Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Zamowienie złożone we wtorek w nocy, dodatkowo prośba o nadanie przesyłki dopiero we czwartek, gdyż wtedy będę w drodze powrotnej do domu i paczkę będę mógł odebrać najwcześniej w piątek.

Przez środę zamowienie nie ruszone, we czwartek momentalnie zrealizowane i paka wysłana. W piątek u mnie, wszystko ok.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Również muszę pochwalić sklep za obsługę. W glocku od cymy poszła uszczelka na dyszy, napisałem maila z pytaniem, czy przyślą mi samą uszczelkę, po paru dniach dostałem nową dyszę. Sprawa załatwiona dużo szybciej i wygodniej niż przez standardową reklamację i za ten stosunek do klienta mają u mnie ogromny plus.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

W Taiwangunie zamówiłem swoją pierwszą replikę. Zamówienie zostało złożone w poniedziałek, a następnego dnia już mogłem cieszyć się przesyłką. Paczka pancernie zapakowana, a oprócz karabinu otrzymałem również w prezencie paczkę kulek P&J. Sama replika działa bez zarzutu. Oby więcej takich sklepów w Polsce. :maniak_OK:

Edited by KOTOPIES
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich ostatnio G36C Boyi-a G00. Wysylka za granice - szybko i towar zapakowany zgodnie z umowa.

Replika dotarła ze złamanym wyciorem. Przeglądu zerowego brak - a szkoda gdyż wcześniejsze repliki zamówione od Taiwana zawsze przychodziły po przeglądzie.

Na dodatek na pytanie czy adapter na magi do M4 będzie pasował do G36 boyi-a odpowiedzieli iż nie - a adapter pasuje idealnie.

Link to post
Share on other sites

Wszystko rozwiązane, to mogę się wypowiedzieć.

Zdecydowany plus dla sklepu za szybkość rozpatrzenia reklamacji.

Zamówiłem sobie RK-01, przyszło z kilkoma wadami, po wysłaniu zgłoszenia początkowa odpowiedź trochę mnie zdrzaźniła, że proszą żeby odesłać i reklamacja zostanie rozpatrzona, ale to tylko replika, muszkę można wyprostować, a reszta to normalne rzeczy (chyba dość standardowa formułka, patrząc po temacie o Krzywym RK-02). Jednak okej, może faktycznie po zdjęciach nie zawsze wszystko widać, a trzeba chłopaków pochwalić za szybkość wymiany repliki - wysłałem we wtorek, dzisiaj już mam w rękach nową sztukę. I nawet dorzucili dwie paczuszki kulek, mimo że zamówienie złożone przed promocją świąteczną, będą do strzelby :D

Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz zamawiałem u Krakmanów :)

 

Bardzo pozytywnie. Obsługa bardzo miła! Wysyłka błyskawiczna - wysłano dosłownie "instantem" po dojściu przelewu. Gratis dostałem kulki i kupon. Zatkało mnie z wrażenia, taką walkę o klienta się docenia. Na pewno jeszcze nie raz zrobię u nich zakupy. :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem u nich stena AGMu, przysłali go bez muszki, ze zdechniętą baterią. Już kij z tą baterią bo i tak stokowych nimh nie używam i odsyłanie na swój koszt na wymianę średnio mi się opłaca, ale pomimo wymiany kilku maili z propozycją rozwiązania sprawy muszki nie został mi zaproponowany jakikolwiek gratis, nawet głupi kod rabatowy. Poza tym wszystko ok. Ocena neutral

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem gietę od Boyi wraz z montażem nowej gumki HU (przezroczysta Guarder) oraz wysłałem prośbę, by sprawdzili przy przeglądzie zerowym system hop up, ponieważ słyszałem, że są przypadki, gdy na zerowym ustawieniu HU podkręca bardzo mocno. Wszystko działa tak jak powinno, szybka wysyłka. Jednym słowem, polecam ten sklep. :)

Link to post
Share on other sites

Bardzo solidny sklep. Zamówienie złożyłem w dniu 1 stycznia wieczorem (czwartek), obejmowało replikę, wymianę sprężyny i gumki HU. W dniu 2 stycznia (piątek) po południu paczka była już nadana na wysyłkę. W dniu 5 stycznia (poniedziałek) koło południa otrzymałem pancernie opakowaną przesyłkę (czarna folia + bąbelkowa pod spód, do tego usztywnienie z kartonu na górze). W replice wymienili, co trzeba - zgodnie z zamówieniem. Przestrzelali przed wysyłką - dodana karta przeglądu zerowego. Dodali od siebie w gratisie paczkę kulek (1000 sztuk 0,2g). Polecam!

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem Thompsona od Cymy. Przed nowym rokiem, dotarł dopiero dziś, ale domyślam się, że to jak zwykle wina kuriera.

W paczce gratisowe 1000 kulek - fajna sprawa.

 

W opisie repliki widnieje "Magazynek, komora spustowa, zamkowa i lufa wykonane są w metalu.". W moim egzemplarzu komora spustowa jest plastikowa, z wersji budżetowej. Chciałbym zamiany na metalową, czekam na odpowiedź sklepu.

 

Druga sprawa - czaiłem się z kumplem na dwie repliki - on na m14 wood, ja na MG. Dziś przeglądałem sklep w poszukiwaniu kolby do m249, paczę, a tu promocja -50% na obie. No to wziąłem i kupiłem, zrobiłem przelew tradycyjny. Wieczorem dostaję maila, że zamówienie anulowane, bo promocja była przez błąd systemu. No i co teraz? Promocja widniała na stornie, oznaczona jasno -51%, a dowiaduję się, że nie mogę kupić, bo nie...

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem Thompsona od Cymy. Przed nowym rokiem, dotarł dopiero dziś, ale domyślam się, że to jak zwykle wina kuriera.

W paczce gratisowe 1000 kulek - fajna sprawa.

 

W opisie repliki widnieje "Magazynek, komora spustowa, zamkowa i lufa wykonane są w metalu.". W moim egzemplarzu komora spustowa jest plastikowa, z wersji budżetowej. Chciałbym zamiany na metalową, czekam na odpowiedź sklepu.

 

Druga sprawa - czaiłem się z kumplem na dwie repliki - on na m14 wood, ja na MG. Dziś przeglądałem sklep w poszukiwaniu kolby do m249, paczę, a tu promocja -50% na obie. No to wziąłem i kupiłem, zrobiłem przelew tradycyjny. Wieczorem dostaję maila, że zamówienie anulowane, bo promocja była przez błąd systemu. No i co teraz? Promocja widniała na stornie, oznaczona jasno -51%, a dowiaduję się, że nie mogę kupić, bo nie...

 

No więc to były moje dwa ostatnie zamówienia na TG. o ile GF popełnia bardzo często błędy, ale potrafi się przyznać, a nie raz nawet zrekompensować w jakiś sposób, o tyle w TG wyjebka na klienta. A jeszcze nie tak dawno miałem o nich dobre zdanie.

 

sprawa z Thompsonem - jak się nie podoba, to mogę odesłać, ale ma być w stanie nienaruszonym.

ciekawe czy zmienią opis na stronie z kłamliwego na poprawny.

 

sprawa z promocją - nie doszło wg nich do zawarcia umowy kupna-sprzedaży, gdyż po zamówieniu nie dostaje się u nich maila potiwerdzającego. i gdzieś mają to, że kasa przelana. zamówienie anulowane.

 

Już nie mówiąc o tym, że wspomniałem im w mailach o tym, że przysłali mi uszkodzonego BARa - oczywiście nikt nie wpadł na to, że w dobrym tonie byłoby przysłać nierozerwaną gumkę hop up.

 

Także po numerze z rokrocznym kasowaniem punktów lojalnościowych, olewaniem przeglądów zerowych (choć możliwe, że w moim M1A1 go zrobili, bo miał kilka kulek w magazynu i kolbę obitą w jednym miejscu), olewaniem rzetelności opisu repliki (full metal a 'pół metal' to spora różnica dla mnie) i ogólnie dziwnym podejściem do klienta - muszę sobie darować.

 

to już rsov się bardziej stara, a miesięcznie mają więcej zamówień, niż TG rocznie.

Link to post
Share on other sites

sprawa z Thompsonem - jak się nie podoba, to mogę odesłać, ale ma być w stanie nienaruszonym.

ciekawe czy zmienią opis na stronie z kłamliwego na poprawny..

Skądś to znam... Opis w sumie każdego prawie kałacha od bojca:

Korpus wraz z zamontowaną szyną boczną, pokrywa zamka i kolba składana została wykonana ze stali (gięta blacha)

Nie spodziewałem się żeby w wersji non-S były one (szyny) stalowe i takie też nie są... Zwykły znal, ale nie chciało mi się z nimi użerać o coś, co i tak zdjąłem z repliki.

 

Przy okazji chyba będę musiał do sklepu przedzwonić, bo ciągle nie widzę zwrotu kasy za wysyłkę na reklamację.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem w Taiwangun kilka replik i sklep będę zawsze polecał .Korzystam z usług sklepu stacjonarnego i internetowego. Nigdy nie ma problemu gdy nawet przyjdzie się w dniach gdy sklep stacjonarny nie jest otwarty. Zawsze miła obsługa i doradztwo a powiem, że jestem bardzo nudzącym klientem i nikomu z obsługi sklepu i serwisu to nie przeszkadza. Gdy repliki nie ma wystawionej zawsze zostanie przyniesiona z magazynu by można było oglądnąć dotknąć i pomacać. Serwis też polecam z całym sercem przerobiłem wielu serwisantów asg którzy byli polecani w środowisku i tylko w Taiwangun zawsze jest ok .Po za tym nie ma tez problemu z serwisowaniem używanych replik.Co do przeglądu zerowego ma go każda replika którą kupowałem u nich na co jest zawsze dołączony stosowny dokument z wynikami testu replik na chrono czego u konkurencji brak.A ostatnio bardzo mi się podobało to, że mimo zmiany kursu znienawidzonego dolara TG postarało się o zrobienie promocji tak by ceny replik utrzymały się na poziomie z 2014 roku .

Link to post
Share on other sites
...A ostatnio bardzo mi się podobało to, że mimo zmiany kursu znienawidzonego dolara TG postarało się o zrobienie promocji tak by ceny replik utrzymały się na poziomie z 2014 roku .

 

Akurat od dzisiaj parę rzeczy poszło w górę( Cyma MP5). Ale trzeba przyznać, ze kontakt ( przynajmniej ze mną ) jest naprawdę ok.

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

 

 

 

 

Akurat od dzisiaj parę rzeczy poszło w górę( Cyma MP5). Ale trzeba przyznać, ze kontakt ( przynajmniej ze mną ) jest naprawdę ok.

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

 

 

 

 

 

Akurat od dzisiaj parę rzeczy poszło w górę( np. Cyma MP5). Ale trzeba przyznać, ze kontakt ( przynajmniej ze mną ) jest naprawdę ok.

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

Cos wysłało się podwójnie. Proszę moderację o skasowanie dubletu.

 

Pozdrawiam

Paweł

------------

wysłane z SM-T311 za pomocą Tapatalka

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zrobiłem małe zamówienie we wtorek (20.01) ok godziny dwudziestej; opłaciłem je tego samego dnia. Dziś paczka u mnie (tj 23.01). Krakman się postarał, jak wrócę na kwadrat to sprawdzę zgodność paczki. Ogółem wielki plus dla taiwanguna, szkoda, że nie mają na stanie kuleczek G&G i więcej części serwisowych (chociażby wtyczek T, ale pewnie jakby zadzwonił człowiek to by znaleźli na serwisie) i jakiegoś programu punktowego (chyba, że ten stary jeszcze działa). Rejon: Mazowsze, Grójec

Link to post
Share on other sites

U mnie również szybka realizacja. Nie wiem jak ze zgodnością, bo jestem poza domem i wracam za dwa tygodnie. Paczkę zamówiłem do mamusi, więc nawet nie chciało mi się próbować dopytywać i tłumaczyć co jest co :D

Wkurza jedno:

Pomimo że w adresie dostawy jest miejsce na nr telefonu, to kurier nadal dostaje nr z danych bilingowych. Zamiast dzwonić do mamy, dzwonił do mnie będącego 400km od miejsca dostarczenia paczki.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...