda ze nie maja elementow do snajperek bo bym sobie kupil troche rzeczy.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakiś czas temu dokupiłem midów. Przyjechały nasmarowane, po jednej strzelance przestały działać. Brawo! Zamiast to czyścić powiniennem zwrócić je jako niezgodność towaru z umową, bo w moim zamówieniu nie było pisane nic o smarze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy w waszych oczach taiwangun trochę się opuścił? , zamówiłem berettę jakiś czas temu , prosiłem e-mailem o gwarancję (bo teraz tylko jest elektroniczna) dalej nie mogę się doczekać. 2 kolegów kupiło po Colt'cie , jednemu replika wcale nie działała , zaś drugiego magazynek to tragedia , wcale nie trzyma gazu. Z tego co wiem każda replika jest sprawdzana przed wysłaniem a jednak 3 przypadki tego typu pod rząd (olać tą gwarancję ale repliki? ) ,

Edited by glanu224
Link to post
Share on other sites

Kupujesz dnia pierwszego, drugiego dnia paczka w drodze, trzeciego już u mnie. Czyli czas realizacji jak najbardziej poprawny, co prawda jestem przyzwyczajony do tego, że jednego dnia do 13:00 kupuje a drugiego mam już towar, ale i tak nie ma źle ;)

 

Kontakt ze sklepem bardzo dobry, odpisują na każdego maila w trybie natychmiastowym!

 

Osobiście polecam sklep.

Link to post
Share on other sites

Zamówienie za prawie 1000 zł, dokonane i zapłacone we wtorek wieczorem, wysłane dopiero w piątek... Paczka w poniedziałek u mnie. Strasznie wolno jeśli o to chodzi, ale zamawiałem m.in. szynę i zapytałem czy pasuje do cm.040, napisali, że tak, a nie pasuję. Także prawdopodobnie jest albo do beryla albo ja robię coś nie tak. Poza tym wszystko w porządku.

 

Za późno żeby edytować... Niech to ktoś wklei do poprzedniego posta:

 

Edit. Zwracam honor, szyna pasuje, po prostu nie umiałem jej zamontować...

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Ostatnio zamówiłem MP5k Galaxy, co by powoli wprowadzić młodszego brata w to wyniszczające człowieka od środka hobby. Padło na taiwangun z jednego powodu: Mimo, że według mnie strasznie się rozprawili z tym programem lojalnościowym, muszę ich polecić za to, że za zamianę sprężyny na słabszą nie wzięli nic. Nie musiałem jej nawet dokupić. (Czy i jak to zrobili okaże się w przyszłości :icon_razz:)

 

Nie żebym komuś robił antyreklamę, ale pewien sklep zaczynający się na "G", a kończący na "e" chciał za coś takiego sto złotych. Rozumiem, że dokupienie sprężyny i w ogóle, ale 6-7 dych za montaż? Przecież i tak rzekomo robią przegląd zerowy :icon_razz:

 

Zamówienie realizowali około tygodnia, ale to zrozumiałe.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio zamawiałem akmsa boyi, kulki i dyszę. Wysyłka szybka, bo na drugi dzień od wpłaty, paczka wysłana i w 24 godziny doszła. Ale minus ogólnie za to, ze w uwagach dodałem aby zamontowali dyszę, czego nie uczynili. I teraz za rzecz wartą kilkanaście złotych stracę gwarancję jeśli zamontuję sam, albo będę płacił za wysyłkę w dwie strony :/ Szkoda bo fajne ceny, obsługa, szybka odpowiedź, ale na przyszłość radzę upominać się u nich o swoje kilka razy.

Link to post
Share on other sites

Oj :] wiem, wiem że nie zamontowali... nie jedną sam montowałem już. Przyszła oddzielnie zapakowana uszczelniona dysza, a przeźroczysta, zapaćkana stokowa w replice siedzi jeszcze. No i napisałem do nich reklamację, ale zapierają się że żadnej takiej wiadomości nie otrzymali ode mnie, o zamontowaniu. Tak więc jak pisałem, przypominajcie się kilka razy im.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dzisiaj odebrałem paczkę z Taiwangun. Mieszkam w Szczecinie, paczka szła z Krakowa, doszła w ciągu niecałych 36 godzin od momentu złożenia 3 zamówień (długa historia) i muszę powiedzieć, że widać znaczną poprawę w obsłudze sklepu. Dawniej obsługa zamówień była o wiele dłuższa (o ile się nie mylę kiedyś czekałem nawet w okolicach ponad tygodnia). Dzisiaj zamówienie zrealizowane zostało znacznie szybciej. WIELKI PLUS DLA JEDNEGO Z MOICH ULUBIONYCH SKLEPÓW. Trzymajcie ten poziom, bo jesteście jednym z głównych - obok Gunfire - źródeł zakupów wśród młodych maniaków asg - wiem to, bo rozmawiam z nowicjuszami i wiem, czego w pierwszym rzędzie potrzebują.

Link to post
Share on other sites

Kolejny zakup i replika w serwisie, replika naprawiona porządnie, zrobiony pomiar fps na prośbę, duży + za to. Miałem też "latający" selektor ognia, po poproszeniu o naprawę naprawili i siedzi tak mocno, że go trzeba (wyolbrzymiając) młotkiem przestawiać :)

Pan z serwisu dzwonił, pełna kultura, łatwo się dogadać, bardzo pozytywnie.

Paczka oczywiście pancerna i tym razem przyszła bardzo szybko.

Zdecydowanie jeden z lepszych sklepów, osobiście mój ulubiony.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówiłem lunetę , kopie leupolda m3, wersja 50mm plus kilka pierdół. Luneta przyszła uszkodzona (wada fabryczna), pozostałe towary bez zastrzeżeń, telefon do sklepu, chwilka rozmowy, odsyłam lunetę. Paczka odesłana tego samego dnia co ją otrzymałem, z gorącą prośbą o szybkie załatwienie sprawy. Następnego dnia telefony do Krakmana czy doszła paczka czy dadzą rade wymienić na sprawna dziś jeszcze abym w piątek ją otrzymał. Teoretycznie sklep ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji ale udało się załatwić wszystko w 10 minut. Następnego dnia dostałem paczkę z nową lunetą, wolna od wad. Duży plus.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Taiwangun.pl i rozbieżności w cenach. Chciałem w tym sklepie zamówić kilka produktów lecz zauważyłem dziwne zmiany cen w koszyku. są one nie wielkie o kilka groszy na sztuce towaru, lecz biorąc ilość zamówień dziennie zbierze się kilka złotówek więcej od nie świadomych kupujących. Nie występuje to tylko w tych towarach lecz z kilkoma produktami dodanymi do koszyka. Kontaktowałem się ze sklepem w tym temacie lecz jeszcze nie mieli chęci odpisać na mojego maila. Dla tego opisuje ową sytuację na tym forum.

a2f5bd4e33caf380.jpg

Link to post
Share on other sites

O co ten ból dupy? Przecież suma kosztów jest liczona z normalnych cen...

Cena jest liczona o od kwoty razem czyli od tych wyższych cena jaka powinna być to 129,35 a jest kwota nawet wyświetlona w "twój koszyk 129,38" więc jest coś nie tak. Nie boli mnie te 3gr tylko fakt że sklep robi sobie jaja z cenami.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...