Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chodzi o elastyczny cummerbund - pojawi się opcja dokupienia takowego do obecnych modeli Lokiego. Dodatkowo będzie on standardem w LOKI III. Sam LOKI III będzie wciąż niewielkim rozmiarowo Plate Carrierem posiadającym jednak kilka zmian. Przede wszystkim nie będzie posiadał możliwości demontowania cummerbunda (nie będzie posiadał taśm bocznych). Będzie to spowodowane tym, że kamizelka posiadać będzie system QR. Dodatkowo sama kamizelka posiadać będzie dwie wewnętrzne kieszenie razem z dedykowanymi wkładkami do nich (naturalnie będą one demontowalne przez co będzie można stosować te kieszenie jako typowe kieszonki uniwersalne). Sama kamizelka będzie niewiele bardziej zabudowana niż LOKI I i II. Niestety jest też jedno "ale" - komplikacja projektu (w sensie większa złożoność) spowoduje też troszkę większą cenę niż przykładowo LOKI II. Z drugiej strony będzie można powiedzieć, że już sama kamizelka będzie nadawała się do lekkich działań (ze względu na dostarczone z nią wkładki). Jak dobrze pójdzie to zdjęcia będą do piątku. Podobnie z nowymi małymi plecaczkami - Fenrir Hydro (obecnie wprowadzane ostatnie modyfikacje) oraz Fenrir Comm Mini (mały plecaczek komunikacyjny)

Link to post
Share on other sites

Nie otrzymałem odpowiedzi czy moje zamówienie zostało zrealizowane. Prpoponuje poprawić kontakt z klientami oraz wrzucic na stronę numer telefonu kontaktowy.

 

 

PS. kolega czeka ponad miesiac na mbss'a za szelki phantoma i nie ma dalej... what's going on ?

Link to post
Share on other sites

Segerro- już dostałem info. "Się robi". No ale kontakt jest... średni imo. Nie mówię o tym, żeby Kthulhu był 24/7 pod telefonem czy kompem...niby daje radę, ale... :happy: . Pochwalimy lub dobijemy jak Plate dojdzie ;)

Edited by MatriX482
Link to post
Share on other sites

Witam

 

MatriX - poszło PW.

 

Co do pozostałych rzeczy - niestety z pewnych względów (głównie związanych z ilością pracy), zdjęcia Fenrir Hydro i Loki III będą dopiero po okresie świątecznym. W ramach rekompensaty w okresie świątecznym pojawić się powinny wspomniane już ładownice do P90 oraz dwie kamizelki - Baldur Patrol i Baldur VIP

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Panowie, piszcie na maila. Lub w formularzu podanym na stronie sklepu w treści podajcie swój adres. W tym roku nie raz mailowałem z pstg i nie miałem kompletnie problemów z dogadaniem się w sprawie moich zamówień.

 

 

Potwierdzam :-), fakt czasem trwa to 2-3 dni ale generalnie jest kontakt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...