Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed wczoraj w nocy zamówiłem u Kthula 2 kieszenie na granaty. Wczoraj zapłaciłem, a dzisiaj jest już paczka u mnie. Szybkość realizacji zmówienia jest błyskawiczna. :)

 

Jak na taką małą rzecz to wykonanie jest super. Trochę denerwująca jest biała metka pod klapą, ale zawsze można ją spruć lub zamalować. (Może przydało by się, żeby Kthulu wszywał metki w innym kolorze?).

Link to post
Share on other sites

Jak tylko uda mi się ogarnąć wszystkie obecne zamówienia, to wrzucę wszystkie nowości. Napewno będą to:

-Nowy element systemu ładownic Super, a dokładnie panel Super2x2M4 (czyli panel połączonych dwóch ładownic na 2 magi Super2M4) oraz Super2x3M4

-Niewielka kieszonka survivalowa

-Nowa wersja kamizelki szybkowyczepnej Nemezis SF (czyli Nemezis SF II)

-Lekka kamizelka płytowa LOKI

-Lekka kamizelka płytowa z zewnętrznym pasem cummerbund LOKI II

-Mini Plecak Fenrir Hydro

-Mały plecak patrolowy Fenrir Recon

-Plecak patrolowy Fenrir Patrol

-Mała apteczka plecakowa Fenrir MedMini

-Nowy panel piersiowy Basic-2

-Apteczka zrywana gen.2 (gen. 1 także będzie cały czas do kupienia)

-Kieszenie na magazynki go P90

-Nowe panele udowe (w tym panele na magazynki)

 

Możliwe że część rzeczy wrzucę wcześniej, inne trochę później, ale mam nadzieję, że do połowy lutego wszystko uda się ogarnąć.

Link to post
Share on other sites

Witam

Dzisiaj pierwsze z obiecanych nowości:

 

Super2x2M4: Znana już kieszeń Super2M4 w wersji łączącej dwie kieszenie w jedną (podobnie jak ma to miejsce np. w oporządzeniu PLCE). Rozwiązanie to pomaga zaoszczędzić trochę miejsca, oraz gwarantuje większą stabilność ładownic względem siebie:

 

 

super4m4.jpg

 

 

Kieszeń uniwersalna średnia: Kieszeń uniwersalna zamykana na zamek. Wielkość 4 rzędy i 4 kolumny PALS.

 

uniwersalna2j.jpg

 

 

Kieszonka survivalowa: Niewielka kieszonka umożliwiająca przenoszenie najważniejszych elementów survivalowych (zapalniczka, zapałki, mała latarka, lusterko sygnalizacyjne itp). Na wierzchu montaż do siedmiu light sticków. Kieszonka posiada montaż do pasa o szerokości do 7cm. Wielkość kieszeni umożliwia łatwe przenoszenie w kieszeni większości mundurów:

 

survival1.jpg

 

survival2z.jpg

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj kolejna porcja nowości:

 

Apteczka Zrywana gen.2: Powiększona względem pierwszej generacji. Lekko zmodyfikowane wnętrze. Na powierzchni kieszeni znajduje się dodatkowo niewielka kieszonka na rękawiczki jednorazowe.

 

apteczkadesant1.jpg

 

apteczkadesant2.jpg

 

Kieszeń na manierkę US (Typ C): Zmodyfikowana wersja kieszeni Typ A. Zmiana polega na dodaniu dodatkowej kieszonki zewnętrznej.

 

manierkac1.jpg

 

manierkac2.jpg

 

Kamizelka Zintegrowana Nemezis SF II: Kamizelka przeznaczona do przenoszenia wkładów miękkich w kroju BALCS oraz czterech twardych wkładów standardu SAPI oraz Side SAPI. Kamizelka posiada kilka zmian względem Nemezis SF, przede wszystkim rezygnacja z dużego rzepa z przodu na rzecz PALS pokrytych rzepem, zmniejszony został uchwyt QR, kieszenie na Side SAPI są demontowalne, kamizelka została także lekko "odchudzona"

 

nemezissf21.jpg

 

nemezissf22.jpg

 

nemezissf23.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...