Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też mam dla Nich olbrzymiego plusa

zamówiłem w poniedziałek, czyli dzień świateczny, wysłali we wtorek z samego rana, przed chwilą zapukał kurier i wręczył mi to cudeńko.

Szybko sprawnie i elegancko

na pudełku od wewnatrz jest do tego pieczątka "Replika sprawdzona i przestrzelana"

 

Bardzo pozytywnie

Wcześniej wysyłałem do NIch maile z pytaniami dot. tejze Beretty i zawsze dostawałem szybką odpowiedź

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znajomy z ekipu kupił sobie Shotgun Short [DE] właśnie z www.taiwangun.pl

przesyłka doszła szybko, co do sprzętu to shotguna ma już ponad 1miesiąc.

JA przymierzym się od nich do zakupupu REPLIKA M700 POLICE Heavy Weight Gas Rifle [KJW]

 

ale najpierw tzreba uzbierać trochę 8)

Z tego co kumpel kupował to dobry sklep dla początkujących i średniozaawansowanych :roll:

Link to post
Share on other sites

kupilem sobie u nich gaziaka-para ordance p14 za 199zl(colt).

wszystko bylo w porzadku ale po paru kulkach magazynek zaczal syczec i musialem go wymienic.oczywiscie nie bylo ZADNYCH PROBLEMOW i dostalem od reki nowa bron,karzda bron w tym sklepie mozna sobie spokojnie wyprobowac.wiec naprawde polecam!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

A ja sie wyłamie :(

 

Dostałęm dzisiaj Shotguna i Berette. Obie bronie mają wady :(

 

Shotgu ma krzywą lufe... tzn. z prawej strony mocowania lufy sie odkleiły (nie z mojej winy tak już było)

 

A Beretta od początku nie działa bo jak ją tylko wyjełem magazynek to ze środka wypadła jakś mała plastikowa część.

 

Pisałem do nich to mi piszą ze Beretta nie działa z mojej winy bo ja przełodowywałem na siłe (niby) :|

 

A ci do Shotguna to nic nie napisali i sie dalej nie odzywają :(

 

Więc jestem chyba pierwszym który ma zal do tego sklepu... :| :

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich Body[sRC] do M4 z ABS'u to za 65 zeta. Zapotrzebowanie wysłałem w nocy z poniedziałku na wtorek, czyli przyjęli je dopiero we wtorek po 15. Przesyłka była już w środę ok. 14 :D A podobno wysyłka przychodzi 2 do 5 dni roboczych :wink: (choć to raczej chyba "wina" Kuriera). Dla mnie całość bomba bo produkt był świetnie zabezpieczony i całkowicie pasuje do mojego m733 Marui.

Link to post
Share on other sites

Ja już miałem "przyjemność" zamawiać dwa razy, pierwszy raz zamówiłem socoma i berette (89zł) i akcesoria, a drugi raz akcesoria, co mnie zaskoczyło to, że pierwszy raz wysłałem im kase przed świętami 22grud. no i niestety musiałem troche poczekać, po świętach (27grud.) dostałem emaila: " ... suma przelewu 310.64 PLN do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy przelewu

prosimy o decyzję czy mamy anulować zamówienie ..." troche się zndenerwowałem i odpisałęm im że dokonałem wpłaty 22 grudnia z numeru takiego na kwote taką, po 15minutach otrzymałem kolejnego emaila z odpowiedzią, że dostali pieniądze i paczke wyślą następnego dnia. To zajście mnie troche zdziwiło, bo to wyglądało tak jakby nie sprawdzali stanu konta, ale następnego dnia o godzinie 8:30 dostałem wiadomość że paczka została wsłana, doszła dzień po wysłaniu. Drugi raz jak kupywałem to zamówiłem wszystko bardzo późno i późno wysłałem i kase, ale mimo to o godz. 12 (rano) dostałem wiadomość, że paczka została wysłana, oczywiście paczka przyszła dzień po wysłaniu. Ogólenie sklep polecam!!

Link to post
Share on other sites
- Nie ma w Warszawie :/
:lol: :lol:

No...w Wejherowie też mogłaby być filia ;)

 

A tak poważnie:

Kolega zamówił mp5 i przyszła, ale z rozwaloną kolbą. Skontaktował się ze sklepem, odesłał, wymienili i tego samego dnia odesłali.

Ja moja kolbę w mp też połamałem, Krakman przeczytał to w temacie i dostałem PW, że można u nich zakupić kolby w cenie 85zł. Wiem, że to jest ich zysk, ale nigdy z takim zainteresowaniem się nie spotkałem. Bardzo mi się to psodobało.

 

Kolejny + dla sklepu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

Kilka postów temu, bodajże Chopin pisał, ze kilkukrotnie dzwonili do niego ze sklepu potwierdzić, czy płatność odbywa się przelewem, czy za pobraniem. Widać mają z tym jakiś problem, bo dokladnie tydzień temu zamówiłem SR4T. W poniedziałek wysłano, w środę był kurier, niestety byłem w pracy więc nie odbralem. Telefon do GLS i umówiłem się na czwartkowy wieczór. Przy odbiorze okazało się, że jednak wypisano pobranie i kurier zabrał mi paczke z gunem sprzed nosa. Teraz na ponowną wizytę musze czekać do poniedziałku. Sytuacja lekko mnie zirytowała, aczkolwiek przyznam, że kontakt ze sklepem jest b.dobry i widać, że zależy im na kliencie (póki co :wink: ).

 

Edit: W końcu dostałem paczke (po drodze zdążyła jeszcze wrócić do Krk, heh) w ramach przeprosin podarowano mi dużą paczke kulek 0.25g i... jestem zadowolony :)

Podsumowaniem transakcji niech będzie to, co wytłuszczyłem.

Link to post
Share on other sites

A ja troche odstapie od normy i napisze o fizycznej czesci sklepu - mianowicie ich siedzibie. Bylem tam dzis - bardzo fajne miejsce. Wszystko wystawione, mozna obejrzec, postrzelac, sprawdzic na chrono - co tylko sie chce. No i klimat... Ta aura... Wszedzie repliki, czesci, kulki, gazy... Przychodzacy i dyskutujacy maniacy. Nie da sie tego opisac - poelcam osobista wizyte u Krakmanow. Zmiania ludzi ;-). Zalozylem sobie osobne konto na ktorym bedize sie odkladac kasan a M700. Uprzedzam, raz wezmiecie do reki i sie zakochacie - tak jak ja ;-)!

Link to post
Share on other sites

- Nie ma w Warszawie :/

Dobrze wam tak :lol:

 

A ja troche odstapie od normy i napisze o fizycznej czesci sklepu - mianowicie ich siedzibie. Bylem tam dzis - bardzo fajne miejsce. Wszystko wystawione, mozna obejrzec, postrzelac, sprawdzic na chrono - co tylko sie chce. No i klimat... Ta aura... Wszedzie repliki, czesci, kulki, gazy... Przychodzacy i dyskutujacy maniacy. Nie da sie tego opisac - poelcam osobista wizyte u Krakmanow. Zmiania ludzi . Zalozylem sobie osobne konto na ktorym bedize sie odkladac kasan a M700. Uprzedzam, raz wezmiecie do reki i sie zakochacie - tak jak ja !

Nom racja, tak tam jest. Mozna by tam nawet jakias gospode ASG zalozyc.

Tylko przy wjezdzie na teren magazynow jest taki dziad ochroniarz i ilekroc tam ide to on ma wąty. Za 1 razem powiedzialem mu ze ide do sklepu z bronia (nie chcialo mi sie tlumaczyc ze co to asg i wogole), to powiedzial ze tutaj nie ma czegos takiego i kazal mi spadac. Musialem sie wysilic i zaczac mu gadac o replikach to wreszcie pozwolil mi isc do "sklepu z zabawkami" jak on to nazwal.

I kiedy wchodze na teren magazynow to mowie ze ide do "zabawkowego" :D

Link to post
Share on other sites

witam,

rowniez bylem w sklepie stacjonarnym, replik co nie miara, sprezynek, gaziakow i elektrykow, wszystko mozna obejrzec, postrzelac, podotykac.

 

Ja udalem sie tam z zamiarem zakupu repliki, a dokladniej SR4 TACTICAL CARABINE w wersji 300 fps, zaloga taiwan'a poinformowala mnie ze wszytkie 300tki wyslali do servisu na przeglad i ze beda dopiero za kilka dni, juz myslalem ze wroce do domku z pustymi rekoma - a tu niespodzianka - zaproponowali ze sprzedadza mi replike mocniejsza 325 fps'ow w cenie repliki slabszej, oczywiscie wszystko pokazali i wytlumaczyli, poinstruowali co robic a czego nie, by nie wracac tam za szybko z zepsuta replika,

takze ogromny plus dla ludzi z taiwangun'a - podejscie do klienta naprawde na poziomie:)

 

pozdrawiam addams

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na krótką recenzję tego sklepu. Wysyłka była ekspresowa-pomimo małych problemów z firmą kurierską paczka była gotowa do odebrania dzień po jej zamówieniu! Ale to nie paczka była najważniejsza, a to co w niej-pistolety szczerze zaskoczyły mnie jakością. Nie ujmując nikomu profesjonalizmu uważałem produkty oferowane przez taiwanguns za odrobinę lepsze od shitu oferowanego na allegro. Przyjemnie się pomyliłem :)

Odnośnie samego sklepu napiszę więcej, gdy będę mógł przetestować np. proces serwisowania gnata, czego sobie ani tym bardziej Wam w żadnym wypadku nie życzę ;]

Link to post
Share on other sites

Firma solidna odpowiadają na każde pytanie wyczerpująco.

Interesował mnie u nich SOC 16 z G&G napisałem meila z prośbą o więcej szczegułów na jego temat i za godzinę odpowiedz, wkońcu zdecydowałem się i kupiłem.

Dla mnie Sklep ok, miła obsługa,kontakt i profesjonalizm sprawia to że daję tej Firmie wielki PLUS i polecam innym.

Pozdrawiam Egon

Link to post
Share on other sites

Dla Krakmana - duży plus -> kontakt telefoniczny, wzorowo, pytałem sie o coś, Pan z którym rozmawiałem nie był pewny, to mi dał kogoś jeszcze innego do telefonu, na drugi dzień zamówienie, na trzeci -> paczka u mnie :wink:

Dla GLC -> mały minus, za niekonsekwencje - umawiam sie z kurierem na 16 i mówie, że dopiero wtedy bede miał kase, on o 15 przyjeżdża :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...