Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłem u nich pierwszego dnia po otwarciu. Calkiem spoko obsluga, mieli straszny balagan, ale to dlatego, ze dopiero zaczynaja. Na scianie wisi "kolekcja" replik replik (chinczyków) wszelkiego mozliwego rodzaju. Karabiny z STTI(SR to sie chyba nazywa, mam nadzieje ze nie poprzekrecalem) lezaly zapakowane (JEZU ILE TEGO MAJA!) [podobnie jak pistolety (ILOSC TOWARU OLBRZYMIA). Na zyczenie pokazali kazda replike, podali kazda cene. Asortymen ma byc stopniowo zwiekszany z tego co mi powiedziano (o ile dobrze pamietam to na poczatku grudnia ma byc juz wszystko). Co do M700 to widzialem, cena jak na stronie z tym ze pamietajcie ze fps-y nie te co w Tanace. Zapowiada sie naprawde ciekawy sklep. Z tego co zrozumialem to przedstawicielstwo STTI w Polsze? Także duzy wybór produktów KJ Works. Jade jutro po "klameczki" wiec dam znac co i jak.

Poki co to maja sie skupic tylko na tych 2 firmach- STTI i KJW (ponoć)

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

szczerze polecam ten sklep!! spory wybór(z tego co się orientuje to na dzień dzisiejszy cała oferta nie została jeszcze umieszczona na www), miła obsługa oraz przystępne ceny, można wszystko na miejscu obejrzeć. jestem bardzo zadowolony z zakupów(SR4). polecam

Link to post
Share on other sites

Hitman kupil Berette 92 KJW. Niestety okazało sie, że ma wade fabryczna( najprawdopodobniej), zacinala sie, nie dalo sie wystrzelic calego magazynka, sprezyna przy magazynku sie blokowala. Przyjechaliismy do nich, sprawdzili, gwarancje jak najbardziej uznali bez żadnych oporów/problemów (wystarczylo paragon pokazac). Replika najprawdopodobniej wroci do producenta jako ta z wada fabryczna. Jak narazie wszystko ok,szybko i profesjonalnie.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Generalnie sklep ma bardzo dużo plusów (pisali już o tym wyżej).

Narzekać można jednak na mały wybór broni i akcesoriów.

 

Zdecydowanie nie polecam kupowania tam kulek 0.25 (produkowanych specjalnie dla Krakmana) ponieważ ich jakość wykoniania jest fatalna.

Link to post
Share on other sites

Przebrałem teraz na szybko ok 150 kulek i oto co wygrzebałem:

 

Zdjęcia

http://www.boawilki.livenet.pl/foto/kulki.jpg -male zdjęcie

 

http://www.boawilki.livenet.pl/foto/kulki2.jpg -duże zdjęcie

 

Kulka na samej górze zdjęcia ma wgniecenie. Podczas strzelania znalazłem więcej takich z dużo większymi wgłębieniami. Zdjęcia nie oddają rzeczywistego obrazu ale nie dysponuję lepszym sprzętem.

 

Takie rzeczy jak rozpołowione kulki zdarzają się i u innych producentów ale tutaj też tego było sporo.

 

Dobrzę życzę krakmanowi bo sklep z prawdziwego zdarzenia w moim mieście to fantastyczna wiadomość ale jak będą mi sprzedawać taki towar to szybko skończy się mój entuzjazm.

 

Pozdrawiam

 

PS. Cały czas pisze tu o kulkach "0.25 made for Krakman" a nie STTI. Tych ostanich nie mieli.

Link to post
Share on other sites

CO sie tyczy tych kulek o ktorych wspominal Macq.

Bylem tam dzisiaj zakupic te kulki (mowie o STTI) mieli tylko te MADE FOR KRAKMAN :P wiec mowie spokojnie ze nie chodzi mi o te tylko o STTI bo te dla Krakmana sa "nieciekawe".

Dowiedzialem sie ze te dla Krakmana to rowniez STTI (dziwne) i ze innych nie mieli tylko zawsze te

Zakupilem przebralem i jakos nie bylo z nimi tak zle, raczej rzeklbym standard jesli chodzi o kulki.

Mozliwe ,ze nie zauwazylem wiekszosci wad (po 12h w pracy moge juz kiepsko na oczy widziec)

Poza tym faktycznie widzialem kulki Macqa na zywo i przyznam mu racje ze dosc latwo bylo znalezc jakas felerna sztuke jednak inny kolega (strzelajacy p90) rowniez mial te kulki i mowil ze wszystko z nimi OK i sa bez zarzutu.

Swoje dokladne zdanie o nic wyraze po Yukonie.

Tak poza nawiasem na Yukonie bedzie koles z Krakmana i prosil zebym mu wzial opakowanie z tych felernych kulek jesli jakies uda mi sie zalatwic (:D usmiech w strone Macqa) bo sam chcialby je zobaczyc (za co duzy plus bo jednak zainteresowali sie ta sprawa)

Ogolnie sklep swietny , obsluga OK (na wszystkie moje pytania uzyskalem odpowiedz) wybor broni tez spory (STTI przede wszystkim)

Bardzo duza liczba broni dla poczatkujacych w atrakcyjnych cenach (widzialem rewolwer gaziaka za 69zl)

A co do cen swiatecznych to dodam , ze jeszcze spadna :P czyli tez plus ,ze wchodzac na rynek obnizaja ceny.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Bardzo możliwe że te jak to określiłem "made for krakman" to były STTI jednak nie były oznaczone wyraźnie (może gdzieś na opakowaniu była mała wzmianka i ją przeoczyłem).

 

Co do kulek to może trafiłem na felerną paczkę. Nie wiem bo już więcej ich nie kupie.

 

Dla porównania guardery mają 99% dobrych kulek. Przepatrzyłem już niejedną paczkę. Szkoda tylko że w krakmanie nie ma kulek 0.25 tej firmy.

 

tak poza nawiasem na Yukonie bedzie koles z Krakmana i prosil zebym mu wzial opakowanie z tych felernych kulek

 

Niestety rozdałem już te kulki ale zdjęcia niektórych są w poprzednim poście.

 

(za co duzy plus bo jednak zainteresowali sie ta sprawa)

 

Wkońcu też maniacy :wink:

 

Poza tą sprawą z kulkami to zgadzam się z

Ogolnie sklep swietny , obsluga OK
.

 

Dalej jednak ponarzekam na ubogi asortyment. Nie ma nadal np. wzmocnionych GB ver.3. A szkoda bo powoli planuje tunning AUGa.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ok po Yukonie moge kontynuowac watek o tych kulkach made for krakman

zaczne od tego ze widzialem kulki Macqa i faktycznie byly one ciut ponizej krytyki

mimo wszystko zaryzykowalem i je kupilem

fakt faktem zdarzyly mi sie jeakies felerne (okolo 5% tak na oko) jednak obylo sie bez zaciec itp

strzelalem na nich cale manewry i ogolnie musze przyznac ze obawialem sie iz bedzie znacznie gorzej

fakt to nie to co excel czy tm ale za ta cene sa warte tego by je zakupic (4000 = 35zl)

niewielkie odchylenia od normy jesli chodzi o celnosc (sporadyczne przypadki (single shot))

jednak jesli ktos woli 100% gwarancji najlepszej ajkosci wykonania wtedy faktycznie pozostaje tylko guarder lub excel

Link to post
Share on other sites

No to teraz ja...

Zamówiłem u nich WELL'a R6. Kontakt mailowy bezproblemowy, odpowiedzi krótkie, jasne i na temat. Kontakt telefoniczny też ok. Mała ciekawostka tylko że panowie dzwonili do mnie dwa razy z pytaniem czy przesyłka za pobraniem czy też wpłata na konto (zaznaczyłem w mailu że na konto), po czym dzwonili też jeszcze do osoby odbierajacej moją paczkę (podanej w mailu gdzie pisałem że zapłacę przelewem) z pytaniem czy... Za pobraniem czy na konto :):):)

Przesyłka szybka, w pudełeczku wszytsko co zamówiłem, dobrze zapakowane.

Generalnie dla sklepu + za solidność i mały plusik z przymróżeniem oka za upewnianie się ponad wszelką wątpliwość co do sposobu płatności :):):)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...