Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Drugi machinegun... :->?

 

;-) eee chyba nie

Tak na moje oko, Krakmani nasprowadzali chinczyków, nie przetestowali dokładnie i wypuścili na rynek. Teraz mają pewnie mase roboty przy różnego typu "pierdołach".

Niedawno wysyłałem do nich replikę do naprawy, cóż zrobili/niezrobili musiałem sam poprawiać :roll: Na kontakt nie mogłem narzekać.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mnie się wydaje, że przesadzacie a porównania do machineguna są co najmniej przesadzone

ja kiedyś napaliłem się na usp - przesłali mi błyskawicznie, po czym po tyg okazało sie że stare dobre kjnot works nie działa- naprawili mi maga w ciągu 3 dni, ostatnio kupiłem mp5 pdw z małym felerem zamiast nominalnych 320fpsów miała 360... na ich koszt zmniejszyli mi moc do standardowych 320 i też nie było problemu.

dla mnie najważniejsze jest to, że w sklepie pracują maniacy, którzy znają się i na zabawie i na swojej pracy, a serwis oprócz paru znanych ze słyszenia baboli działa sprawnie i fachowo, ale jak wiadomo w naszym pięknym kraju jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził!

Link to post
Share on other sites

Brymer - opisuję dokładnie to, co mnie się zdarzyło. I co należy Krakmanom wskazać jako niedociągnięcie.

 

Może mam zawodowe skrzywienie, ale w mojej pracy: wskazanie niedociągnięcia -> działanie w celu jego naprawy / unikniecia w przyszłości -> brak niedociągnięć, a brak niedociągnięć = zadowolony klient.

Link to post
Share on other sites

Przesadzacie i to baaardzo porównując taiwangun do MG. Od dawna korzystam z tego sklepu i nigdy mnie nie zawiedli. Poza tym Ci którzy nie śpią na kasie powinni dziękować za to że Krakman ściąga chińskie repliki, wymienia w nich bebeszki na wzmocnione i sprzedaje z roczną gwarancją. Mogę się założyć że wiele osób nie zaczęło by zabawy z ASG gdyby nie on.

Więc wielki PLUS dla sklepu za ogół działalności, super kontakt, super ludzi tam pracujących, szybkich przesyłek, za to że nie robią problemów z wymianami itp oraz że zawsze mają czas odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. No i za to że wreszcie mogłem spełnić moje marzenie - czyli kupić m249 PARA nie wydając na nie 3 kafli.

Pozdrawiam ekipę taiwangun i polecam jeszcze raz ten sklep.

Link to post
Share on other sites

Paczka wysłana w piątek, w poniedziałek rano już u mnie. Jak to już wcześniej mogłem się naczytać w tym temacie była zapakowana pancernie, dobierałem się do niej jakieś 5min. Wszystko w jak najlepszym porządku, niczego nie brakowało, kontakt e-mailowy doskonały. Wielki plus!

Link to post
Share on other sites

Coz, u mnie troche gorzej. AUGa od jg zamowilem w poniedzialek wieczorem, doszedl w piatek. Minusik wedruje po polowie do krakmana - paczka przekazana kurierom 28 godzin po zaksiegowaniu pieniedzy na koncie (czyli niespecjalnie tego samego dnia) i do gls - odebrana 47 godzin od nadania (czyli niespecjalnie 24 godziny. Na szczescie zdazyla przed sobotnia strzelanka, no i poza tym wszystko przebiegalo poprawnie ;]

Link to post
Share on other sites

My zamawialiśmy z taiwana około 10 razy, paczka zawsze na drugi (raz chyba na 3) dzień dotarła. Blisko coprawda (Kraków-BielskoBiała), ale zawsze to coś. Raz była pomyłka - zamiast 15000 kulek 0.23, przysłali 15000 0.12. Po odesłaniu (na nasz koszt), paczka wróciła następnego dnia z małą rekompensatą (5000 kulek 0.23 gratis). Dlatego cenię ten sklep najbardziej z polskich.

Link to post
Share on other sites

We wtorek zamówiliśmy z kumplem dwa kałasze z Cymy i po wczorajszym wysłaniu dzisiaj otrzymałem. Plus i dla firmy kurierskiej i przede wszystkim dla Krakmanów za szybką wysyłkę. Polecam ! :mrgreen:

 

 

 

Pozdrawiam !

 

 

PS Dodam że to nie pierwsze moje zamówienie.

Link to post
Share on other sites

Mnie też współpraca z KRakmanem układa się bardzo dobrze.

 

A jeśli chodzi o serwis i zawodność replik - no cóż, taki jest charakter ich asortymentu. Ja osobiście podziwiam Krakmana od dłuższego czasu, że utrzymał się na rynku. Serwis kosztuje. I to bardzo dużo. A przychodó nie generuje żadnych.

 

Brawa i podziękowania od środowiska należą się też za markę P&J i rolę jaką odgrywa we wprowadzaniu nowych osób do airsoftu.

 

Nie róbmy z maniaków idiotów - jeśli ktoś decyduje się na tańszego AEG'a musi liczyć się z tym, że sklep w przypadku awarii będzie operował dłuższymi terminami, a naprawa czasem będzie bardzo trudna. Stąd Taiwangunowi należy się pewna wyrozumiałość.

Link to post
Share on other sites

w moim przypadku z przesyłką nie czekałem dłużej niż 3 dni,był przypadek że za dużo pieniędzy przelałem(5zł).W zamian za to przysłali mi ładownice która kosztuje 15zł.Pozatym korespondencja mailowa doskonała zawsze udzielą mi rady i odpowiedzą na nurtujące mnie pytania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep bardzo dobry, kontakt rzeczywiście bardzo dobry. Repliki są przesmarowywane i przestrzeliwane przed wysłaniem i to naprawdę ! Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po odebraniu repliki było sprawdzenie, czy rzeczywiście jest przesmarowana, i była! :)

Paczka była bardzo dobrze zabezpieczona, cała była owinięta folią bomblową, po prostu SUPER SKLEP.

 

SERDECZNIE POLECAM KUPOWAć NA www.taiwangun.com

Link to post
Share on other sites

Witam

Piszę to jako przestrogę...

We wrześniu zamówiłem AK47 z Cymy na taiwangun.

Wszystko szło pięknie i gładko, paczka doszła kurierem GLS, sprawdzam zawartość, wszystko jest. Wyciągam karabin, przykładam go do ramienia, w oczy rzucił mi się brak szczerbinki i ułamana muszka.

Fotki:

 

http://img292.imageshack.us/img292/6969/s8002674ha3.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/1020/s8002676gd3.jpg

 

Spojrzałem w styropian, gdyż w trakcie przesyłki mogło się to uszkodzić. Nie znalazłem tych części. Wziąłem komórkę i odrazu zadzwoniłem do krakmana, niestety to był piątek i było już po 17.00, więc w sklepie pustka. Wysłałem e-maila z opisem co się stało. Doszedł do mnie e-mail, że zostanie to wymienione za darmo. Spakowałem paczkę i odesłałem. Czekałem niecałe 3 tyg. Po czym zadzwoniłem. Dowiedziałem się że odkąd paczka do nich doszła leżała na magazynie. Wytłumaczyłem co i jak, pan z którym rozmawiałem wytłumaczył mi że to NA PEWNO nie ich wina by sprawdzają każdą replikę przed odesłaniem i to nie była ich sprawka.

Wytłumaczyłem, że ich nie obwiniam ale każdemu może zdarzyć się pomyłka. W końcu powiedział że muszę pokryć część kosztów...

Oburzyłem się i zacząłem negocjacje. Niestety chcieli 50zł + koszty przesyłki. Opie**oliłem ich z góry, to spuścili tez przesyłkę. Tak więc po 3 tyg. oczekiwania musiałem jeszcze dopłacić 50 zł za nic. Uszkodzenie nie powstało z mojej winy, a musiałem jeszcze dopłacić. Jestem uczciwy i nie wysyłał bym im sprzętu który sam popsułem.

 

Koledze z kolei przysłali magazynek "nowy", a miał wyraźne ślady intensywnego używania.

Edited by JKG91
Link to post
Share on other sites

Zamawiam na taiwangun od ponad roku. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy z mojego konta zamówiłem dla ekipy 5 Aegów II klasy. Cały sprzęt który przyszedł działał jak powininen ( niestety wady typowe dla danych egzemplarzy występowały -no ale o to sklepu obwiniać raczej nie można).

 

Jedymy poślizg jaki się zdarzył to brak na stanie zamówionego sprzętu ( kolimatora i bateri stick) ale sprzedawcy poinformowali mnie o tym fakcie tuż po złożeniu zamówienia,

 

Udało mi się też wytargować upust 5% przy pewnym sporym zamówieniu :uśmiech:

 

Przsesyłki do Warszawy docierają w 2-3 dni a serwis działa dość szybko ( AK47S cymy pojechało do serwisu w czwartek pocztą polską a wróciło we wtorek)

 

Muszę więc przyznać ze jak dotąd współpraca ze sklepem układa sie całkiem dobrze.

Link to post
Share on other sites

Sklep jest jak najbardziej w porządku, jedynym mankamentem z jakim sie spotkałem jest fakt, że nie zawsze można liczyć na dobry serwis. Emka z CA, doszła koledze z wadliwym systemem HU, mianowicie nie było widać efektu podkręcania kulki. Po wykonaniu telefonu zapewniono nas, że usterkę naprawią na poczekaniu. Złożyło sie akurat, że w weekend byliśmy w Krakowie i zajrzeliśmy do krakmanów, gdzie gość widząc mnie ze znajomym potraktował nas trochę z góry widząc, że mamy po 17 lat. Wziął replikę kolegi po czym stwierdził na bazie badanej prędkości fps, iż wszystko jest ok, wtedy to pojawiło się moje pytanie "To dlaczego replika na włączonym Hu leci na 20 metrów?" Na co sprzedawca odparł, że wszystkie repliki tak strzelają. Odpuściliśmy więc sobie i poszliśmy za hangary sprawdzić zasięg, nie byłem nawet pewien czy karabinek miał donośność 20 metrów. Kiedy zawitaliśmy do sklepu po raz drugi, sprzedawca wiedział, że nie odpuścimy i kazał zostawić replikę na gwarancji. Na drugi dzień kolega otrzymał telefon, że został wymieniony dystanzer i replika działa należycie. Rzeczywiście replika działała jak należy a doszła do kolegi w przeciągu dwóch dni.

Tak poza tą niefortunną sytuacją, mogę jak najbardziej polecić ten sklep, moja ocena to 5 z minusem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dostałem paczke (m4a1 PJ) i była ukręcona śrubka która utknęła. Wysłałem, naprawili i teraz jest dobrze. :)

Jedyny minus całego tego zdażenia to czas. Ale to jest już wina poczty (najpierw listonosz pomylił mieszkania, potem piorytet długo szedł a spowrotem kurier GLS zostawił paczke u sąsiadów bo mnie akurat nie było a jak to bywa z sąsiadami są "cicho ciemni" :/ ).

Daje WIELKI plus dla krakmanów :) :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wysłałem im M14 do serwisu, po tygodniu się za nią zabrali jednak....

 

+ Odpowiadali na każde, nawet najbardziej męczące maile odnośnie Karta :)

+ Złożyli go do kupy w niecały dzień (!) z uwzględnieniem części zewnętrznych któych brakowało i tuningiem wewnętrznym

+ Pan z serwisu do mnie dzwoniłi i wszystko ładnie wyjaśnił :) Pytał się co i jak.

+ Ogólnie wielki plus za obsługę klienta, za szybkość serwisu etc.

 

Jaki będzie wynik końcowy, tj. jak replika będzie się sprawowała napiszę niedługo :)

 

Jak na razie - wielki +

Edited by Drakeus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...