Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Ha, nie tylko to się zmieniło. Sprawdzcie jakie macie rabaty i czy wogóle je jeszcze macie. Zmieniła się polityka firmy i przy zakupach detalicznych max 3% dają. Nie wydałem może w nim wiele, bo niecałe 5k (dla niektórych dużo dla innych nie, więc bez komantarzy proszę) i na dzień dzisiejszy straciłem swoje rabaty:(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Serdecznie!

 

W związku z całkowitą zmianą oprogramowania naszego sklepu on-line, informujemy iż nie był możliwy transfer historii zamówień każdego klienta. Jednak z myślą o dobru naszych stałych klientów, został wykonany podprogram który zsumował wszystkie zakupy jakie dany klient od początku istnienia sklepu u nas wykonał. Suma kwoty zakupów została zaimportowana do bazy nowego sklepu tak aby każdy klient mógł korzystać z przysługującej mu rangi a co za tym idzie dodatkowego rabatu.

Pewne funkcje w naszym sklepie są jeszcze na etapie testowania i nie działają jeszcze prawidłowo, ale z dnia na dzień będziemy je poprawiać. Dziękujemy za spostrzeżenia jakie do nas przysyłacie, i prosimy o kolejne uwagi i komentarze które pomogą nam jeszcze bardziej usprawnić działanie naszego sklepu.

 

pzdr

Krzysiek -Krakman

Link to post
Share on other sites

Polecam sklep! Jeszcze ani razu się nie zawiodłem :)

A może jutro będzie ten pierwszy raz?

 

 

Replikę zamówiłem 11, więc 13 powinienem ją mieć (kurier). Jednak na stronie sklepu czytam:

"W dniu dzisiejszym tj 10.11.2008 ze względu na brak odbioru przesyłek przez kuriera GLS z naszej firmy, wszystkie realizowane w dniu dzisiejszym przez nas zamówienie zostaną wysłane 12 listopada. Za ta niedogodność powstałą z winy firmy kurierskiej serdecznie przepraszamy. Informujemy jednocześnie że pozostałe zamówienia będą realizowane zgodnie z datą wpłynięcia."

 

Do tego dochodzi jeszcze święto narodowe :???: I mamy dwa dni opóźnienia.

No ale jeśli Panowie z Taiwangun nie wyrobią się z przesyłką to nic się nie stanie :uśmiech:

Jednak czuje się jak dziecko które nie może doczekać się prezentu pod choinką ;-)

 

No i paczka nie przyszła.. szkoda

Link to post
Share on other sites

Ja jestem bardzo zadowolony, widać że panie i panowie poważnie podchodzą do swojej pracy i traktują klienta na wysokim poziomie. Bo kilkunastu zamówieniach mogę śmiało polecić sklep.

 

Co do cen nie tylko dlatego, że dolar i euro idą w gorę bo nie zależnie od tego w Polska i tak będzie na pierwszym miejscu w rankingu najgorszy stosunek zarobek/cena ;p (wiem to nie jest smieszne, ale nie ma co płakać tylko żyć dalej:P)

Link to post
Share on other sites

Na koncie mojej ekipy mamy zamówienia z Taiwangun na ponad 10 000 zł. Również zmartwiliśmy się widząc zanik rabatów, ale z tego co przeczytałem posta wyżej, to jest to w trakcie zmian ;).

 

A co do moich opinii o sklepie - około 30 zamówień i problemy były tylko dwa razy. Raz przysłano nie takie kulki jakie chcieliśmy (0.12 zamiast 0.23), jednak wzorowa postawa sklepu sprawiła, że 2 dni później otrzymaliśmy już dobre kulki wraz z paczką gratis.

 

Drugi niemiły incydent, to jak zamówiłem jakiś czas temu (około 2-3 miesiące temu) dwa zbiorniki GreenGasu. Jakież było moje zdziwienie, gdy obie butle zaraz po przyjściu były.. pełne zaledwie w połowie. Nie interweniowałem jednak, gdyż towar był dla znajomych, którym nie chciało się tego załatwiać. Domyślam się jednak, że w razie reklamacji nie byłoby problemów z wymianą butli.

 

Podsumowując:

Ceny - 9/10

Asortyment - 7/10

Obsługa - 9/10

Kontakt - 10/10

Słowem jeden wielki + ode mnie dla tego sklepu.

 

A z moich propozycji (;)) - proponowałbym Krakmanowi wprowadzić do oferty komorę hop-up King Arms do emek, gdyż wiele osób, które chce kupić emkę z taiwangun, to chce wymienić w niej od razu komorę na King Arms, której w ofercie nie ma, przez co bywało, że potencjalni chętni rezygnowali z chęci zakupu (dane na podstawie działu "Jestem Zielony"). Sam dwa razy wymieniałem komorę i zawsze musiałem robić to sam, gdyż replika była z jednego sklepu, a komora z innego ;).

 

Miło byłoby również zobaczyć w ofercie kulki G&G ;).

 

Pozdrawiam

Edited by Bajeczny1990
Link to post
Share on other sites

Przesyłki dochodzą już na następny dzień od daty zamówienia. - +

Odpowiadają na maile już nawet po 2h (pisałem o 21, a o 23 była odpowiedź) - +

Raz zamawiałem shotguna mossberg short, a przysłali mi long, który jest o 10 zł droższy, ale już nie chciało mi się fatygować bo rączka nie ma takiego dużego znaczenia jak dla mnie.

Dla kolegi przesłali popsute midcapy, ale nie było problemu z wymianą więc kolejny +

Polecam sklepik, jak mam do wyboru taiwangun.com lub jakiś inny sklep to wybieram taiwana.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem sobie cosik pod choinkę :) No i wpłata mi się ślizgnęła, poszła w poniedziałek. Tego samego dnia wieczorem, status przesyłki "czeka na wpłatę", ale obok "zapłacono: tak". No to myślę, fajnie, po świętach może będzie. A to zonk, wczoraj rano że zrealizowano, dzisiaj dosłownie 15 minut temu wpada kurier :)

 

Także i sklep zasuwa i kurier (GLS) zasuwa i ogólnie można polegać na tym sklepie. Dobrze robią to co robią :)

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem replikę + drobiazgi wyglądało to tak:

-czwartek 20 zamówienie

-piątek rano przesyłka została wysłana

-poniedziałek 15:30 odebrałem paczkę

 

Paczka była porządnie zapakowana jednak po otwarciu pudełka w wigilie zauważyłem że replika jest trochę odrapana(risy, śruby mocujące risy, tłumik płomienia) to mi nie przeszkadza ale nad spustem(po stronie wyrzutnika łusek) w okolicy pina widoczne są wgłębienia(6 z czego 4 większe w promieniu ok 0,8 cm od pina) wygląda to tak jak by ktoś nie trafił w pin.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...