Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Melon. A propo takiej realizacji zamówień. Miałem podobnie, ale nie zraziłem się tym. Przypuszczam, że to zależy od ilości zamówień i kolejności danego zamówienia. Pewnie lecą w kolejności, a że w weekend dużo osób ma wolne (jakżeby inaczej), więc mogłeś się załapać na dłuższy termin. Nie skreślaj ich od razu. Nie jest tak źle :)

fistag. Poprzeglądaj sobie sklepy i się dowiesz wszystkiego. Sam zmarnowałem jakieś 3 miesiące na porównywanie sklepów i ten jest moim ulubionym. Jednak co do cen, to muszę przyznać, że w porównaniu np do gunfire, to niektóre towary są ok 10 zł droższe a inne tańsze. Musisz sam to sprawdzić. Niestety, nie dostaniesz gotowej recepty na wszystko.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie skreślaj ich od razu. Nie jest tak źle :)

Dla mnie to bardzo źle :P Nie strzelałem bardzo długo z powodu problemów ze sprzętem więc chyba sam rozumiesz :twisted:

Dostałem dopiero dziś rano maila że wysłali. Nadzieja że dojdzie jutro lub w piątek przed 11 trzyma mnie przy życiu :P

Link to post
Share on other sites

No i sam czekałem na paczkę z krakmana przez prawie 1,5 tygodnia. Wszystkiemu winny jest nie krakman, ale GLS, czyli kurier. W czwartek zadzwonił do domu i powiedział, żebym sam sobie odebrał paczkę ze Świebodzic, bo mu się nie opłaca jechać z 1 paczką do mnie na wioskę. Po interwencji sklepu, dostałem tą paczkę dzisiaj (czyli w poniedziałek), ale kurierem z Legnicy. Co ciekawe, jakoś temu kurierowi z Legnicy bardziej się opłacało jechać z 1 paczką do mnie, niż temu ze Świebodzic. A różnica w kilometrach diametralna, jakieś 20 km ze Świebodzic, do jakichś 50 z Legnicy. I co wy na to ?

Link to post
Share on other sites

Mnie karkman wkurzył, nie dość że nie dołączył paragonu, to jeszcze paczka przyszła po 5 dniach. Paragonu nie było a jest to pierwsza rzecz jakiej szukam w paczce. Chciałem oddać rzecz bo nie spełniała norm przyjętych w opisie i lipa, brak paragonu mnie dyskwalifikuje na wejściu.

P.S. Czarne kulki P&J 0,3g zacinają sie w większości magów, są takie precyzyjne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam mialem stycznosc z Krakmanem i oto moja opinia :Sklep jaki jest taki jest ,ale serwis odradzam byla u nich moja M4A1 G&P i po wystrzeleniu 1200 kulek poszla do innego serwisu .

Jako ze ja tez pracuje w serwisie i wiem ze każdy ma prawo do pomyłki , zmieniam opinie o krakmanie na pozytywna .Dla uzasadnienia napisze dlaczego :zglosil sie do mnie właściciel Krakmana z zapytaniem o opinie , po przedstawieniu mu moich obiekcji przyznał mi racje :> przeprosił za problemy i zaproponował rekompensatę poniesionych przeze mnie dodatkowych kosztów .Wielki szacunek dla niego za podejście do klienta , nie ma ludzi niezawodnych ale tylko niewielu potrafi przyznac sie do błędu a nie popelnia ich tylko ten ktory nic nie robi .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze nie będę sie już nigdy bal o bron wysyłajac ja do Krakmana wiedzac jak traktują klientów

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem tam kilka razy ale teraz bardzo sie na nich zawiodłem,jako że potrzebowałem szybko nakolanników zakupiłem o 7 rano w czwartek je u krk zakreślając wysyłkę kurierem.Zdenerowany zdeka dzwonie dziś do sklepu i okazałao się że dopiero dzisiaj będą wysłane.Ode mnie minus.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich pistolet gazowy. Biorąc pod uwagę święto pracy to śmiało mogę powiedzieć, że szybko się z tym uwinęli, byli bardzo pomocni w tłumaczeniu mi, co i jak co do broni gazowych, a do tego te promocje na repliki i kulki, oraz nagrody jak teraz karabin wsparcia przyciągają klientów.

 

Pełen pozytyw, polecam! :)

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu byłem w sklepie stacjonarnym naprawdę przyjemnie. Panowie uprzejmi i bardzo profesjonalnie podeszli do moich pytań. Piękne gablotki z gunami. Naprawdę warto tam zajrzeć. Jedno mogę rzec, żeby Panowie bardziej dostępne miejsce w Krakowie znaleźli :uśmiech: musiałem z drugiego końca miasta jechać z kolegą. Ale powiem jedno było warto! Obecnie dużo mailuje, zadaje dużo pytać itp.. - Wybredny jestem i bardzo upierdliwy (jako klient) Panowie zaś bardzo cierpliwi. Ogólnie kontakt mailowy wg. mnie mogę ocenić na 6. Wysłałem do nich już ze około: 40 maili z pytaniami :mrgreen: także wiem jak to wygląda. Odpowiedzi są szybkie, konkretne i profesjonalne. Dziś złożyłem zamówienie na 3 sztuki MP5 firmy JG (2x S5 i 1xS6) + kulki. Myślę że po weekendzie zobaczymy i dopisze ostateczną moją ocenę.

 

 

SKLEP GODNY POLECENIA , DUŻY +

Link to post
Share on other sites

Robiłem kilka zamówień, ale za każdym razem coś było nie tak:

1- Dawno temu replika przyszła ze złamaną kolbą, paczka nie uszkodzona. Olew bo został zaproponowany zwrot, ale było to jak na ten moment mało priorytetowe.

2- Ostatnio dzwoniąc tam, pytałem o max wielkość i typ baterii mieszczącej się do kolby, uzyskałem odpowiedź że każda do pojemności 1800, zadowolony zakupiłem replikę i baterię. Przyszło to wszystko i się okazuje, że wtyczka do baterii w broni jest typu mini, oraz że w kolbie mieści się bateria o pojemności 3000. Naprawdę mnie było stać, i mogli na mnie zarobić wciskając mi przejściówkę i sprzedając droższą baterię.

3- Bateria jak się okazało była urzywana, popękana izolacja na kablach i pogięta koszulka termokurczliwa na ogniwach. Po dłuższyvh problemach z baterią, stwierdzono że dwa ogniwa baterii sa wyschnięte(sprawdzone na porządnej ładowarce mikro.)

4- Podczas ostatnich odwiedzin w sklepie, obsługa była bardzo opieszała. Potraktowano mnie praktycznie jak intruza, tylko dlatego że pytałem o część za 30zł, kiedy obok stał klient kupujący replikę. Najlepsze było to że było tam trzech obsługujących ladę. Kiedy już się jakoś dogadaliśmy przerwano mi wypowiedź i zostałem poinformowany że tej części nie ma, i jest tylko taka za 100zł. Po dopytaniu się innego pracownika dostałem do ręki poszukiwany przezemnie zamiennik :)

 

Ogólna opinia na minus, widać że zaczynają już działać pewne ogólne zasady, że dobrze robimy to na czym dużo zarabiamy, a resztę można potraktować z przymrużeniem oka

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście sklepowi nie mam nic do zarzucenia. Dobra obsługa, podpowiedzą itp.

 

Ale co innego firma kurierska. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale do regionalnego oddziału się nie dodzwonisz, do centrali z resztą też, a kurier przyjdzie kiedy łaska. Paczka miała być po weekendzie w poniedziałek, a była w czwartek :poddanie:

Link to post
Share on other sites

A ja zmienie tą radosną atmosferę. Zamówiłem w piątek w tamtym tygodniu replikę oraz części. Replika miała być prezentem dla znajomego WCZORAJ. Paczka nie doszła ale logując się na stronie sklepu zobaczyłem, że moje zamówienie jest "anulowane"... Bez telefonu ani maila z wyjaśnieniami. To nie ładnie... Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja mam mieszane uczucia...ze strony sklepu wszystko zostało zrobione OK, kontakt, szybka wysyłka...tylko towar mnie rozczarował...zamówiłem low-capy AGM do M14 a otrzymałem przerobione chamsko hi-capy (wykręcona zębatka, dziura na klucz, błyszczą sie jak...). Powiem szczerze że spodziewałem sie czegoś bardziej przypominającego produkt DF, zwłaszcza że w cenie nie ma za bardzo różnicy.

Do tego wszystkiego firma kurierska nie wpłynęła zbytnio na moje pozytywne uczucia...odbiorca był nie obecny...szkoda tylko że w domu zawsze ktoś jest, a nawet jeśli by nikogo nie było to w końcu po coś się podaje nr tel kurierowi no i wypadało by zostawić awizo...

Link to post
Share on other sites

To i ja się wypowiem

Jakiś czas temu kupiłem u nich Mk 23 SOCOM TM. paczka przyszła po 2 dniach, otworzyłem i moim oczom ukazała się karteczka z napisem "USZKODZONY CYLINDER". przy zdziwionym kurierze rozebrałem replikę obejrzałem dokładnie cylinder i inne części i stwierdziłem, że skoro wszystko gra to nie będę jej odsyłał. Replika do dziś wystrzelała ok 3500 kulek i dalej świetnie działa. Kontakt ze sklepem świetny. Ta niespodzianka nie zraziła mnie do nich i na pewno jeszcze będziemy współpracować.

Link to post
Share on other sites

Dziś dodam swoje "trzy grosze" do tego tematu a mianowicie :

 

Na tym sklepie kupuje już ponad 1,5 roku i zrobiłem tam 14 zamówień na ponad 2400 zł , kulki , repliki , granatnik , plecak , część i tak dalej i szczerze mówiąc nigdy sie nie zawiodłem :mrgreen: zawsze paczki szybko docierały , nie było problemów że czegoś brakowało lub było nie zgodne z zamówieniem , ostatnio po zamówieniu wyskoczył mi wydatek i musiałem je anulować , nie było problemów :-P

 

Z czystym sumieniem daję OGROMNEGO + i polecam .

 

PS.Co do rang , czasami jest kilka zł taniej .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...