Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Hm, Airsoftg... już zaczyna sprzedawać kałacha UTG (tego od Double Eagle). Czyżby Taiwangun czekał na model CYMY? Ładniejszy i bardziej realistyczny (oznaczenia producenta! Poza tym selektor ognia i mocowanie pasa też są 1:1 jak w prawdziwym), nawet jeśli droższy, to raczej jego będę polecał.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niegdy w zyciu nie widzialem tak szczelnie zapakowanej przesylki. smialismy sie nawet z kurierem, ktory coprawda powiedzial ze widzial juz ciezszy kaliber, ale mowi ze ta zdecydowanie jest pancerna ;)

 

zamowione w piatek, otrzymane w poniedzialek - czyli piorunem.

wszystko ladnie, replika przesmarowana, reszta gazu w magazynku, czyli tak jak powinno byc.

 

jedyne zastrzezenie to to ze pudelko z kulkami bylo pekniete... ale coz, to akurat nikla strata (pudelko sie trzyma, tylko jak mocniej by scisnac to peknie na 2 polowy) Wszystkie kulki w srodku, zadnych wysypanych ani nic.

 

wielki plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolejne SR4A3 we wrocku i kolejny zadowolony klient, kontakt ze sklepem bardzo dobry, odpowiedź na kazdego maila bardzo dokładna w ciągu kilku do kilkunastu minut, kasa wpłacona w środę, w czwartek gun w rękach, przejrzany, sprawdzony itp.

Duzy plus.

Link to post
Share on other sites

mialem taka sytuacje. moj R6 przyszedl troche poobijany i podrapany, widac bylo ze bolec zabezpieczajacy GB byl wybijany. wyslalem zarzalenie a ci mili panowie mi napisali ze u nich standardowo po sprowadzeniu tego sprzetu z chin robia przeglad broni. bylem tak wniebowziety ze odpuscilem, w koncu kilka rysek wzamian za taka dbalosc o klienta... :P

 

[Zdania zaczynamy z wielkiej litery]

Link to post
Share on other sites

Duży plus.

 

Wysłałem im giwerę SRC nie kupioną u nich, mimo to bez problemu przyjeli ją na warsztat, doradzili co trzbe wymienić wprowadzili poprawki (po uzgodnieniu) do tego co sobie zarzyczyłem i odesłali cudną replikę o sporo zwiększonej wartości ;)

 

Przybył nowy dobry sklep i brać airsoftowa :)

Link to post
Share on other sites

Zależy od tego jaka paczka... jeśli duża butla to waga poaczki >1kg. Priorytet +1 zł pobranie pewnie ok 4-5 zł... Dolicz też (o czym wielu zapomina) koszty wysłania - opakowanie, przejście sie na pocztę itp, a więc usługę wysłania.

Ale faktycznie drogo dość wyszło... Chyba, że kurierem :)

Link to post
Share on other sites

Odnośnie przesyłki, to jak się postarasz, to wyslą Ci Poczta Polską. Wtedy jest 6,5 zł na konto i 10 zł "za pobraniem".

Ja kupiłem u nich zawieszenie taktyczne do MP5.

Hmm ... jak dla mnie okazało sie badziewne.

Chce je zwrócić, ale na pierwszego mojego emaila nie odpisali. Dziś napisałem drugi raz.

Zobaczymy jak sprawa sie dalej potoczy.

EDIT: Kasę mi zwrócili.

Polecam ten sklep. Dobry kontakt, a przesyłki szybko dochodzą!

Link to post
Share on other sites

Przesyłka przyszła następnego dnia od zamówienia, karabinek M933 przeszedł przegląd zerowy itd. Niby wszystko ładnie, cacy, a tu po wyjęciu z pudełka okazuje sie, ze ktoś chyba walczył z okładzinami chwytu przedniego (były nierówno złożone i tak napięte, że prawie na granicy złamania). Mało tego zespół muszki rusza się lekko na boki i cześć lufy tez zreszta przy muszce jest zarysowana... Jak dla mnie mały minus dla Krakmana...

Link to post
Share on other sites

Hmm wyglada na to ze sklep jest Ok.

Mam pytanko czytałem gdzieś na forum że ludzie zarejestrowani na WMASG maja tam 10 % zniżki, gdzie to sie zaznacza ze jestem tu zarejestrowany ??

Jeszcze tam nie kupowałem, ale nie chce palnąć głupoty i 10 % pójdzie...

A ile u nich kosztuje upgrade repliki, nie mowie o częściach oczywiście sama robocizna...

Link to post
Share on other sites

No bomba !

najlepszy sklep, inne (spec tajgun military) oprócz capri (ten sie trzyma) WYMIEKAJĄ !!

Oddałem do serwisu r5 wella [cos z selektorem] dzis dzwonie mówii ze well u serwisanta, podaje mu mój nr telefonu,z a 10 minut odzywa się serwisant. Mói ze on wie ;) że rozbierałem gnata, śróbki pozamieniane miejscami itp. mowi też ze to nie podlega gwarancji, ale on w przypływie dobrej woli xD mi to zrobił za free i wyslał juz i zebu mu to było ostatni raz :D

za..ogromny +

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

nic tylko chwalić - szczególne brawa dla serwisu! Wysłałem silnik z wygoloną zębatką [:(] i dzień później dostaję maila, że jutro będzie już u mnie :) no poprostu fantastycznie! Świetny kontakt, świetne doradztwo... gdyby tylko asortyment troszku się powiększył to nie byłoby sensu, żeby istniały inne sklepy :D

 

bardzo polecam ! ! ! nie pierwsze zakupy i napewno nie ostatnie!

Link to post
Share on other sites

Zamowilem w piatek, w niedziele zorientowalem sie ze neichcacy wybralem opcje plwaty na konto, chociaz chcialem za pobraniem. Po napisaniu majla otrzymalem szybka odpowiedz ktora rozwiazala sprawe na moja korzysc. W poniedzialek replika zostala wyslana, w srode juz byla u mnie. Niedlugo kupuje M4A1 SRC i na pewno zrobie to u Krakmana!

Link to post
Share on other sites

Ja również przyłączę się do pozytywnych komentarzy, kupiłem tam SOCOMa i jestem zadowolony.

 

Jest tylko jedna rzecz która mi się nie podoba, i uważam że nie powinno się jej lekceważyć (nie zareagowali gdy wróciłem im uwagę).

 

Nie można pisać na formularzu rejestracyjnym

"Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych......"

 

Ja wiem że zaraz jakieś dzieci się odezwą że się czepiam,

ale taki tekst jest nieprecyzyjny i niezgodny z prawem.

 

Ja nie posądzam sklepu o zbieranie danych w celach handlowych,

ale nie jest to w porządku i świadczy o braku profesjonalizmu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...