Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

kupiłem u nich ostatnio pokrowiec na mojego kałaszka..panowie z taiwanguna byli bardzo cierpliwi w odpowiadaniu na moje pytania związane zpokrowcem jestem bardzo zadowolony z kosztów wysyłki ponieważ są one bardzo niskie (jak nie najniższe :D)przesyłka super spakowana..ogułem jestem bardzo zadowolony z ich usług i to napewno nie będzie to ostatni raz kiedy robie u nich zakupy :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj byłem i kupiłem CM.023 czyli tanie MP5-J z dwoma tysiącami 0,12 fajnie że przesmarowali tego PM-a ojelkiem silikonowym ( magi też ) , przetestowali i wszystko widziałem.Ale mały minusik za to że powiedzieli mi błędne dane dotyczące magów .No więc spytałem ile sie mieści w hi capie i low capie kulek .Facet powiedział ,że w low około 40 kulek a hi 250.Gdy sprawdziłem w domu ile się mieści okazało się że low 20 a hi 110 ( załadowałem low na maksa , przeliczyłem i wyszło coś koło 20 a z hi to pisało tak w instrukcji [110])

 

ale i tak polecam +

Link to post
Share on other sites

Kolejny raz zamowilem w sklepie Taiwungun.com. Zamowienie zostalo wyslane 25 pazdziernika - mialo dojsc w przeciagu 2-5 dni.. doszlo nazajutrz od zamowienia :). Nie ma co sie rozpisywac. Po prostu konkretny sklep, swietny kontakt.. w dodatku pojaiwa sie coraz wiecej replik. Nic tylko polecic. Zobrazuje to tak ze jak mam kupic cokolwiek zwiazanego z ASG oprocz kulek to robie to wysylkowo u Krakmana mimo ze na miejscu mam airsoftguns.pl :) :).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ufoman, nie wiem kiedy ostatnio byłes na Krakmana, czy masz jakąś range tam, ale ja zostawiłem u nich już troche pieniędzy i widze, że to nie jest żaden program lojalnościowy. Po poście AdRaina moge stwierdzić, że chodzi raczej o rabaty wydawane wedle uznania przez sklep bo mimo, że moja ranga skoczyła już parę razy nie zobaczyłem, jakiejkolwiek zmiany w cenach.

Link to post
Share on other sites

według uznania? buehehehehhehehe nie moge się powstrzymać :D pisze do nich co drugi dizeń jestem naprawde upierdliwy, i miałbym mieć jakiekolwiek u nich uznanie? Kemer... komunizm już się skończył :D krakman mi napisał dokładnie tak

 

"witam

Chcemy poprostu wiedziec za ile klient zamówił i w zaleznosci tego beda

przyznawane jakies drobne rabaty

pozdrawiam"

 

Może to jeszcze nie działa bo jest w stanie prac?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chcialem podziekowac Panu Krzysztofowi ze sklepu Krakman. Guna otrzymalem w bardzo szybkim tempie (24h), replika bardzo dobrze zserwisowana. Chcialem podziekowac rownierz za pas 3-punktowy oraz metalowy przeziernik.

 

Bardzo polecam robienie zakupow na TaiwanGun.com

 

Jeszcze raz dziekuje.

 

Robert B.

Link to post
Share on other sites

I kolejny WIELKI PLUS dla Taiwanguna.

Wzorowy kontakt, przyjemna obsługa (zmiana adresu płatnika i odbiorcy mimo,że kupowałem z mojego konta, dołączenie preclufy mimo, że nie ma na stronie-znaleźli jeszcze w magazynie, i zmontowanie jej do kupy z komorą i gumką HU).

Polecam!

Link to post
Share on other sites
I kolejny WIELKI PLUS dla Taiwanguna.

Wzorowy kontakt, przyjemna obsługa (zmiana adresu płatnika i odbiorcy mimo,że kupowałem z mojego konta, dołączenie preclufy mimo, że nie ma na stronie-znaleźli jeszcze w magazynie, i zmontowanie jej do kupy z komorą i gumką HU).

Polecam!

 

Zgadzam się wielki +

ALE WIELKI MINUS DLA GLS dzizas - nawet dodzwonić sie do nich nie da ...

Link to post
Share on other sites

witam

 

bardzo sobie cenie ten sklep. Zadnych niedomowien, szybka wysylka, bardzo dobry kontakt. No i do tego ciekawa oferta.

 

Jeden minus: zero gratisow. A chyba, jesli sie robi zakupy na ponad 1000 zl, to mozna sie chocby kulek spodziewac, a nie tylko darmowego kuriera.

 

4+ dla sklepu

Link to post
Share on other sites

ogolnie mieszkam pare krokow od nich i musze powiedziec ze sa niesamowici :roll:

 

i jeszcze ciekawostka, cytata ze strony glownej taiwangun

2006-11-22 - AUTORYZOWANY SERWIS I SPRZEDAWCA PRODUKTÓW CLASSIC ARMY

Z przyjemnościa i duma informujemy naszych klientów że nasza firama KRAKMAN

została autoryzowanym przedstawicielem Classic Army.

8)

Link to post
Share on other sites

Wielki + dla serwisu

 

Padła mi elektryka w mp5, zaniosłem im w poniedziałek, powiedzieli, że przed weekendem raczej nie zdążą, bo mają dużo roboty. Ku mojemu zdziwieniu dzisiaj(czwartek) dzwonią i mówią, że wszystko gotowe, 3 dni zamiast tygodnia :-P .

Dodatkowo, na moje życzenie gumkę hop up wymienili.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...